[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


27 sierpnia 2017, 18:50:34 - euzi
Nice I liga: Górnik Ł. 1-1 Bytovia

27 sierpnia 2017, 17:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 1-1 Bytovia Bytów
Łukasz Wiech 90 - Janusz Surdykowski 15

Górnik: 79. Sergiusz Prusak - 19. Filip Szewczyk, 18. Arkadiusz Kasperkiewicz, 20. Łukasz Wiech, 4. Rafał Kosznik - 15. Grzegorz Bonin, 6. Paweł Sasin, 26. Tomasz Makowski (86, 5. Łukasz Tymiński), 7. Michał Suchanek (68, 96. Sebastian Szerszeń), 11. Patryk Szysz - 45. Przemysław Pitry.

Bytovia: 1. Mateusz Oszmaniec - 8. Sebastian Kamiński, 5. Krzysztof Bąk, 55. Fran González, 37. Wojciech Wilczyński - 68. Bartosz Wolski (86, 72. Maksymilian Hebel), 77. Sławomir Duda, 16. Bartłomiej Poczobut, 30. Kamil Wacławczyk (82, 44. Michał Stasiak), 10. Michał Jakóbowski (69, 14. Bartosz Biel) - 11. Janusz Surdykowski.

żółte kartki: Kasperkiewicz - Duda, Surdykowski, Kamiński.
czerwona kartka: Wojciech Wilczyński (77. minuta, Bytovia, za brutalny faul).

sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).
widzów: 1818.

W 77. minucie Janusz Surdykowski (Bytovia) nie wykorzystał rzutu karnego (Sergiusz Prusak obronił).


źródło: własne / Bytovia Bytów / Górnik Łęczna

REKLAMA

scscs - 27 sierpnia 2017, 18:54:04 - 118-163-176-124.HINET-IP.hinet.net
Ale upadek drużyny, która przecież dopiero co walczyła o spadek z Ekstraklasy. Niedługo Lubelszczyzna będzie piłkarskim zadupiem na mapie Polski, niczym podkarpackie.

xoxo - 27 sierpnia 2017, 18:54:45 - public-gprs412363.centertel.pl
Brawo Łęczna za grę do końca, brawo Łukasz Wiech!

zorba - 27 sierpnia 2017, 18:55:39 - ppp-94-69-117-105.home.otenet.gr
1818 prawdziwych kibiców!

Zajmon Leg - 27 sierpnia 2017, 18:57:22 - 188.146.167.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Znowu Prusak ratuje mecz a Łęczna fyksem remisuje

REKLAMA

andrew40 - 27 sierpnia 2017, 19:04:58 - 185.182.52.85
Nie ma kto w Bytovìi karnych strzelać ,Surdykowski już ich lepiej niech nie strzela jak nie potrafi przez niego Bytovia już 3 punkty straciła w środę z Olimpią i dzisiaj .

Wiesiek - 27 sierpnia 2017, 19:05:40 - host-89-230-196-147.dynamic.mm.pl
Coraz lepsza frekwencja ...buhahahahahaaa
Bojkotowcy triumfują !!!

rafalski - 27 sierpnia 2017, 19:08:42 - dsl9.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bohater spotkania Sergiusz.Prusak

tytus - 27 sierpnia 2017, 19:13:59 - user-94-254-143-166.play-internet.pl
Panie Kafarski nazwiskanie grają, boi się Pan Bonina,Sasina,Pitrego.Oni ciągną drużyne do dołu.Czy BUCZEK zrobił już audyt finansowy dotyczący rządów KAPELKI i MATEJAK.

GBY - 27 sierpnia 2017, 19:16:45 - by37238.petrus.pl
No to Bytovia awans ma pewny!
Pewne info.
Tylko nalezy zmienić egzekutora karnych, Łukasz lecz kontuzję i wracaj do składu

Mar - 27 sierpnia 2017, 19:23:07 - 94-72-101-87.marsoft.net
Odwalcie się od Górnika , to jest bardzo młoda drużyna która musi się zgrać i wszystko będzie OK.
Proszę zauważyć że to jest jedyna drużyna może na wet do III ligi bez OBCOKRAJOWCÓW . Grają Polacy , młodzi i się ogrywają . I TAK POWINNO BYĆ !

