9 września 2017, 16:00 - Opole (Stadion Miejski Odra)

Odra: 1. Tobiasz Weinzettel - 8. Rafał Brusiło, 37. Martin Baran, 24. Mateusz Bodzioch (58, 3. Václav Cverna), 18. Łukasz Winiarczyk - 30. Filip Żagiel, 17. Jakub Habusta, 6. Tomasz Wepa (55, 20. Szymon Skrzypczak), 5. Rafał Niziołek, 88. Marcin Wodecki - 99. Marek Gancarczyk (81, 11. Mateusz Marzec).

Zagłębie: 1. Dawid Kudła - 7. Tomasz Nawotka, 4. Arkadiusz Jędrych, 16. Mateusz Cichocki, 22. Žarko Udovičić - 89. Wojciech Łuczak (74, 70. Nuno Malheiro), 8. Rafał Makowski (90, 21. Sebastian Milewski), 6. Tomasz Nowak, 11. Patryk Mularczyk, 77. Konrad Wrzesiński - 20. Szymon Lewicki (62, 27. Vamara Sanogo).

żółta kartka: Milewski.

sędziował: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
widzów: 3707.

W 56. minucie Tomasz Nowak (Zagłębie) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

źródło: własne / 100% Zagłębie Sosnowiec

lubinek - 9 września 2017, 17:59:37 - *.dynamic-zab-08.vectranet.pl
brawo Odra!

rhylski - 9 września 2017, 18:00:10 - *.static.as9105.net
Brawo!Odra do końca!!!

mario - 9 września 2017, 18:01:58 - *.43.11.112.ipv4.supernova.orange.pl
Ekstra... tak Odra wygrywa, gratulacje!!!

ZagorzeS - 9 września 2017, 18:02:38 - *.play-internet.pl
Zaglebie caly mecz cislo,Nowak karnego przestrzelil.Katastrofa!

oks - 9 września 2017, 18:02:39 - *.centertel.pl
Odra wymiata Wygrać mecz, gdzie gra się tak nie układała to mistrzostwo świata.

Rider - 9 września 2017, 18:02:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pięknie! "Wielkie Zagłębie" znowu z zerowym dorobkiem :-) . Napinacze z Sosnowca zaraz znów będą nawoływać do zmiany trenera...

Kowol1904 - 9 września 2017, 18:09:08 - *.088.071.pools.vodafone-ip.de
Na Ślŏnsk przijechali gorole i.... dostali po rzici!!!

Jance - 9 września 2017, 18:10:25 - *.57.146.125.internetia.net.pl
Czy odra mogłaby dostać licencję na grę przy stadionie przy Oleskiej 51?

Arnold Boc - 9 września 2017, 18:12:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czemu chińczyk w Odrze nie gra ?

Hhgg - 9 września 2017, 18:15:42 - *.play-internet.pl
Dobrze ze Zagłębie uciekło do Wrocławia na mecz Legii, nie widzieli jak ich klubik dostaje piękny cios w twarz. Tylko Odra!

ok - 9 września 2017, 18:17:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ekstraklasa albo śmierć

Zylka - 9 września 2017, 18:28:15 - *.upc-i.chello.nl
Brawo Odra!!! Pozdrowienia z Kluczborka!!! Ps. Może dla dobra opolskiej piłki będzie współdziałanie opolskich klubów a nie skakanie sobie do oczu. Takie małe województwo i nie można w zgodzie żyć!!!

kibic MKSu - 9 września 2017, 18:39:28 - *.vodafone-net.de
no no,niespodziewałem sie tego po beniaminku,Brawo ODRA,8 kolejka i miejsce premiowane awansem do ekstraklasy,pozdrawienia dla normalnych kibiców

Jatopisze - 9 września 2017, 18:40:37 - *.adsl.inetia.pl
Trudno. Nie ma co płakać. W środę przyjeżdza pani lekkich obyczajów* z Katowic. Odkujemy my się z nimi. Jak zwykle ostatnio zresztą z nami porażki dziewczyny z Katowic ;)
*pani lekkich obyczajów - synomim bardziej wulgarnego, oddającego prawdę słowo, który nie jest użyty by komentarz nie został skasowany

zag26 - 9 września 2017, 18:43:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
niewykorzystane sytuacje sie mszczą i tak było w tym przypadku, Zagłębie głowa do góry !!!

snajper - 9 września 2017, 18:46:49 - *.milleniumhotel.static.gci.net
@Zylka - dokladnie. jest I bedzie wlasnie tak jak mowilem. Oczywiscie ze mozna, bo juz dawniej tak bylo. To przeciez wasi kibice napinali sie zawsze, gdy Odra grala po nizszych ligach. Teraz mozna po malu stworzyc wspaniala pilke w Opolu I dobra na jej zapleczu w wojewodztwie

OKS - 9 września 2017, 18:55:41 - *.dynamic.chello.pl
Ciezki mecz ale zwyciestwo bardzo cenne, brawo Odra, powoli zbieramy sobie punkciki na spokojne utrzymanie.

1924Cks - 9 września 2017, 19:06:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Bylem na meczu pan kapitan Nowak katastrofa dosc ze nie zdobyl gola to nie bylo go na boisku tak samo Szymona napastnika dno dno dno.Panie trenerze
jak mozna 94minucie dac sobie szczelic gola brak słów

GornySlask - 9 września 2017, 19:18:17 - *.dynamic.chello.pl
hahaha to niezly wynik :D

Pan - 9 września 2017, 19:24:29 - *.43.16.172.ipv4.supernova.orange.pl
Czemu samuraj nie gra? Czemu Sosnowiec pojechał szybko do domu?

Kowol1904 - 9 września 2017, 19:29:06 - *.088.071.pools.vodafone-ip.de
@Pan
Sosnowiec, to dzielnica Warszawy, więc siedzą teraz we Wrocławiu na meczu...

Kibic - 9 września 2017, 19:31:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dudek nieudacznik tak jak reszta tych kopaczy

irys70 - 9 września 2017, 20:09:18 - *.dynamic.chello.pl
frajerzy znad brynicy

oks - 9 września 2017, 20:14:59 - *.184.157.24.ipv4.supernova.orange.pl
Brawo brawo brawo! Odra wiceliderem, kto wie czy Odra na serio nie włączy się do walki o ekstraklasę.

ZS 1906 - 9 września 2017, 20:30:52 - *.dynamic.chello.pl
Przegrać wygrany mecz Odra nie spinajcie się bo będzie jak z innymi. Są na zielonym po kilku kolejkach a potem dupa. Sezon długi także pokory trochę.

LuckyKSG - 9 września 2017, 20:35:16 - *.centertel.pl
Gratki wielkie. Zawsze to piękniejsze jak leją zaglębiie so !

Polon - 9 września 2017, 20:44:39 - *.dynamic.chello.pl
Nie bać,Niebać zaglebie OKS&PB

Lukasz - 9 września 2017, 20:48:52 - *.227.194.184
Hej OKS....pozdrowienia dla Skorogoszy....Elektrownia pamięta....Ekstaklasa Ekstraklasa Hej Oks Hej Oks

szombry - 9 września 2017, 20:50:33 - *.centertel.pl
Nie ma Polonii jest Bytomski Sport!!!

KR - 9 września 2017, 21:18:05 - *.play-internet.pl
We Wrocławiu leją frajerów ze stolicy a w Opolu z nad Brynicy. Tak trzymać , gorole na pole.

Led - 9 września 2017, 21:33:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
O jakiej Wy EX Piszecie? Marzyciel e!

odrafan - 9 września 2017, 21:39:02 - *.dynamic.chello.pl
Do ZS1906 - to właśnie wam brak pokory - po 8 kolejkach jesteśmy wiceliderami, a wy gdzie? Strzelaliście sporo, ale ile celnych? Fakty są takie, że raz uratował was słupek. Odra przyjmuje ataki przeciwnika - taki mamy styl gry i tyle.
Co mówią wasi piłkarze - że skandal i byliście super. Co mówią nasi? Że słaby mecz, dużo pracy i nauki. Pokora - polecam.

Pielgrzym - 9 września 2017, 22:28:45 - *.adsl.inetia.pl
Droga i cel obrana przez Zagłębie to II liga.

axel - 9 września 2017, 22:29:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie trenerze rok temu mówił Pan na ostatni mecz rundy jesiennej "Pogoń będzie przed Zagłębiem" ale się nie udało. Jednak w tym roku chyba się to uda. Pozdrawiam uciekinierów z Siedlec.

Ooooo222 - 9 września 2017, 22:32:05 - *.dynamic.chello.pl
Zs 1906 Odra ma.sie utrzymać a nie awansować;)

axel - 9 września 2017, 22:41:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ja za głupoty piszę to już nowy lepszy trener w Zagłębiu. Przepraszam przecież to nie Pana wina.

seba 1945 - 9 września 2017, 22:53:51 - *.centertel.pl
Brawo O D R A!!!!!!! Kolejne 3punkty,jest pieknie!!! Oks&pb&zl

Sypek - 9 września 2017, 23:00:20 - *.40.249.3.threembb.co.uk
Zwolnić cela Nowaka a cała drużynę do rezerw i rozwiązać klub. Dość

ecik - 9 września 2017, 23:20:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ten mecz Zs moglo roztrzygnac w pierwszej polowie,ale jak zawsze jest,nie wykozystujesz karnego i kilku 100 to sie msci.Odra w 1 polowie nie wychodzila zpolowy,troche zaczepiala,ale nic z tego nie bylo.2 polowa meczu troche nieco ozywila Odre i troszke siadla na Zs stwarzajac sytuacje bramkowe.Bramka wbita w 93 rzut wolny i glowka Barana zrobila 1-0
Zs mocna,Rakow moocny fajna pilke graja,ale...punktow nie ma

benio - 9 września 2017, 23:37:24 - *.43.19.7.ipv4.supernova.orange.pl
Kibice z Sosnowca poszli na kebab i od razu Zagłębie dało dupy.

patriota - 10 września 2017, 2:17:26 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
jezdzilem na mecze odry 35-37 lat temu niebylo miejsca na stadionie niebylo biletow skakałem przez plot a milicja lala palami piliśmy wino marki wino a odra została wicemistrzem jesieni pozdro brawo odra zycze ekstra

vito74 - 10 września 2017, 8:13:58 - *.dynamic.chello.pl
Mecz w wykonaniu Odry słaby, piłkarsko zdecydowanie lepsze było Zagłębie. Ale końcowe 10 minut, a właściwie czas od karnego do końca meczu to było coś wspaniałego i wynagrodziło kibicom Odry słaba pierwszą połowę meczu. Szkoda tylko, że nie zobaczyli tego kibice Zagłębia, którzy zwinęli się 15 minut przed końcowym gwizdkiem. Niestety, bo krzyknąć do nich "na kolana" to by było bezcenne przeżycie! Zagłębie pomijając bluzgi w naszą stronę zawsze świetnie dopingowało swoją drużynę ale wczoraj to było nieporozumienie w ich wykonaniu. Zostawiać swoją drużynę i jechać na mecz zgody? Lekka żenada. Tylko Odra!!! OKS!!!

Wiko - 10 września 2017, 8:25:15 - *.play-internet.pl
Zagłębie nie pojechało do Wrocławia,bo wśród kibiców Zagłębia są podziały jeżeli chodzi o zgodę z Legią.I wszyscy wrócili do Sosnowca,żeby nie było konfliktu między sobą.

zielony:) - 10 września 2017, 8:52:07 - *.dynamic.chello.pl
Szymon-3
Vamara-0
Niewykorzystane, sytuacje się mszczą i dlatego ta porażka, taka jest właśnie piłka nożna!!!
PDW

Gliwice - 10 września 2017, 9:21:22 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo Odra-pozdro z Gliwic

ino - 10 września 2017, 9:24:16 - *.75.115.61
a może p.Nowak uprzejmie odpoczął jeden lub dwa mecze? Pozwoli Mu to przypomnieć jak powinien zachować się na boisku kapitan t.j. nie egoistycznie myśleć o sobie, a o drużynie przede wszystkim. Trener też powinien reagować swoimi decyzjami w budowaniu drużyny, która ma potencjał dotąd nie wykorzystany nawet w 40%.

Lechia G-s - 10 września 2017, 10:40:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dumą Opolszczyzny??? Nie ma czegoś takiego. Opole to jest Górny Slask. Szkoda Zagłębia i Katowic. Te miasta i kibice powinny mieć extraklase.

Ja - 10 września 2017, 10:44:33 - *.180.29.194.multiplay.pl
Mnie rozwalily przyspiewki Zaglebia o tacie.Taka ekipa a przyspiewki z gimnazjum.zenada

benek - 10 września 2017, 12:44:05 - *.dip0.t-ipconnect.de
Zaglebie to nie miasto, a ma extraklase tylko ze w Lubinie kolego z Trojmiasta.

Wolfik - 10 września 2017, 13:12:38 - *.dynamic.mm.pl
Brawo za walkę do końca, opolanie. Trzymam za Was kciuki. Kibic z Częstochowy.

rrr - 10 września 2017, 14:18:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha Sosnowiec nawet tu jest śmieszny

do wyżej - 10 września 2017, 16:34:30 - *.centertel.pl
Sam jesteś śmieszny

Ziuut - 10 września 2017, 17:20:13 - *.ipv.net.pl
Sosnowiec to miasto? Bylem tam raz i bardziej przypominalo to male miasteczko. Kompletnie wymarle wieczorem.

GKS 1962 - 11 września 2017, 4:50:58 - *.hsd1.il.comcast.net
gratulacje z Jastrzebia! zycze awansu!

efyndi - 11 września 2017, 5:31:03 - *.static.akk.net.pl
Zagłymbie wy GOROLE pewny spadek!!!

kibic Odry - 11 września 2017, 8:19:03 - *.static.ip.netia.com.pl
Piłkarsko Zagłębie lepsze. Nie wykorzystali karnego, to zemściło się. My cieszymy się z dobrych wyników i mamy nadzieję, że uda się nie spaść.

@90minut - 12 września 2017, 5:43:48 - *.180.29.194.multiplay.pl
Skąd bierzecie dane o frekwencji ? klub podał, że 3707...znowu zaniżacie...