9 września 2017, 17:52:32 - maciejko
Grzegorz Krychowiak zadebiutował w West Bromwich Albion

Grzegorz Krychowiak zadebiutował w barwach West Bromwich Albion FC w przegranym 1-3 (0-1) meczu 4. kolejki angielskiej ekstraklasy z Brighton & Hove Albion FC. Polak rozegrał cały mecz w składzie gości.

9 września 2017, 16:00 - Falmer (American Express Community Stadium)
Brighton & Hove Albion FC 3-1 West Bromwich Albion FC
Pascal Groß 45, 48, Tomer Hemed 63 - James Morrison 77

żółte kartki: Solly March, Glenn Murray (Brighton).

sędziował: Chris Kavanagh (Manchester).
widzów: 30 381.

West Bromwich Albion FC zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.

Lolek - 9 września 2017, 17:53:46 - 095160155014.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Nie zagrał źle.

King - 9 września 2017, 17:54:02 - public-gprs380252.centertel.pl
Jak się Krychy zaprezentował?

Jatu - 9 września 2017, 17:56:27 - 89-69-198-168.dynamic.chello.pl
Krycha na tle reszty profesor, aż sam byłem zaskoczony.

poli - 9 września 2017, 17:56:37 - 89-68-106-48.dynamic.chello.pl
Najlepszy w środku pola WBA. A to dopiero początek. Będzie dobrze.

Blabka - 9 września 2017, 17:58:59 - host-89-230-176-23.dynamic.mm.pl
Lepiej niż maczynski w rep to napewno, ogólnie pogra z 4 mecze jeszcze i może wracać.

Smuda - 9 września 2017, 18:00:02 - absb229.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bierna postawa przy kazdej z bramek, przy zadnej nie zawinil ale jakos przeszkadzac tez mu sie nie chcialo.

xxx - 9 września 2017, 18:03:39 - d153-62.icpnet.pl
Dobry mecz, brytyjscy komentatorzy chwalili go za dokładne podania w pierwszej połowie i pod koniec meczu kilka razy powtarzali "what a classy player". Generalnie 80% meczu WBA grało kiepsko, dopiero pod koniec drugiej połowy jakoś to wyglądało, a Krychowiak pokazywał się w ofensywie. Zdaje się, że dwa razy strzelał niecelnie na bramkę. Za faul na nim jakiś brytol dostał żółtą kartkę, a komentatorzy rozważali nawet czerwoną.

cool - 9 września 2017, 18:07:27 - 178-37-36-73.adsl.inetia.pl
The Sunday Times uznał Krychowiaka największym bohaterem meczu !!!

cool - 9 września 2017, 18:10:39 - 178-37-36-73.adsl.inetia.pl
Oczy kibiców w całej W. Brytanii skierowane były na Krychowiaka !!!

Ulka - 9 września 2017, 18:15:02 - 89-77-167-223.dynamic.chello.pl
Technika i podania OK no ale start do piłki i przyśpieszenie masakra...

kumatym - 9 września 2017, 18:32:11 - apn-37-7-174-115.dynamic.gprs.plus.pl
Od razu pisze ze wg konstytucji mam prawo wypowiedzi na temat osoby.która publicznie repreztuje mój kraj.Treść nie była obraźliwe a dotkliwe szczera.Paragraf 214 punkt 8

ja - 9 września 2017, 18:36:30 - aegg52.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki dobry mecz chyba inny mecz oglądaliście spacerował po boisku nie wspominając o powrotach i pomocy w obronie.

@kumatym - 9 września 2017, 18:55:10 - 188-125-137-21.petrus.pl
Nic byś nie zrobił jak byś go spotkał ewentualnie poprosiłbyś o autograf. Jak to się mówi - kozak w necie p@@@a w świecie

Piotr - 9 września 2017, 18:56:44 - 188.146.33.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ludzie ale piszecie bzdury,krychowiak slaby powolny bez formy,zero czucia pilki,tragicznie sie zaprezentowal...

fc7 - 9 września 2017, 19:12:49 - user-94-254-225-236.play-internet.pl
w końcu ktoś (xxx) na tej witrynie napisal normalny komentarz. meczu nie oglądałem ale dzięki że piszecie jak zagrał bo byłem bardzo ciekawy jego formy. Miejmy nadzieję że w WBA się obuduje i zobaczymy w RP Krychowiaka jak za czasów euro 16.
A Ty kuratym lepiej zgas laptopa i idź już spać dzieciakup

@kumatym - 9 września 2017, 19:40:16 - host-176-221-120-163.dynamic.mm.pl
@kumatym - sam jesteś pajac, zresztą niepotrafiący napisać zdania po polsku. I żeby nie było, też mam prawo do wypowiedzi...

tomc - 9 września 2017, 19:44:48 - bzi248.neoplus.adsl.tpnet.pl
wiecie co mnie zadziwia .Krychowiak piłkarz o totalnym braku techniki grający tak prymitywna pilke ze az oczy bola . A mimo to jest potężnym wzmocnieniem druzyny w której gra. totalny swiatowy fenomen i nawet potrafil dyktować warunki w tak technicznych ligach jak hiszpanska

VIP - 9 września 2017, 22:42:39 - nat-ip-109-196-48-54.syrion.pl
tomc - Krycha jest od przeszkadzania a nie od grania. On jest świetny w destrukcji czyli rozbijaniu ataku drużyny przeciwnej potrafił wyłączyć z gry takie gwiazdy jak Messi czy Ronaldo. Natomiast w kreowaniu gry niestety jest przeciętny dlatego nie przebił się w PSG.

Papagol - 9 września 2017, 23:13:12 - user-94-254-253-202.play-internet.pl
Żeby z Brighton przegrać...
Ciekawostka - będąc zawodnikiem Zagłębia Lubin Denis Rakels poszedł do Brighton na testy.

LEON - 10 września 2017, 0:16:23 - did18.neoplus.adsl.tpnet.pl
Najważniejsze że wreszcie zagrał cały mecz

tomc - 10 września 2017, 0:52:42 - bzi248.neoplus.adsl.tpnet.pl
@vip -owszem przeszkadzanie ale może nawet zaleta Krychowiaka jest brak techniki on przemuje pilke czy wyluskuje i nie bawi się w granie w poprzek ,czy jakiej zlozone zagrania on po prostu podaje do przodui do ataku i ma zelazne pluca. dlatego tez reprezentacja potrafila narzucić wysokie tempo. bez krychy zaczyna sir

kibic - 10 września 2017, 3:45:41 - public-gprs354094.centertel.pl
Szybko. Myślałem że z miesiąc będzie dochodził do formy meczowej. Byle tylko grał to niech go Nawałka wystawia za beznadziejnego Mączyńskiego.

efyni - 11 września 2017, 5:37:00 - 85-14-74-227.static.akk.net.pl