27 sierpnia 2017, 22:40:45 - dyrovski
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 3-1 (0-1) meczu 2. kolejki włoskiej Serie A z Atalantą. Reprezentanta Polski, dla którego była to pierwsza bramka w sezonie, w 75. minucie zmienił Marko Rog.

27 sierpnia 2017, 20:45 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 3-1 Atalanta BC
Piotr Zieliński 56, Dries Mertens 61, Marko Rog 87 - Bryan Cristante 15

żółte kartki: Kalidou Koulibaly - Jasmin Kurtič, Marten de Roon.

sędziował: Marco Di Bello (Brindisi).

Na ławce rezerwowych gospodarzy pozostał Arkadiusz Milik.

Napoli ma sześć punktów i zajmuje trzecie miejsce w lidze.

fds - 27 sierpnia 2017, 22:42:10 - *.sieradz.vectranet.pl
Milik niestety chyba musi poszukać innego klubu

Batavia - 27 sierpnia 2017, 22:44:48 - *.dip0.t-ipconnect.de
Glik rowniez z bramka w meczu z OM, zmarnowal jeszcze jedna stuprocentowa sytuacje

Szacun - 27 sierpnia 2017, 22:45:23 - *.play-internet.pl
Bramkę piękna oby takie w kadrze.

kibic - 27 sierpnia 2017, 22:46:44 - *.interblock.pl
Dziwna sprawa z tym Milikiem. Gość strzela gola w 1-szej kolejce gra dobry mecz i zostaje zmieniony. Od tamtej pory nie rusza się z ławy. Trener chce chyba zajechać tego Mertensa i tą pozostałą dwójkę grającą wszystko od deski do deski czy to Liga Mistrzów czy serie a. Zobaczymy jak dojdzie jeszcze Puchar Włoch. Jeśli dalej będzie to trio z przodu trzymał bez żadnych zmian to zajedzie ich na dobre.

ryba - 27 sierpnia 2017, 22:47:52 - *.adsl.inetia.pl
Lewy w Niemczech , Zieliński we Włoszech .Glik we Francji zostali największymi bohaterami kolejki !!!

devlieger - 27 sierpnia 2017, 22:57:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@kibic
De Laurentis musi Cię zatrudnić na stanowisku trenera pierwszej drużyny Napoli.

rrr - 27 sierpnia 2017, 23:03:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik ma dobrą pozycję w Neapolu. Jest tam znany i lubiany, na razie musi przekonać trenera do większej ilości minut, bo grać będzie na pewno, tylko rotacyjnie z Mertensem

kibic - 27 sierpnia 2017, 23:06:11 - *.interblock.pl
Na razie to gała.

stan - 27 sierpnia 2017, 23:45:44 - *.business.static.vectranet.pl (*.0.0.1)
Mertensa to akurat też może na skrzydle ustawić i rotować z Insignem czy Kalehonem.

z - 28 sierpnia 2017, 4:37:30 - *.adsl.inetia.pl
ludzie Milik jest po CIEZKIEJ kontuzji , w powaznych klubach jak Napoli wpuszczaja takich zawodnikow stopniowo , a nie jak u nas slysze o kontuzji wiezadel a oni ze za miesiac chlop wroci do gry , tylko w eklapie kontuzjowani graja juz po miesiacu , bo przeciez polska mysl szkoleniowa nie zaryzykuje graniem juniorami bo po dwoch kolejkach ich zwolnia w razie czego

tom - 28 sierpnia 2017, 8:48:34 - *.petrus.pl
Przepiękna bramka , stadiony świata, brawo Piotrek robi się z Ciebie Pan piłkarz

Piotr - 28 sierpnia 2017, 15:43:45 - *.146.36.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Milik na lawce i nie zanosi sie by gral,nie ma rytmu meczowego,kto zagra z Lewandowskim skoro Teodorczyk tez bez formy.

LEON - 29 sierpnia 2017, 1:17:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl