25 sierpnia 2017, 22:38:24 - euzi
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił swojego drugiego gola w sezonie dla Hull City, a jego drużyna wygrała u siebie 4-0 (3-0) w meczu 5. kolejki angielskiej Championship z Bolton Wanderers. Reprezentant Polski asystował ponadto przy pierwszych dwóch bramkach.

25 sierpnia 2017, 20:45 - Kingston upon Hull (KCOM Stadium)
Hull City AFC 4-0 Bolton Wanderers FC
Adama Diomandé 13, Jarrod Bowen 19, 88, Kamil Grosicki 29

żółte kartki: David Meyler - Derik Osede.

sędziował: Oliver Langford (West Midlands).
widzów: 16 207.

Grosicki zszedł z boiska w 86. minucie, a zastąpił go James Weir. Drużyna Polaka zajmuje szóste miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów po pięciu meczach.

bbb - 25 sierpnia 2017, 22:44:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo Kamil

werf - 25 sierpnia 2017, 22:48:14 - *.dynamic.chello.pl
gol i dwie asysty. calkiem sensownie, moze sie jeszcze urwie do lepszego klubu.

ryba - 25 sierpnia 2017, 22:58:33 - *.adsl.inetia.pl
Grosicki jest tak dobry że nikt go z Hull nie puści za zadne pieniądze !

rrr - 25 sierpnia 2017, 23:48:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Hull ma gwarancję grania i bycia w gazie jako gwiazda. Championship nie jest złe i nic się nie stanie jak nie odejdzie do Premier League. Ale w takim Watford czy Burnley mógłby też grać, ciekawie

kibic - 26 sierpnia 2017, 0:12:32 - *.interblock.pl
Ale to jednak 2 liga angielska.. nie przystoi 5-tej drużynie w rankingu FIFA żeby reprezentacji byli w 2 lidze angielskiej.. nikt chyba z 10tki w FIFA nie ma piłkarza w swojej kadrze z 2 ligi angielskiej prócz Polski..z tak niskiej ligi (poziom) nawet chyba Szwajcaria.

v - 26 sierpnia 2017, 0:23:33 - *.146.32.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nic nie traci na tym, że to Championship - gra jest twarda i 3 razy szybsza, niż w polskiej ekstraklaPie.

c6743 - 26 sierpnia 2017, 0:51:53 - *.zoombb.co.uk
2liga angielska nie jest zła dla Grosika, wiadomo na siłe mógłby gdzieś zaczepic w Premier League, ale jak dobrze pojdzie to może powalczyć z Hull o awans. Na ten moment 6 miejsce to walka w playoffach o trzecie premiowane awansem miejsce

Miroo - 26 sierpnia 2017, 1:54:35 - *.karoo.kcom.com
Najlepsza polowa w wykonaniu Kamila od czasu transferu do Hull City. Dzisiaj to on zrobil wynik, byl motorem City. Celne podania i wygrane pojedynki 1 na 1 sprawily, ze po 30 minutach bohater byl tylko jeden. Brawo Kamil Grosicki! Zasluzona nagroda "man of the match".

Piciu - 26 sierpnia 2017, 9:24:41 - *.icpnet.pl