Janusz - 27 sierpnia 2017, 19:32:11 - public-gprs359028.centertel.pl
Janusze bojkotują!

Też Janusz - 27 sierpnia 2017, 19:57:23 - host-89-230-196-147.dynamic.mm.pl
Teraz tylko Wieśki chodzą na Łęczną !

voko - 27 sierpnia 2017, 19:59:23 - public-gprs407390.centertel.pl
Kur czemu ten Surdykowski karne strzela po częsci dzięki niemu Bytovi uciekło 6 pkt w dwóch ostatnich meczach, tam trzeba co najmniej jeszcze jednego napastnika i obrońce. No i jeszcze gol stracony w doliczonym, ślamazary.

Kibic - 27 sierpnia 2017, 20:04:45 - user-94-254-236-68.play-internet.pl
Mar popieram. Gdzieś młodzi muszą się ogrywać a Górnik Łęczna i trener Kafarski to robią - dają szansę młodym. Wszystko przed nimi i na pewno w końcu zaczną wygrywać ! Dajcie im czas a się odwdzięczą. Młodzi waleczni i zdolni ! Brawo trzymam kciuki !!! Tyfus tez nasz racje po co Pitry dzis na boisku nic nie pokazał więcej zaczęło się dziać po zmianie. Moze warto coś zmienić w ataku zeby poprawić skuteczność ?

REKLAMA

Kibic - 27 sierpnia 2017, 20:12:14 - user-94-254-236-68.play-internet.pl
Mar popieram. Gdzieś młodzi muszą się ogrywać a Górnik Łęczna i trener Kafarski to robią - dają szansę młodym. Wszystko przed nimi i na pewno w końcu zaczną wygrywać ! Dajcie im czas a się odwdzięczą. Młodzi waleczni i zdolni ! Brawo trzymam kciuki !!! Tyfus tez nasz racje po co Pitry dzis na boisku nic nie pokazał więcej zaczęło się dziać po zmianie. Moze warto coś zmienić w ataku zeby poprawić skuteczność ?

Wiesiek - 27 sierpnia 2017, 20:35:09 - ppp-94-67-207-84.home.otenet.gr
Młodzi zaczną wygrywać co najwyżej w stsie gdy postawiają na swoje porażki

mister - 27 sierpnia 2017, 20:41:31 - host-80-238-111-118.jmdi.pl
Uuups. Żelazny Janusz się zaciął. W poprzedniej kolejce 2 punkty, dziś kolejne dwa. coś jak Vasiliew w Piaście. Janusz - jesteś świetnym zawodnikiem, ale może na chwilę odpocznij od karnych. Na chwilę. Piast się podniósł z gnoju, Twoja drużyna też jest raczej na topie. Odpocznij

Igor - 27 sierpnia 2017, 21:19:27 - public-gprs363698.centertel.pl
Ho ho ... jakie tłumy w Łęcznej!!! Frekwencja poraża... oczywiście realna liczna kibiców to jakieś 1000 osób... prawda? Nikt już tego oglądać nie chce ...

raf - 27 sierpnia 2017, 21:39:24 - d81-234.icpnet.pl
Szkoda straconych punktów szczególnie u siebie ale robi się trochę niebezpiecznie

Max - 27 sierpnia 2017, 22:15:23 - public-gprs412059.centertel.pl
Bytovia całkowicie mecz pod pełną kontrola do 80 minuty. Do rzutu karnego. Ktorego nie wykorzystaliPotem głupie zachowanie przyjezdnych którzy czerwona kartka nam pomogli.Bytomia piłkarski duże lepiej od nas.

Ryss - 28 sierpnia 2017, 22:16:13 - host-89-230-195-38.dynamic.mm.pl
Kolego Igor tłumy to były na Arenie,w Łęcznej było 1800 ludzi którzy dopingowali a nie jedli słonecznika nie był słychać szeptów trenerów jak to było na Arenie Lublin ,teraz przychodzą prawdziwi kibice1800 kibiców w Łęcznej jak na 20tys.miasteczko to i tak dużo ,proszę porównać inne stadiony w miastach o wiele większych 2-3 tys ludzi pozdrawiam prawdziwych kibiców

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: