9 września 2017, 15:51:40 - koofel
Bramka André Deja

André Dej strzelił gola dla Sportfreunde Lotte w wygranym 2-1 (1-0) meczu 7. kolejki niemieckiej 3. Ligi z SpVgg Unterhaching. 25-letni pomocnik grał do 78. minuty, gdy zmienił go Tim Gorschlüter. To jego trzeci gol w tym sezonie.

9 września 2017, 14:00 - Lotte (FRIMO Stadion)
Sportfreunde Lotte 2-1 SpVgg Unterhaching
Hamadi Al-Ghaddioui 21, André Dej 74 - Tim Wendel 87 (s)

żółte kartki: Alexander Winkler, Ulrich Taffertshofer (Unterhaching).

sędziował: Jonas Weickenmeier (Hesja).

W zespole gospodarzy do 68. minuty grał Marcus Piossek, gdy zmienił go Max Wegner. Całe spotkanie na ławce przesiedział Jarosław Lindner.

Sportfreunde Lotte z siedmioma punktami zajmuje dwunaste miejsce w tabeli.

Papagol - 9 września 2017, 16:01:23 - user-94-254-255-164.play-internet.pl
Oni ostatnio wyeliminowali Hamburg i Bayer Leverkusen w Pucharze Niemiec, przegrali chyba dopiero na BVB.

max - 9 września 2017, 16:16:05 - 77-255-66-49.adsl.inetia.pl
3 liga niemiecka może tego nie ma potrzeby pisać tutaj?...
Polak który nigdy nie grał w reprezentacji ani polskim klubie po co to pisać? takich piłkarzy są tysiące.

do max - 9 września 2017, 16:27:31 - 159-205-82-20.adsl.inetia.pl
Gościu jak Cię to nie interesuje to po prostu nie wchodzisz.Tyle i aż tyle.

LEON - 9 września 2017, 23:47:36 - did18.neoplus.adsl.tpnet.pl