[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


31 sierpnia 2017, 23:26:45 - euzi
Luka Gugeszaszwili w Podlasiu Biała Podlaska

Bramkarz Jagiellonii Białystok Luka Gugeszaszwili został wypożyczony do trzecioligowego Podlasia Biała Podlaska - poinformowała oficjalna strona klubu "Jagiellonia.pl".

18-letni reprezentant Gruzji do lat 19 trenował ostatnio z Jagiellonią, jednak białostocki klub nie mógł go zgłosić do żadnych oficjalnych rozgrywek.

Podlasie zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli grupy czwartej III ligi.

Nbv - 1 września 2017, 5:53:19 - *.216.30.170
To w koncu czyim zawodnikiem jest ten bramkarz czy ma kontrakt z jagielonia i na jakiej zasadzie jest teraz w podlasiu bo z tej wiadomosci wiele nie wynika.

kibic - 1 września 2017, 7:31:00 - *.dynamic.chello.pl
Bramkarz Jagiellonii Białystok Luka Gugeszaszwili został wypożyczony do trzecioligowego Podlasia Biała Podlaska -- co ty Nbv czytać nie umiesz ???

fxgvg - 1 września 2017, 7:41:10 - *.play-internet.pl
kibic, dlaczego nie mogli go zglosić ?

Piotr - 1 września 2017, 7:53:37 - *.bialnet.pl
Nie można zgłosić piłkarza z poza Unii Europejskiej, jeśli nie ma skończonych 18 lat.
Luka trenował, ale w zasadzie odbywało się to bez kontraktu.
W związku z powyższym od tego momentu, czyli od wypożyczenia w Podlasiu Biała Podlaska stał się zawodowym piłkarzem.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas