9 września 2017, 16:58:16 - dyrovski
Gol Thiago Cionka

Thiago Cionek strzelił gola dla US Città di Palermo w zremisowanym 3-3 (2-1) meczu 3. kolejki włoskiej Serie B z Empoli FC. 31-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

9 września 2017, 15:00 - Palermo (Stadio Renzo Barbera)
US Città di Palermo 3-3 Empoli FC
Thiago Cionek 10, Igor Coronado 14, Eddy Gnahoré 77 - Lorenco Šimić 23, Francesco Caputo 54, 90 (k)

żółte kartki: Aleksandar Trajkovski, Eddy Gnahoré, Andrea Rispoli - Michele Castagnetti, Francesco Caputo.

sędziował: Aleandro Di Paolo (Avezzano).

W 58. minucie w barwach gospodarzy Iwajło Czoczew został zastąpiony przez Radosława Murawskiego, z kolei na ławce rezerwowych pozostali Przemysław Szymiński i Paweł Dawidowicz.

Palermo ma na koncie pięć punktów i zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Piciu - 9 września 2017, 17:51:13 - d87-46.icpnet.pl
brawo

Adams - 9 września 2017, 17:54:44 - user-94-254-129-223.play-internet.pl
Mówi po polsku = Polak

ja - 9 września 2017, 18:47:26 - can13.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemuś Szymiński taki zdolny,taki dobry i...znów się na nim nie poznali i przykleili do ławki rezerwowych.To skandal !

@ja - 9 września 2017, 19:43:09 - host-176-221-120-163.dynamic.mm.pl
@ja - a możesz rozwinąć temat, gdzie się na nim nie poznali? Bo w Płocku grał praktycznie od momentu przyjścia do Wisły, w Palermo też szybko wskoczył do składu. Jeden mecz na ławce a już cebula się odzywa...

Nawalka - 9 września 2017, 20:48:27 - S0106f0f249616b93.cg.shawcable.net