[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 września 2017, 22:17:05 - bartekwr9
Marko Kolar piłkarzem Wisły

22-letni chorwacki napastnik Marko Kolar został nowym zawodnikiem Wisły Kraków - poinformowała oficjalna strona klubu "Wisla.Krakow.pl". Piłkarz związał się z klubem dwuletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejne dwa lata.

Kolar ostatnio występował w chorwackim pierwszoligowym NK Lokomotiva Zagrzeb. W tym sezonie zagrał w sześciu spotkaniach ligowych. Kolar ma również na koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Chorwacji.

22-latek w Wiśle zagra z numerem 24.

ktosiek - 5 września 2017, 22:25:05 - *.mynet.com.pl
Więcej tych zagranicznych transferów. Ech....

PanTadeusz - 5 września 2017, 22:37:06 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
O ile się nie mylę to Wisła ma teraz 13 obcokrajowców, a jutro prawdopodobnie będzie 14.
A jak wiemy Lech ma ich 15 albo 16 więc jest klub, który ma więcej zawodników z poza Polski.
Kadra Wisły wygląda dobrze. Doświadczenie że strony Hiszpanii, młodość Chorwatów i Słowaka i do tego doświadczenie i młodość Polaków, na każdej pozycji jest minimum 2 graczy, a na niektórych 3 a nawet 4 zawodników.

trampek - 5 września 2017, 23:21:20 - *.16-4.cable.virginm.net
Chłopak od 18-go roku życia gra regularnie. Może być ciekawym, jak na polską ligę, grajkiem.

lol - 5 września 2017, 23:31:54 - *.30.209.115
To Brozek z lawka moze juz sie zaprzyjazniac na stale.

Kibiccc - 5 września 2017, 23:35:11 - *.centertel.pl
Uuuu widzę Brożek idzie w odstawkę. Co by nie było najlepsze momenty w karierze już za nim.

eryk - 6 września 2017, 0:00:26 - *.sta.asta-net.com.pl
a gdzie młodzi Polacy ? Gdzie następcy Boguskiego,Głowy czy Brożka

Neuer 1986 - 6 września 2017, 1:19:32 - *.static.espol.com.pl
Do Eryk:Tak właśnie krótkowzrocznie myślą nasze kluby,zamiast inwestować pieniążki w szkolenie dzieci i młodzieży(powstawanie Akademii Piłkarskich,budowa boisk,odpowiednie opłacanie trenerów młodych graczy itd).To oni wolą zatrudniać zagraniczny szrot,niestety w większości przypadków.Ale potem się nie dziwmy,iż mistrz Polski nie może przejść,w kwalifikacjach europejskich pucharów mistrza Mołdawii....

LEON - 6 września 2017, 2:22:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witamy I Powodzenia

Tasin81 - 6 września 2017, 5:28:10 - *.centertel.pl
Wszyscy krytykują Wisle ze samych obcokrajowców ściągają zamiast Polaków.
Prawda jest taka że Polskie kluby za utalentowanych rodzimych grajkow chca potężne sumy które są problemem dla naszych klubów, w tym dla Wisly ktora wychodzi na prostą ale nie stać ich na zakup gracza załóżmy 1mln euro (np Maslowski)
Polityka transferowa Wisły jest dobra, ściągają kolejnego młodego ambitnego gracza z przeszłościa w kadrze, coś jak Brlek i mogą liczyc za jakiś czas na transfer za dobrą sumę, tak powinno się prowadzić klub.
Wisła na przestrzeni najbliższych trzech lat na pewno awansuje do Pucharów, zobaczycie!

b - 6 września 2017, 7:51:36 - *.146.108.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co wy, przecież Brożek jest młody i obiecujący.

Kibic - 6 września 2017, 7:53:00 - *.42.17.81
Nie no, ten "napastnik" statystyki ma marne, 0.17 gola na mecz w lidze której poziom jest porównywalny do naszego. No i przede wszystkim grał w średniaku tej ligi. Jest młody ale zalatuje mi drugim Stępińskim...oczywiście za czasów Wisły

Do 90minut - 6 września 2017, 8:36:07 - *.play-internet.pl
Piszcie o ktora Wisle chodzi.

abc - 6 września 2017, 8:42:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polskie kluby robią się jak huby przeładunkowe dla zagranicznych piłkarzy i zagranicznych wlaścicieli i agentów. Oni mają gdzieś szkolenie i rozwój mlodych Polaków. To jest chore. Nie widzicie, ze za parę lat już nie będzie kim grać w kadrach? Jak to mozliwe, ze Wisłą Kraków nie ma akademii? Taki klub? Wazne, że trenejro i dyrektorek sprowadzają swojaków. Naśmieszniejsze, że oni nawet bramkarza z Hiszpanii sprowadzili a to Polska slynie ze szkolenia bramkarzy. Za kilka lat Bonio się obudzi ale będzie za późno.

