[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


1 września 2017, 9:53:56 - koofel
Mariusz Idzik w Miedzi

Miedź Legnica zgłosiła do rozgrywek I ligi Mariusza Idzika. 20-letni napastnik podpisał trzyletni kontrakt.

Idzik wiosną występował w Wiśle Puławy na wypożyczeniu ze Śląska. 30 czerwca wygasł jego kontrakt z wrocławianami.

jasio - 1 września 2017, 10:08:13 - *.dynamic.chello.pl
To nawet zabawne. Ileż on jeszcze będzie "młody, zdolny"?

varadi - 1 września 2017, 10:11:51 - *.87.155.22
Witamy w Miedzi. Napastnik bardzo nam się przyda.

Led - 1 września 2017, 10:16:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaby grajek jak na 1lige.

Rafał - 1 września 2017, 10:31:27 - *.centertel.pl
Witamy w Miedzi. Pamiętam z meczu z Puławami mieliśmy z nim wiele problemów. Ciekawy napastnik!!! I jeszcze młodzieżowiec.

kibic - 1 września 2017, 10:47:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
to jest już ciemna i zachodząca niby gwiazda.

varadi - 1 września 2017, 11:06:08 - *.87.155.22
Niestety Idzik ma kontuzję i zacznie trenować dopiero pod koniec pażdziernika i jak zagra to dopiero na wiosnę. Pozostaje tylko Mystkowski lub Zylinski jako alternatywa dla Bartkowiaka

remol - 1 września 2017, 11:11:42 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Nie zapomnij varadi o Jarochu

Rafał - 1 września 2017, 11:15:35 - *.centertel.pl
Ja tam uważam, że zdrowy Bartkowiak i Mystkowski to zawodnicy do pierwszej jedenastki. Jaroch i Żyliński ich zmiennicy. Jakby nie było, problem młodzieżowca rozwiązany a za chwilę do rywalizacji dołączy Idzik i to chyba nie tylko do rywalizacji wśród młodzieżowców.

varadi - 1 września 2017, 11:22:44 - *.87.155.22
Dobrze byłoby tych wszystkich nowych młodych zobaczyć np. na meczu rezerw ze Stalą Brzeg liderem 3 ligi. Wtedy dopiero mozna byłoby ocenić ich formę. Hej Miedż

kabi - 1 września 2017, 11:55:38 - *.adsl.inetia.pl
Nie sądzę aby Miedź miała z niego jakąś korzyść! Ogólnie słaby grajek chociaż nieźle się zapowiadał !

VIP - 1 września 2017, 12:11:08 - *.146.169.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Na derby się przyda :-)

bob - 1 września 2017, 12:53:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miedzianka Pawełka, Mervo i A14 mogła brać

q - 1 września 2017, 13:10:04 - *.play-internet.pl
Masłowskiego na testy zaprosić Może coś z niego jeszcze będzie a skrzydłowy

wojtasek - 2 września 2017, 10:57:33 - *.dynamic.mm.pl
A ja obawiam się, że ten transfer, to takie zabezpieczenie przed tym, gdyby Vojtus strzelił jeszcze kilka bramek jesienią i ktoś dałby za niego dobrą cenę w przerwie zimowej...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas