27 sierpnia 2017, 22:43:52 - Gladki
Debiut Bartosza Salamona w SPAL 2013

Bartosz Salamon zadebiutował w SPAL 2013 w wygranym 3-2 (1-0) meczu 2. kolejki włoskiej Serie A z Udinese Calcio. Polak rozegrał całe spotkanie.

27 sierpnia 2017, 20:45 - Ferrara (Stadio Paolo Mazza)
SPAL 2013 3-2 Udinese Calcio
Marco Borriello 25, Manuel Lazzari 57, Luca Rizzo 90 - Bram Nuytinck 72, Cyril Théréau 87

żółte kartki: Sauli Väisänen, Federico Viviani, Bartosz Salamon - Giuseppe Pezzella.

sędziował: Paolo Valeri (Rzym).

W zespole gości cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Paweł Bochniewicz.

SPAL 2013 ma cztery "oczka" i jest siódmy w tabeli, zaś Udinese nie zdobyło jeszcze punktu i zajmuje szesnaste miejsce.

Dd - 27 sierpnia 2017, 22:48:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spal jointa

mati - 27 sierpnia 2017, 23:05:38 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Bartek przy niestabilnym Pazdanie Polska reprezentacja potrzebuje solidnego środkowego obrońce oby grał jak najwięcej w dobrej formie to powołanie będzie. Bo to co teraz Pazdan wyprawia to mże skopać cały mecz.

kibic - 27 sierpnia 2017, 23:11:31 - *.interblock.pl
To on od razu powinien być reprezentantem Polski. Jeśli będzie gral w podstawowym składzie oczywiście. Lepszy on niż Cionek z serie B. Bo serie A to wyższy poziom niż serie B.

Matt - 28 sierpnia 2017, 1:19:37 - *.136.43.234
Czuje ze to moze byc wlasnie ten sezon w ktorym Salamon bedzie gral non-stop w Serie A i osiagnie forme na reprezentacje.

sbn - 28 sierpnia 2017, 6:43:26 - *.opera-mini.net (*.254.164.11)
I co wy piszecie 2 gole obrona zawaliła, pozatym SPAL to ambitna drużyna w Serie B tłukli aż miło i mi ich mecze niemal zawsze wchodziły

LEON - 29 sierpnia 2017, 1:22:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl