[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


26 sierpnia 2017, 17:22:19 - dyrovski
Ekstraklasa: Korona 2-1 Bruk-Bet Termalica

26 sierpnia 2017, 15:30 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 2-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Jacek Kiełb 35, Ivan Jukić 74 - Adnan Kovačević 83 (s)

Korona: 33. Zlatan Alomerović - 11. Michael Gardawski (60, 21. Łukasz Kosakiewicz), 26. Bartosz Rymaniak, 5. Adnan Kovačević, 19. Ken Kallaste - 22. Ivan Jukić, 8. Mateusz Możdżeń, 14. Jakub Żubrowski, 6. Goran Cvijanovič, 27. Jacek Kiełb (63, 2. Krystian Miś) - 9. Nika Kaczarawa (73, 89. Elia Soriano).

Bruk-Bet Termalica: 82. Ján Mucha - 8. Patryk Fryc, 4. Ákos Kecskés, 77. Artem Putiwcew, 2. Vitālijs Maksimenko - 19. Dávid Guba (55, 28. Łukasz Piątek), 25. Mateusz Kupczak, 5. Vlastimir Jovanović, 11. Patrik Mišák, 16. Martin Mikovič (81, 33. Krystian Peda) - 18. Bartosz Śpiączka (72, 21. Vladislavs Gutkovskis).

żółte kartki: Śpiączka, Mikovič, Mišák, Peda.

sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 6475.

REKLAMA

empty - 26 sierpnia 2017, 17:24:53 - aecf78.neoplus.adsl.tpnet.pl
na Rumaku do I ligi

gość - 26 sierpnia 2017, 17:30:46 - host-80-244-137-40.dynamic.mm.pl
Rumak specjalista...nadajacy sie do B-klasy...

bax - 26 sierpnia 2017, 17:30:47 - 109241089093.lubin.vectranet.pl
Brawo Korona .Pozdrowienia z Lubina

Scyzio - 26 sierpnia 2017, 17:35:06 - 2.30.43.30
Brawo Korona Ryba powrocil w pieknym stylu Soriano wiecej dal druzynie przez 20 min jak drewno Kaczarawa przez 70. Brak Ankura widoczny i Rymaniak na swojej pozycji czemu ten trenerek nie chce Diawa wpuszczac ktory jest bardzo dobry na stoperze.

REKLAMA

VanBastek - 26 sierpnia 2017, 17:35:27 - 101.186.184.14
Moja KORONA kochana !!!

red - 26 sierpnia 2017, 17:39:31 - adsr188.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia i Nieciecza w tym sezonie spadek.

chipek - 26 sierpnia 2017, 17:40:24 - host-37-190-130-44.dynamic.mm.pl
1 liga 1 liga Nieciecza!! ale drewno gra ten Bruk Bet !! nie dla was ekstraklasa!! na Rumaku do B-klasy!

Pinokio - 26 sierpnia 2017, 17:40:39 - user-94-254-236-121.play-internet.pl
same Polskie nazwiska,dokąd zmierzasz Polska piłko?

Matt - 26 sierpnia 2017, 17:42:40 - 37.228.242.234
w Koronie akurat Zubrowski, Kosakiewicz i Mis wygladaja ciekawie z Polakow.

Paprykarz - 26 sierpnia 2017, 17:43:46 - 83-168-66-51.static.espol.com.pl
Cheick Diabaté nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin.

Matt - 26 sierpnia 2017, 17:44:28 - 37.228.242.234
Oczywiscie chodzi tutaj o dalszy rozwoj kariery, lecz pierwsza dwojka juz troche lat ma; nie sa mlodzikami.

Piotr - 26 sierpnia 2017, 17:53:05 - 188.146.5.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rumak daj spokoj odejdz,dodc rumakow magierow dornow fornalikow brzeczkow w polskiej pilce,dajcie spokoj.Adam Wojcik koszykarz nie zyje!!!!!!!!

Boa - 26 sierpnia 2017, 17:57:12 - adst126.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rumak i Brzęczek dwaj przedstawiciele polskiej myśli szkoleniowej.

Aga - 26 sierpnia 2017, 18:19:55 - user-94-254-134-186.play-internet.pl
Czemu kasujecie mój wpis względem Węglewskiegi!!!

REKLAMA

Koronny73 - 26 sierpnia 2017, 18:59:24 - 77-255-255-57.adsl.inetia.pl
@Scyzio - bo jest limit dwóch spoza UE, jak gra Kovacević i Kaczarawa to nie ma miejsca dla Diawa, wcześniej grał Barry i też limit był wyczerpany. Ja tez uważam że od następnego meczu na środku obrony powinien zagrać Diaw-Kovacević, rymaniak na swojej pozycji a w ataku Soriano - widać że chłopak ma szybkość i umiejętność znajdowania się w polu karnym (miał setkę w doliczonym czasie gry). Gra dzisiaj była przeciętna ale cieszą trzy punkty i powrót Korniarza z krwi i kości - Jacka Kiełba.

Paprykarz - 26 sierpnia 2017, 19:07:10 - 83-168-66-51.static.espol.com.pl
Cheick Diabaté nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin. W poniedzialek oficjalne imfo

.. - 26 sierpnia 2017, 19:33:21 - 70-202.ilabs.pl
Termalika wzmocnienia bo to blado widze

slayer_71 - 26 sierpnia 2017, 19:34:15 - cm-84.212.147.183.getinternet.no
Ogólnie do redakcji:
Fajnie by było gdybyście dopisywali kto jest szkoleniowcem danego zespołu, ewentualnie po. Pozdro

kupa - 26 sierpnia 2017, 19:57:21 - cls249.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rumak, zajmij się czymś innym. Nie jesteś stworzony do piłki, przykro mi, ale taka prawda.

lolo - 26 sierpnia 2017, 19:58:23 - d19-242.static.icpnet.pl
kończ waść wstydu oszczędź Prezesostwo Termaliki szybko podejmujcie decyzje . Trener ci on ,,dobry,, ale wyników ni ma i nigdzie nie miał

kj - 26 sierpnia 2017, 21:01:02 - dqi59.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jak wygrali z legią to Rumak był dobry? znawcy.

CK - 26 sierpnia 2017, 21:08:49 - 078088030136.dynamic-ra-07.vectranet.pl
Najlepsze teksty jak zwykle komentatorów. Kaczarawa na spalonym! Absorbował bramkarza

1973 - 26 sierpnia 2017, 22:01:03 - 188.146.107.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Myślalem, że Koronka w 2 połowie rozjedzie Termalikę przy korzystnym wyniku. Tak obiecywał trener. Niestety słabo zagrała środkowa 2 linia (Żubrowski, Możdżeń) brak Ankura i "dziwne" braki kondycyjne spowodowały że trzeba było utrzymać wynik. Z dwójki napastników powinien grać Soriano
(ma paszport UE), a Kaczarawa niech wchodzi na zmianę (przy 2 z poza unii). Kochany trenerze - 3 obrońcami to można dzisiaj grać z Gibraltarem. Ryzyko takiego ustawienia może być stosowane przy niekorzystnym wyniku, a nie od początku meczu (mało brakowało, a na początku byłoby 0:1). Rymaniaka szkoda na stopera, to urodzony prawy obrońca).

gość - 26 sierpnia 2017, 22:26:39 - host-80-244-137-40.dynamic.mm.pl
@kj
do wygrywania z legia niecieczy nie trzeba rumaka robili to przed nim i beda robic to po nim

Ja - 26 sierpnia 2017, 23:20:36 - user-94-254-133-205.play-internet.pl
@slayer_71
Popieram!
Droga redakcjo prosimy o trenerów pod składami drużyn

needle - 27 sierpnia 2017, 4:10:00 - afob51.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kj
Bardzo trafna uwaga...
Z tym, że doceni to 10% kibiców
20% rozważy
a reszta...pisze to co pisze
IGła

modry - 27 sierpnia 2017, 7:03:40 - 037008231225.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Bruk-Bet na szkapie ma zapewniony spadek. Rumak to bardzo marny trenerzyna przynoszący hańbę Słonikom.

gość - 27 sierpnia 2017, 11:01:58 - host-87-116-246-155.dynamic.mm.pl
@needle
jaka zasługa rumaka w wygrany przez Nieciecze meczu z Legia? Nie od dziś wiadomo, że Legia wygrać w Niecieczy poprostu nie umie i nie trzeba było do tego Rumaka który co tydzień udowadnia ile jest wart miejmy nadzieje ze już niedługo

Devil - 27 sierpnia 2017, 22:06:26 - 87-207-74-5.dynamic.chello.pl
Miód na serce ;) Kolejna porażka Wsioków w "Ekstraklapie"... ;) :P Popieram powyższe komentarze Z Rumakiem, czy na Rumaku można co najwyżej galopem wskoczyć w szeregi I-ligowe ;)

REKLAMA

polo - 27 sierpnia 2017, 22:33:39 - dmm79.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taka zasługa Rumaka w wygrany mecz z Legią jak i zasługa w porażkę w ostatnim meczu.

ja - 28 sierpnia 2017, 14:53:02 - host-217-75-59-160.dynamic.mm.pl
Witkowscy zrozumcie wiocha nie pasuje do ekstraklasy. Szkolcie młodziez i to wszystko. Ekstraklasa dla 3000 widzów to poprostu głupota. te parę milionów niech Witkowscy na szkolenie dzieci przeznaczą a nie na najemników .

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: