3 września 2017, 13:53:59 - euzi
Adrián Wojcik zadebiutował w AD Unión Adarve

Adrián Wojcik zadebiutował w AD Unión Adarve w przegranym 1-3 (1-1) meczu 3. kolejki grupy 1 hiszpańskiej Segunda B (trzeci poziom rozgrywkowy) przeciwko rezerwom RC Celta de Vigo. 23-letni napastnik wszedł na boisko w 63. minucie w miejsce Álvaro Olmedo.

3 września 2017, 12:00 - Vigo (Campo de Fútbol Municipal de Barreiro)
RC Celta de Vigo B 3-1 AD Unión Adarve
Juan Hernández 17, 60, Dejan Dražić 56 - Fran García 24

żółte kartki: Agus Medina - Leo, Ángel Auñón, Alberto Miñambres, Héctor Gómez.

sędziował: Enrique Gao Aladro (Asturia).

Unión zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów po trzech meczach.

AntyPiS - 3 września 2017, 15:30:09 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Kolejny młody perspektywiczny zawodnik o którego nie stara się PZPN.

qmaty - 3 września 2017, 18:00:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile AD Unión Adarve w Vigo na Campo de Fútbol Municipal de Barreiro?? podobno Celta straciła dwie flagi, prawda to??
PDK

rrr - 3 września 2017, 20:47:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieśmieszne już te teksty o flagach i ilości osób w kotle, zmieńcie płytę

LEON - 3 września 2017, 21:24:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian

z - 4 września 2017, 10:04:29 - *.adsl.inetia.pl
w ostatnim debiucie wszedl przy stanie 3-2 dla rywala i przegrali 6-2 teraz w kolejnym debiucie wszedl przy stanie 3-1 i przegrali 3-1 nic sie nie zmienilo trener powinien stawiac na niego od poczatku

aaa - 4 września 2017, 11:09:00 - *.77.54.39