3 września 2017, 17:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Piotr Kurbiel 27, Damian Szuprytowski 85 - Bartosz Sobotka 9, Sebastian Zalepa 45

Olimpia: 12. Wojciech Daniel - 23. Michał Kiełtyka, 5. Kamil Wenger, 2. Tomasz Lewandowski, 77. Filip Kop-Ostrowski - 17. Jakub Bojas, 20. Maciej Rozumowski, 13. Michał Ressel (76, 24. Bartosz Danowski), 10. Radosław Stępień (58, 7. Damian Szuprytowski), 11. Rafał Lisiecki (69, 16. Mateusz Szmydt) - 9. Piotr Kurbiel (67, 6. Anton Kołosow).

Stal: 1. Dorian Frątczak (25, 12. Mikołaj Brylewski) - 26. Grzegorz Janiszewski, 19. Szymon Jarosz (63, 2. Adam Waszkiewicz), 3. Sebastian Zalepa, 16. Bartosz Sobotka - 11. Mateusz Stąporski, 13. Przemysław Stelmach, 18. Mateusz Bukowiec, 10. Stepan Hirśkyj, 20. Andrzej Trubeha - 9. Adrian Gębalski (74, 5. Sebastian Łętocha).

sędziował: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).

Resovia - 3 września 2017, 19:00:13 - *.play-internet.pl
ile rowerzystów w Elblagu

Mats - 3 września 2017, 19:01:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elbląg powinien wygrać w tym meczu co najmniej z 5:1... był o 2 klasy lepszy !!!

daho - 3 września 2017, 19:02:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
objawił się dziś nowy niezły napastnik - Robert Stockinger. Strzelił dwie bramki dla repry TVN - u.

Aro - 3 września 2017, 19:03:24 - *.57.136.195.intelly.pl
Kibice OE obecni na meczu czy dalej jeżdżą autokarem po Kaszubach?

Edward - 3 września 2017, 19:04:24 - *.146.128.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stalowka beznadziejna! szczęście mieli przy bramkach i że taka pogoda bo piłka stawała
Olimpia w normalnych warunkach by ich zmiotla!

Hotdog - 3 września 2017, 19:06:11 - *.play-internet.pl
Stal to samo w każdym meczu. Obrona i tylko obrona, zero czegokolwiek. Na dodatek nawet to nie działa bo tracą bramki z każdym. Dno i walka o utrzymanie jak co sezon.

Daro - 3 września 2017, 19:11:09 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stalówka cenny punkt

qw - 3 września 2017, 19:12:53 - *.188.165.24
Piotr Kurbiel show!

Maciek - 3 września 2017, 19:14:35 - *.146.98.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co wy z naszą ukochana staloweczka zrobiliście? 10 i 20 w stalowej TRAGEDIA!!

znawca - 3 września 2017, 19:16:18 - *.hsd1.pa.comcast.net
jak sie nie wygrywa ze stalowka to nie ma co szukac w tej lidze. Stal dwie wrzutki z wolnego i kornera i dwie bramki!!!!!! obie druzyny beda walczyc o utrzymanie z tym ze Stal ma wieksze szanse bo robi to skutecznie juz od kilku sezonow.OE gra bez jaj. kiboli obu druzyn nie bylo na meczu.

roro - 3 września 2017, 19:22:33 - *.smgr.pl
jak ma się w bramce taką niedojdę jaką ma Elbląg to wpadaja takie bramki jak dzisiaj.

rgfff - 3 września 2017, 19:25:09 - *.elblag.vectranet.pl
aro mala litera celowa wracaj do podstawowki i naucz sie geografii Stomil wygrał, gratulacje.ciesz sie kurduplu i kompleksiarzu. Wi
Widac, że jak piszesz o Olimpii to szczytujesx

Lolsztyn - 3 września 2017, 19:45:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dzisiejszy mecz był z tych którego jak nie można wygrac z rywalem który postawił autobus .To chociaż trzeba zremisowac.No i Olimpia zremisowała. Do aro 997 incydent miał miejsce na Kociewiu Nieuku, a nie na Kaszubach.Do obaczenia!Szykuj .

felipe77 - 3 września 2017, 20:17:21 - *.dynamic.chello.pl
do Lolsztyn: autobus?? chlopie? w pierwszej polowie mielismy akcje przy 1;1 na pusta bramke.nasze akcje duzo grozniejsze niz Elbląga.i duzo bardziej poukładana gra w srodku.Olimpia tak naprawde to nie miala zadnej sety.indywidualna akcja tego zmiennika dala Wam punkt.błąd Stalówki to to, ze na kontre nastawieni przy prowadzeniu, nagle dostaja gonga i cisną.a Wasza obrona to mega dramat, atak zreszta tez....

TB - 3 września 2017, 20:36:33 - *.48.63.52
Przed meczem ekipa Olimpii pali wrotki sprzed kas.Sprawdzone info

1 runda - 3 września 2017, 20:40:19 - *.254.249.203
Szkoda że Stalówka musi jeździć po takich wioskach.

top - 3 września 2017, 20:43:34 - *.mtm-info.pl
Klub Stal Stalowa Wola został ukarany zakazem wyjazdowym dla zorganizowanych grup Kibiców w wymiarze 5 meczów.

sdf - 3 września 2017, 21:54:50 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
@TB
Nie kłam, Olimpia nie ma ekipy

zxc - 3 września 2017, 22:15:42 - *.dynamic.mm.pl
Stalówka nie dociera przez tych co zawsze. Psy przekazały że na stadion nie wejdą i cała wycieczka wraca.

Jan - 3 września 2017, 22:21:39 - *.play-internet.pl
Czemu w Elblągu jest taki mały młyn, a w zasadzie to go praktycznie nie ma? Przecież kibice chyba są, sportowo też idzie.

Aro - 4 września 2017, 0:13:26 - *.centertel.pl (*.136.65.251)
rgfff trzeba było wysiąść a nie teraz się spinasz.No i popracuj nad ortografią.SPW!!!

kibic - 4 września 2017, 9:14:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a gdzie super obrońca Iwanowski niech wraca do Sępopola czy Bartoszyc tam jego miejsce czyli 7 liga

Gabor - 4 września 2017, 13:42:06 - *.pool.telenor.hu