8 września 2017, 22:02:36 - bartekwr9
Bramka samobójcza Filipa Bednarka

Filip Bednarek strzelił gola samobójczego w meczu 4. kolejki holenderskiej II ligi, w którym jego De Graafschap przegrało u siebie 1-2 (0-1) z MVV. Gol padł po strzale Deana Koolhofa - piłka odbiła się od słupka i pleców polskiego golkipera.

8 września 2017, 20:00 - Doetinchem (De Vijverberg)
vbv De Graafschap 1-2 MVV (Maastricht)
Mark Diemers 87 - Filip Bednarek 21 (s), Samy Mmaee 50

żółte kartki: Anthony van den Hurk - Joeri Schroyen, Ricardo Ippel, Pieter Nys, Christophe Janssens.

sędziował: Martin van den Kerkhof.
widzów: 8023.

Mecz przerwany w 23. minucie na 14 minut z powodu złego zachowania kibiców.

Bednarek zagrał cały mecz, a na ławce MVV pozostał Mikołaj Smyłek.

De Graafschap ma na koncie pięć punktów i zajmuje dziesiąte miejsce w lidze. MVV zgromadził dziesięć punktów i jest na drugim miejscu w tabeli.

gh - 8 września 2017, 22:07:38 - *.play-internet.pl
Mecz przerwany na 14 min... Donald co Ty na to??? Macierewicz co to za afera??? Kaczor komisja śledcza???

samniewiem - 8 września 2017, 22:11:37 - *.dynamic.chello.pl
Jak to przerwany, przecież na Zachodzie sobie poradzili?

Michał - 8 września 2017, 23:35:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Awantura chwila po golu samobójczym Polaka. Bednarek sprowokował zadymę na stadionie.

Papagol - 9 września 2017, 9:14:44 - *.play-internet.pl
Dobry bramkarz. Szkoda, że zgolił włosy.

Sopel - 9 września 2017, 10:49:14 - *.159.171.33