Kibic - 6 września 2017, 9:05:12 - *.42.17.81
Ja rozumiem tych trenerów że woli dać szansę obcokrajowcowi. Po pierwsze oni chcą grać i się starają. Ponadto traktują to jak olbrzymią szansę więc im zależy. Sam bym wolał dać grać obcemu zawodnikowi bo jest poprostu lepszy od naszego i przy okazji chce mniej pieniędzy za to.

vieli - 6 września 2017, 9:10:55 - *.polimex-mostostal.pl
Do 90minut - jak inne Wisły osiągną to co Krakowska, to wtedy będzie można takie głupie teksty pisać, na chwilę obecną, każdy kibic w PL, słysząc Wisła, myśli o Wiśle Kraków. To samo z Górnikiem oraz oczywiście Stalą (oczywiście ze Stalowej Woli której jestem kibicem hehe.

pewnyTyp - 6 września 2017, 9:24:59 - *.play-internet.pl
dobra decyzja Wisły co do kierunku rozwoju
wyniki naszych młodzieżowych reprezentacji pokazują, że te nażelowane bobki mają w głowie tylko lans, hajs, kasyna, galerie, impresski i dupeczki w głowie
obecni nastolatkowie to stracone pokolenie - nie ma kultu ciężkiej pracy tylko żeby dorwać kontrakt i udawać gwiazdę
przykład Konrada Handzlika i Petara Brlek - jeden od kasyna na impresskę i już ma po karierze
drugi ciężka praca i kontrakt na 2 mln Eur

Bela Hrvat - 6 września 2017, 10:13:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kolejny Chorwat do lania serbo-ruskiej legii.

Wiślak - 6 września 2017, 11:19:26 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Wygląda na godnego następcę Brleka

Wislak - 6 września 2017, 11:20:55 - *.dynamic.chello.pl
Prawda jest taka że młodzi u nas są przepłacani i w wieku 20 lat myślą już tylko jak dostać wysoki kontrakt ew. wyjechać za granice i na tym koniec.
Oczywiście rodzynki się znajdą ale jak na tyle osób co u nas gra w piłkę to mało do tematu podchodzi profesjonalnie.

KCH - 6 września 2017, 11:37:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
pewny Typ
Właściwie nic dodać, nic ująć. Główną przyczyną naszych 2 ostatnich wiekopomnych wyników (1-7 u-19 z Anglią i 1-6 u-20 z Włochami) jest wypadkowa pomiędzy fatalnym szkoleniem a zblazowaniem i zmanierowaniem młodzieży. Te pokolenia są stracone bo nie są przyzwyczajone do kultu pracy, a na samym talencie, nawet jakby ktoś posiadał, to za daleko się nie zajedzie (patrz - Kapustka). Zamiast treningów, zostawania niekiedy dłużej by coś poćwiczyć (Juninho tak trenował wolne jeszcze długo po treningach), to jest odbębnić, iść polansować się po jakimś klubie czy galerii, powrzucać 358 selfików z nienaganną grzyweczką obowiązkowo na portale społecznościowe. Za daleko tak nie zajedziemy. Zobaczcie jaki jest obecnie deficyt młodych piłkarzy, którzy z marszu gwarantują określoną jakość. I to w prawie 40 mln kraju z dużym potencjałem w kwestii zainteresowania futbolem.

Seker - 6 września 2017, 11:50:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
moze wypalic gosciu

bielik - 6 września 2017, 12:31:39 - *.play-internet.pl
Z twarzy podobny trochę do Świerczoka, mam nadzieję, że lepiej gra w piłkę.W akcji go nie widziałem, może jest dobry, a może niekoniecznie. Nie mam uwag do polityki transferowej Wisły, dopóki wzmacnia drużynę,a nie zawsze tak jest. Widać, że tam gdzie trener miał okazję poznać zawodnika, czyli w niższych ligach Hiszpanii, rozeznanie jest dobre i Hiszpanie są wzmocnieniem. Tam, gdzie trzeba polegać na czyjejś rekomendacji, są niewypały (Kolumbijczycy, Videmont i chyba niestety Arsenić). Myślę, że ten Nigeryjczyk byłby lepszym nabytkiem do gry, a nie jako inwestycja z myślą o późniejszej odsprzedaży.

alf - 6 września 2017, 14:46:01 - *.net.tylda.net
To jest nienormalne!!! i powinno być zabronione. W polskim zespole większość zagranicznych grajków - SKANDAL!!!!!

lolek - 6 września 2017, 21:23:27 - *.tktelekom.pl
polskie grajki są za drogie ja zawsze byłem za zawodnikami zagranicznymi w Ekstraklasie

Romek - 8 września 2017, 9:52:16 - *.174.43.37
Nie wiem jak wygląda szkółka u Wisły, ale z tego co widzę to miernota totalna. Patrząc na kolejny transfer wydaje mi się jak na Polską ekstraklasę opłaca się sprowadzać Hiszpanów oraz Chorwatów, ponieważ są bardziej wyszkoleni niż nie jeden u nas zawodnik. Myślę że karuzela się będzie kręcić sprowadzać za pół darmo i sprzedać takiego Breleka za 2 mln euro no i oczywiście środek tabeli. Pozdrawiam

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas