[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


9 września 2017, 17:52:25 - dyrovski
Nice I liga: Raków 1-2 Stal M.

9 września 2017, 16:00 - Częstochowa (Miejski Stadion Piłkarski Raków)
Raków Częstochowa 1-2 Stal Mielec
Tomáš Petrášek 49 - Mateusz Gancarczyk 45, Michał Janota 90

Raków: 1. Mateusz Lis - 2. Tomáš Petrášek, 6. Andrzej Niewulis, 26. Łukasz Góra - 17. Przemysław Oziębała, 7. Rafał Figiel, 19. Krystian Wójcik, 23. Tomasz Wróbel (79, 25. Karol Mondek), 20. Aghwan Papikjan (72, 10. Adam Czerkas), 13. Piotr Malinowski - 9. José Embaló (59, 21. Jakub Łabojko).

Stal: 99. Radosław Majecki - 11. Mateusz Gancarczyk (82, 8. Tomasz Swędrowski), 3. Krzysztof Kiercz, 51. Rafał Grodzicki, 6. Leândro - 30. Łukasz Wroński (75, 13. Przemysław Lech), 27. Piotr Marciniec, 22. Michał Janota, 9. Mateusz Cholewiak, 23. Krystian Getinger - 20. Dejan Đermanović (65, 33. Maksymilian Banaszewski).

żółte kartki: Oziębała, Góra - Cholewiak, Grodzicki.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 2856.


źródło: własne / Raków Częstochowa / Stal Mielec / gol24.pl

REKLAMA

afaf - 9 września 2017, 17:53:37 - 87-206-122-135.dynamic.chello.pl
Kozacko ;)

gfxgfxsd - 9 września 2017, 17:54:40 - 213.136.245.179
Dwie bramki , dwie z wolnego , coś pieknego !! Brawo STAL

Klops - 9 września 2017, 17:56:14 - 89-72-95-191.dynamic.chello.pl
No i git, ale nie spodziewalem sie . Brawo Stal!

FKS Olkusz - 9 września 2017, 17:59:16 - ip-185-28-248-74.mynet.com.pl
Brawo STAL!

REKLAMA

Boli laczn - 9 września 2017, 18:03:38 - 213.136.245.209
Brawo drużyna.Klops spodziewaj się czegoś innego 😉

Fcb - 9 września 2017, 18:07:41 - darkside.pl
Papszun chyba musisz dać sobie spokój.

Rob - 9 września 2017, 18:08:13 - 109.95.30.76
To jest masakra a. Rumina się pozbyli śmiech na sali i jakieś debiuty piłkarzyka

Omar - 9 września 2017, 18:10:00 - host-31-6-160-29.dynamic.mm.pl
Oświadczam że Klops to nie ja a jemu gratuluję popularności :-P

qw - 9 września 2017, 18:22:52 - 185.188.165.24
Papszun wraca na Mazowsze

Klops - 9 września 2017, 18:27:39 - 89-72-95-191.dynamic.chello.pl
popularnosci na forum gimnazjalistow - slabo, ale dzieki

haha - 9 września 2017, 18:31:39 - 2.65.115.252.mobile.tre.se
jak tam buraki częstochowskie 1 liga przerasta wasze umiejętności? a miało być tak pięknie buachchchcaaaa!!!

edmund - 9 września 2017, 18:35:48 - 200-10-74-65.milleniumhotel.static.gci.net
Ponoc rakow jest I byl lepszy niz ODRA OPOLE hahahahaha

Papszun - 9 września 2017, 18:36:02 - 178235147145.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Podaje sie do dymisji.

Klops - 9 września 2017, 18:42:41 - 89-72-95-191.dynamic.chello.pl
to kup sobie stoperan, albo popros mame zrobi ci budyn synku :*

REKLAMA

??? - 9 września 2017, 18:47:25 - dkz127.neoplus.adsl.tpnet.pl
Klops na ciebie z mila checia

Klops - 9 września 2017, 18:50:36 - 89-72-95-191.dynamic.chello.pl
piotr tylutki - twardziel taki jestes?

Klops - 9 września 2017, 18:54:38 - 89-72-95-191.dynamic.chello.pl
Pzyłęk piekne miejsce

Agito - 9 września 2017, 18:58:55 - host-176-221-122-32.dynamic.mm.pl
Brawo Stal!! Auuu

rks - 9 września 2017, 19:06:32 - 188.146.39.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z drugiej strony - jakie baty rok temu po awansie zbierał Mielec, a potem na wiosnę niewiele brakowało, by powalczyli o awans.

Fuks - 9 września 2017, 19:17:38 - apn-31-0-34-162.dynamic.gprs.plus.pl
Może ktoś w paru słowach napisać jak gral Janota?

Zbyszek - 9 września 2017, 19:21:07 - dsa135.neoplus.adsl.tpnet.pl
Klops gimbusie w szkole nie uczą ortografi. Lepiej juz zamilcz.

gogo - 9 września 2017, 19:25:32 - ip-5-172-232-221.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
nie było w składzie waldka gancarczyka i jest zwyciestwo,a jak by jeszcze nie było w składzie krzysia kiercza było by na 0 z tył,gratulacje

Klops - 9 września 2017, 19:25:33 - 89-72-95-191.dynamic.chello.pl
tylutki - ortografII nie ortografi , no widac ze w Przyleku nie ucza...:D

G - 9 września 2017, 19:33:58 - 213.136.245.209
Gogo jakbyś się nie wypowiadał to byłaby ekstraklasa

Rob11 - 9 września 2017, 19:35:03 - 109.95.30.76
Rozwalił całom młodzież ktura by serce oddała za. Raków. A te kopacze tylko na kasę liczom. Akademia pod wodzom. Śledzia. To będzie katastrofa już odeszło ponad 50 młodych i to nie koniec

mundi - 9 września 2017, 19:48:54 - 91.240.139.2
Brawo Stal, oby tak dalej, Raków wcale źle nie grał po prostu brakło piłkarskiego szczęścia. Stal mogła by powalczyć o ekstraklasę...

King - 9 września 2017, 20:17:21 - public-gprs371224.centertel.pl
Bravo Bravo teraz zwycięstwo z Puszcza!

Vert94 - 9 września 2017, 20:19:56 - 77.87.3.2
Widać skład powoli się stabilizuje. Cieszy brak Waldka, to niestety nie ten poziom. Bułgarzy w V lidze grając nie zachwycili, Granczi dał się amatorowi ograć jakby sam nim był, Cwetanow lepiej, ale jeszcze bez tego gazu jaki powinien mieć jeśli chce grać w 1 lidze. Janocie ten gol powinien pomóc, na prawej obronie wraca do zdrowia Sadza więc gol Mateusza zaostrzy rywalizację. Marciniec ostatnio usiadł na lawce i mu to pomogło. Zaczyna to się zazębiać ;)

eme2 - 9 września 2017, 20:35:29 - 176.101.128.26
pierwszy mecz to Raków grał bez ambicji, Niewulis dwa faule blisko pola bramkowego i dwie ładne bramki nasz bramkarz Lis no cóż to nie klasa Loski (powodzenia w Górniku Zabrze) baty, frycowe odbija się na frekwencji teraz dwa ciężkie mecze Głogów i Bytów i wiara że Raków się podniesie z dna a przede wszystkim będą chęci i ambicja aby takie #edmundy nie robiły gimbazowej piany :p
był będzie jest Raków RKS

REKLAMA

fan - 9 września 2017, 20:51:30 - host-94-251-239-194.dynamic.mm.pl
dzięki śledziowi skra ma największą akademię w mieście

stal m - 9 września 2017, 20:59:23 - public-gprs377580.centertel.pl
JAki byl przebieg meczu napisze ktos uczciwy?

Do eme2 - 9 września 2017, 21:45:18 - apn-31-0-40-58.dynamic.gprs.plus.pl
Chlopie to Gora robil bledy i faule

fan - 9 września 2017, 21:54:09 - host-94-251-239-194.dynamic.mm.pl
śledź wydoi właściciela z kasy i odejdzie zostawiając spalony grunt

eme2 - 9 września 2017, 21:59:54 - 176.101.128.26
do mnie ... będzie wideo proszę sobie zobaczyć w poniedziałek polsat da skrót
fan po co piana za dużo piwa ?
skra ma fajne skrzaty wygrała 1 do 0 z Pniówkami gratki
ale Rakowa Akademii się umywa napisz ile ma Skra skrzatów dokładnie liczba a nie tylko kwas nie jesteśmy w TVN :p

J - 9 września 2017, 22:15:22 - apn-31-0-37-18.dynamic.gprs.plus.pl
eme2 chciałeś napisac ze nie jestesmy w Wiadomosciach TVPiS.

ggg - 9 września 2017, 22:30:47 - dyn198.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ten Mielec to dno ha ha ha

Papi - 9 września 2017, 22:42:36 - public-gprs365780.centertel.pl
Gonić bufona z Rakowa
Czemu teraz wyniku nie robi
Co mu przeszkadza nie tych wywalił
Skończy w okręgówce

RMI - 9 września 2017, 22:44:31 - host-31-6-163-218.dynamic.mm.pl
Cieszą 3 punkty naszej Stali i roszady dokonane w składzie przez trenera Smółkę.Wreszcie obrona zaczęła lepiej funkcjonować(od meczu w Legnicy) i strzelamy bramki.Co do obu Bułgarów, to od dłuższego czasu było wiadomo,że mają ogromne braki kondycyjne.Ktoś pisał,że w Stali II w 5 lidze też nie błyszczą...No cóż,w przerwie zimowej będzie czas decyzji...Ale gra Stali zaczyna się coraz bardziej zazębiać,klaruje się trzon zespołu.Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.Teraz 2 mecze u siebie i trzeba będzie zawalczyć o pełną pulę Auuuu!!!

sm - 9 września 2017, 22:46:37 - 87-206-60-241.dynamic.chello.pl
Niesamowite ...jest 22.40 i ani słowa na Kiercza. Jak widać gimbaza nie miała czasu jechać na mecz i nie ma jak ponarzekać. Stal - dwa super wolne, słupek Cholewiaka, Janota coraz lepszy, widać zmianę jakości w obronie i to nie Kiercz jest problemem, ale był nim Granczov. Brakuje szybkiego napastnika, a w której drużynie takiego nie brakuje ?

Sprawiedli - 9 września 2017, 22:57:01 - public-gprs386696.centertel.pl
proszę o podanie różnic między Mazanem a Mondkiem?
dlaczego jeden Słowak odchodzi a przychodzi kolejny?

pabloo99 - 9 września 2017, 23:48:48 - 89-64-16-42.dynamic.chello.pl
Czy wie ktoś co się dzieje z Hubertem Tomalskim? Dzisiaj po prostu nie załapał się do '18' czy jest jakiś inny powód dlaczego nie było go w kadrze?

Greg - 10 września 2017, 0:30:06 - ip-31-0-126-85.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W pierwszej połowie Raków miał dużą przewagę w posiadaniu piłki ale Stal kontrolowała mecz. Po akcji Wrońskiego powinno być 1:0. Janota wprowadził dużo spokoju w środku. Mam nadzieję, że Waldek odpocznie trochę dłużej. Bramka po świetnym odbiorze Cholewiaka i faulu na Janocie. Strzał Mateusza Gancarczyka- stadiony świata. W drugiej połowie pierwszy kwadrans Raków ostro ruszył i mogliśmy nawet przegrywać. Potem znowu konsekwentna gra i na 5 minut przed końcem najpierw słupek i dobitka minimalnie niecelna. Bramka znowu po akcji Cholewiaka, który sprytnie dał się sfaulować. Strzał Janoty- znowu stadiony świata. Dobry mecz Krzysia Kiercza-naprawdę. Szacun dla Rakowa za ambicję i dla kibiców za fajny doping. Po Stali widać było trochę skutki treningu siłowego. Chyba wreszcie wykrystalizował się skład.

derock - 10 września 2017, 0:33:53 - 31.55.14.165
A ja myślę i myślę i myślę i nie mogę wymyślić co trener Rakowa chce powiedzieć poprzez ustawienie 3-6-1. Na moją logikę to ustawienie stosuje się jak się prowadzi 3:0 i chce się utrzymać w posiadaniu piłki. Bo ani obrona nie działa ani atak. Pomoc tylko sobie klepie piłę wszerz. Czemu my nie gramy ustawieniem 4-4-2 albo nawet lepiej 4-5-1?

derock - 10 września 2017, 1:27:40 - cpc78851-bele10-2-0-cust218.2-1.cable.virginm.net
napisałem lepiej, bo 4-5-1 zachowuje ideę 3-6-1 z tym, że zabezpiecza tyły. Chociaż dla mnie i tak 4-4-2 najlepsze - zachowuje balans między atakiem a obroną.

rsw - 10 września 2017, 8:42:47 - 193.106.129.153
@pablo99 - Tomalski się nie łapie , jest strasznie słaby . Juz dawno go nie powinno być nawet w 18 meczowej

Chrisrks - 10 września 2017, 9:20:49 - 31.42.13.165.alfanet24.pl
Wyrównany mecz,oba zespoły miały swoje szanse,a Stal je wykorzystała.Rzuty wolne pięknie wykonany,ale obu nie powinno być gdyż ta k....wa w żółtym stroju wyczyniała wczoraj cuda.Raków bez napastnika.poziom gry ofensywnej a szczególnie wykończenia akcji-zerowy.Ciężko będzie,ale każdy wierzy,że zaskoczą.Ave Racovia!

rakow1 - 10 września 2017, 11:48:12 - host-212.96.242.90.tvksmp.pl
Za transfery niewypały odpowiada trener Tomalski Piceluk to nieporuzumienie mam nadzieje że to trener ich utrzymuje a gra trzema obrońcami była dobra w słabej 2 lidze tym ustawieniem ligi nie utrzymamy

oi! - 10 września 2017, 13:03:44 - 89-78-170-15.dynamic.chello.pl
@rakow1 niby racja ale jednak nie do konca, po wynikach dwóch innych beniaminków ta liga wydaje się być nie wiele mocniejsza od tej, w której grały Raków, Odra i Puszcza jeszcze rok temu.

Albert - 10 września 2017, 13:53:14 - user-94-254-129-60.play-internet.pl
Brawo Rakow

RMI - 10 września 2017, 20:32:44 - host-31-6-173-22.dynamic.mm.pl
@oi!-mylisz się.Różnica w poziomie i sposobie gry między 2 ligą a 1 ligą jest duża.Zauważ przypadki z ostatnich 2-3 lat-beniaminki takie jak Znicz,Puławy,Rozwój,Kluczbork-nie dali rady w 1 lidze.Inni,jak Wigry,Siedlce desperacko walczyły o utrzymanie,ale się utrzymały.Stal Mielec w tamtym sezonie miała mocno pod górkę,a jeszcze bardziej GKS Tychy.Spadkowicze z ekstraklasy też łatwo nie mają-popatrz,gdzie jest Łęczna,Bielsko-Biała czy Chorzów...Jedynie Górnik Zabrze szybko wrócił poziom wyżej,a z beniaminków to tylko Zagłębie Sosnowiec było po awansie w czubie...Nie będę się rozpisywał o różnicy w grze,ale w 1 lidze nie ma lekko...

stal m - 10 września 2017, 20:54:07 - public-gprs370262.centertel.pl
To jaki byl wkoncu ten mecz? A ja jestem z pod mielca i widze nazekanie na 1 lige a pomyslcie sb ze u mnie jest druzyna w B klasie wisnia trzcian i my dzis przegrali z podleszanami 2:3 i co wy na to?

stal m - 10 września 2017, 20:59:58 - public-gprs370262.centertel.pl
Wisnia trzciana

olaf - 11 września 2017, 7:47:33 - host-89-228-12-226.dynamic.mm.pl
gdzie pochowali się wszyscy hejterzy?

Ziuut - 11 września 2017, 10:35:15 - ip-193-151-49-58.ipv.net.pl
Raków powoli może się przygotowywać na powrót do 2 ligi...

Jaca - 11 września 2017, 15:35:42 - user-94-254-147-121.play-internet.pl
No i oby tak dalej

malik - 12 września 2017, 14:29:42 - 212.87.254.129-ip.czestochowa.pl
kolejny mecz RAKOWA w osłabieniu / brak zawodnika / OZIĘBAŁA lewus tylko statystował..... P. trener tego nie widzi to do okulisty

Co to się - 12 września 2017, 15:49:08 - hqq233.internetdsl.tpnet.pl
Odnoszę wrażenie, że ktoś papszuni występy w 1 Nice lidze.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: