8 września 2017, 22:23:43 - euzi
Gol Łukasza Teodorczyka

Łukasz Teodorczyk strzelił bramkę dla Anderlechtu w wygranym u siebie 3-2 (1-2) meczu 6. kolejki belgijskiej ekstraklasy przeciwko Lokeren. Drugi gol dla gospodarzy padł z kolei po dobitce strzału polskiego napastnika. Dla Teodorczyka to drugie trafienie w sezonie.

8 września 2017, 20:30 - Anderlecht (Stade Constant Vanden Stock)
RSC Anderlecht 3-2 KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
Henry Onyekuru 3, 77, Łukasz Teodorczyk 90 - Marko Mirić 6, Ari Freyr Skúlason 36

żółte kartki: Henry Onyekuru, Łukasz Teodorczyk - Lewis Enoh, Mehdi Terki, Mario Tičinović.

sędziował: Nicolas Laforge.

Teodorczyk rozegrał całe spotkanie, a jego drużyna zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów po sześciu meczach.

ert - 8 września 2017, 22:25:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ładna bramka.

agar - 8 września 2017, 22:33:51 - *.116.244.199
W kadrze wszedł w 90 minucie a tutaj strzelił w 90 ;) Człowiek 90 minuta !

needle - 8 września 2017, 22:38:39 - *.centertel.pl
Ten nieudacznik nie wywalczył sobie miejsca w pierwszym składzie reprezentacji nawet, gdy Milik był kontuzjowany. W październiku lepiej za niego powołać Świerczoka, który jest w gazie.
IGła

Do needle - 8 września 2017, 22:51:57 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Napisz co ty udaczniku w swoim zyciu osiagnales?

Saka - 8 września 2017, 23:05:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odwrocony krzyzak z kursem na live 121. Yummy

Uzi - 8 września 2017, 23:13:04 - *.dyn.telefonica.de
Brawo Teo. ..ale tak prawde mówiac to póki co fiołki raczej kiepsko.

Markir - 9 września 2017, 0:24:06 - *.dynamic.mm.pl
uratował nie jeden kupon, w tym mój

mietek - 9 września 2017, 9:13:42 - *.ssp.dialog.net.pl
@Do needle: Na razie pracuje na bana na tej stronie. To będzie jego osiągnięcie życia

Borubar - 9 września 2017, 9:56:50 - *.146.4.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chłop pewnie uczci tą bramkę szklaneczką whisky. Byc może kolega Sławek Puszkin dotrzyma mu towarzystwa.

kneedle - 9 września 2017, 10:42:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Nie dyskutujcie z needle , pozjadał wszystkie rozumy ale on mądry jest !
i jeszcze te jego niepełnosprytne słowo NItka !

rrrr - 9 września 2017, 10:53:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
>Teodorczyk >nieudacznik, wybierz jedno. Odszczekaj ten wpis, bo w razie kontuzji Lewego albo Milika to on będzie ciebie cieszył grą w kadrze, co za kretyni chodzą po ziemi

mietek - 9 września 2017, 13:14:24 - *.ssp.dialog.net.pl
@rrr: Nie nazwę go nieudacznikiem. Ale jeśli w kadrze ma mnie tak "cieszyć", jak w meczu z Armenią, to lepiej, żeby sobie darował powołania.

Nudle - 9 września 2017, 14:13:56 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Brawo Teo, mistrzostwa Europy w Azji coraz bliżej, tak dalej a Nawałka da ci szansę.