[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


23 sierpnia 2017, 19:23:57 - euzi
II liga: Warta 3-0 Kluczbork

23 sierpnia 2017, 17:30 - Poznań (Stadion KS Warta Poznań)
Warta Poznań 3-0 MKS Kluczbork
Adrian Laskowski 14 (k), 22, Adrian Cierpka 45

Warta: 1. Adrian Lis - 15. Wiktor Patrzykąt, 5. Bartosz Kieliba, 2. Tomasz Dejewski, 6. Nikodem Fiedosewicz - 19. Krzysztof Biegański (67, 22. Michał Przybyła), 10. Adrian Laskowski, 17. Artur Marciniak (74, 21. Adrian Chopcia), 20. Adrian Cierpka (46, 7. Michał Grobelny), 14. Radosław Jasiński - 16. Hubert Antkowiak (59, 13. Adrian Szynka).

Kluczbork: 1. Kacper Majchrowski - 90. Tomasz Górkiewicz (65, 16. Jakub Skoczylas), 3. Paweł Gierak, 21. Wojciech Kochański, 20. Kamil Nitkiewicz - 7. Lucjan Zieliński (82, 19. Miłosz Reisch), 77. Sebastian Deja (46, 8. Marcin Niemczyk), 31. Donatas Nakrošius, 18. Krzysztof Bodziony, 10. Paweł Baraniak - 9. Dawid Wolny (46, 11. Damian Warchoł).

żółte kartki: Cierpka, Patrzykąt, Szynka - Majchrowski, Bodziony, Kochański, Baraniak.

sędziował: Piotr Łęgosz (Włocławek).


źródło: własne / Nasz Głos Poznański

REKLAMA

Socyn - 23 sierpnia 2017, 19:25:32 - d96-31.icpnet.pl
je je - win Poznaniaków, jedynego klubu z Pń w elitarnych rozgrywkach

WLKP - 23 sierpnia 2017, 19:31:40 - aeiz125.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co wy robicie ? Warciarze co Wy robicie? he he.LECH KING-WARTA QUEEN

Skandal - 23 sierpnia 2017, 19:32:46 - apn-31-0-40-234.dynamic.gprs.plus.pl
Zastanówcie się i się ogarnijcie spadkowicze. Co Wy robicie.

pyra - 23 sierpnia 2017, 19:35:43 - d210-131.icpnet.pl
Brawo Warta!...prawdziwy klub poznaniaków i polaków

REKLAMA

Pyra - 23 sierpnia 2017, 19:40:34 - public-gprs215123.centertel.pl
Zaorać te wiochę. Szkoda z nią grać, spadek pewny

Warta - 23 sierpnia 2017, 19:42:35 - 12.red-83-57-56.dynamicip.rima-tde.net
105 lat nieprzerwanej historii, bez przemalowania, fuzii i kupowania licencji. Warta Poznan.

KKS - 23 sierpnia 2017, 20:11:59 - apn-95-40-137-211.dynamic.gprs.plus.pl
Konwiński wuefisto trenuj ty lepiej tą szermierkę !

hoho - 23 sierpnia 2017, 20:16:11 - customer-ip-91-227-106-78.ipv.net.pl
Kluczbork ma na prawde dobra armie jak na 2 lige,ale niestety marny dowodca.

Ricardini - 23 sierpnia 2017, 20:39:19 - user-188-33-54-242.play-internet.pl
tylko warta poznan prawdziwy poznański klub.tak trzymac

ArekCesar - 23 sierpnia 2017, 20:40:31 - user-94-254-146-228.play-internet.pl
No no Warta zaskakuje. Ciekawe czy jest możliwe by znowu kiedyś były derby w najwyższej lidze. Oby!

wp - 23 sierpnia 2017, 20:41:26 - achj178.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przyjmujemy ta parazke ,gratulacje dla Warty. MKS kuzwa co jest ?

Maniek - 23 sierpnia 2017, 20:44:25 - host-79.173.10.15.tesatnet.pl
Warta w pierwszej połowie zabiła ten mecz, druga odsłona to już tylko gra na luzie i utrzymywanie się przy piłce. MKS nie był w stanie nic wskórać. Oby tak dalej Warciarze, teraz pora na Gryf

Warciarz - 23 sierpnia 2017, 21:10:35 - d98-89.icpnet.pl
Od kiedy w meczu można przeprowadzić 4 zmiany?

Piotr - 23 sierpnia 2017, 21:20:09 - user-94-254-155-59.play-internet.pl
Jest moc na tej Wildzie

REKLAMA

rychu - 23 sierpnia 2017, 21:28:27 - aeak200.neoplus.adsl.tpnet.pl
warta awans w czuglach 1 liga

oi! - 23 sierpnia 2017, 21:28:34 - 89-78-170-15.dynamic.chello.pl
Warciarz... takie sa przepisy PZPN 4 zmiana to wejście juniora, którym na pewno jest Miłosz Reisch mając 19 lat

bumar - 23 sierpnia 2017, 21:51:50 - epa181.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warto teraz albo nigdy 15 punktów i Awans jest w zasiegu !!! Teraz ograć Gryf W i Błękitnych i Stal S Wola a mecz z GKS Jastrzębiem meczem o Awans!!!! Tylko Warta Królowa Wildy.

Sto - 23 sierpnia 2017, 21:53:06 - dhcp95-108-88-240.eaw.com.pl
WARTA! Jest MOC! Alu najlepszy na boisku. Brawo!

bumar - 23 sierpnia 2017, 21:55:14 - epa181.neoplus.adsl.tpnet.pl
Alu gra w Polonii Środa Wlkp!!!

bumar - 23 sierpnia 2017, 21:56:21 - epa181.neoplus.adsl.tpnet.pl
Adrian Laskowski profesor i reszta ekipy super !!! Teraz ogrywamy Gryf W i lider znów w Poznaniu!!!

Wildziarz - 23 sierpnia 2017, 21:59:23 - user-94-254-145-6.play-internet.pl
Brawo Warta mamy lidera w Poznaniu mamy lidera

Jan43 - 24 sierpnia 2017, 2:06:50 - 94-154-29-227.zapnet-isp.net
Witam,pochodze z zębcowa i interesuje mnie jak prezentuje sie Cierpka ?wychowanek naszego klubu ? Drugim jest cyfert,ale z niego jest drewno niesamowote w II lidze sobie nie poradził.

Kyslaw - 24 sierpnia 2017, 8:19:11 - npro7.mf.gov.pl
Warta ....teraz po Was przejedziemy sie hehe Tylko ŁKS!!!

JAP - 24 sierpnia 2017, 10:19:36 - 78.10.93.191
@Warciarz @oi! Warciarz ma rację, tyle tylko, że odnosi się to do drużyny Warty, a nie do MKS-u, bo Warta zrobiła cztery zmiany i żadna z nich nie była "młodzieżowiec - za młodzieżowca", więc MKS ma prawo natychmiastowego protestu i - walkower!!!

Maniek - 24 sierpnia 2017, 10:26:59 - host-79.173.10.15.tesatnet.pl
@JAP: Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Zmiana Szynka (20 lat) za Antkowiaka (20 lat) to niby nie jest młodzieżowiec za młodzieżowca? Idź siać ferment gdzie indziej.

Roza - 24 sierpnia 2017, 10:36:29 - d209-93.icpnet.pl
Cierpka gra z meczu na mecz coraz lepiej,wczoraj błysnął solową akcją przy bramce do szatni.Po przerwie nie wyszedł,chyba Nemec chciał go oszczędzić bo miał zółtą kartkę i super wynik do przerwy.

baca1962 m - 24 sierpnia 2017, 10:42:22 - customer-ip-91-227-106-76.ipv.net.pl
Czy ktoś w Kluczborku jest w stanie spojrzeć w sobie w oczy. Działacze to jes dramat. Poziom sportowy to jest dramat.Ale pieniadze z miasta plyną to jeszcze rok sie pobawimy.Gdzie młodzież z KLUCZBORKA w olesnie na pożyczkach

JAP - 24 sierpnia 2017, 11:18:51 - 78.10.93.191
@Maniek - nie potrafisz liczyć, to weź korepetycje w szkole i nie zabieraj głosu na forum - Antkowiak nie jest młodzieżowcem w rozgrywkach II ligi sezonu 2017/2018, bo jest z rocznika 1996, a w tegorocznych rozgrywkach młodzieżowcami są piłkarze urodzeni w roku 1997 lub młodsi!!! I wszystko w temacie...

Maniek - 24 sierpnia 2017, 16:46:45 - user-94-254-144-193.play-internet.pl
@JAP: Ehh czlowieku... Namieszaleś mi we łbie, rzeczywiście nie zauważyłem, że antkowiak kończy 21 lat w tym roku, ale coś mi nie pasowało w tym co napisałeś więc sprawdziłem w regulaminie i nie ma obowiązku zmiany młodziezowiec za mlodziezowca tak jak napisałeś. Art. 8 Cytat z regulaminu rozgrywek: ''Drużyny biorące udział w rozgrywkach o Mistrzostwo II ligi uprawnione są do wymiany czterech
zawodników przez cały okres trwania gry, przy czym czwarta w kolejności zmiana dopuszcza
wyłącznie wymianę zawodnika na zawodnika młodzieżowego. Każda wymiana zawodnika może
nastąpić tylko jeden raz w ciągu meczu. Wejście zawodnika rezerwowego na boisko, może mieć
miejsce przy linii środkowej, w czasie przerwy w grze. Zmiany zawodników należy zgłaszać u
sędziego technicznego, wręczając mu kartkę z nazwiskiem i numerem zawodnika schodzącego i
wchodzącego, minutę w której następuje zmiana oraz nazwę drużyny.''

REKLAMA

Poznaniak7 - 24 sierpnia 2017, 18:09:41 - host-85-234-248-134.wtvk.pl
Mam nadzieje ze takie firmy jak Warta i Łódzki K.S awansują.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: