Gwardia: 1. Adrian Hartleb - 8. Norbert Dondera, 6. Daniel Wojciechowski, 2. Patryk Baranowski, 4. Bartosz Maciąg (72, 16. Sebastian Ginter) - 11. Michał Szubert, 17. Rafał Majtyka, 25. Wojciech Zyska (46, 23. Aleksander Januszkiewicz), 19. Radosław Mikołajczak (78, 7. Maciej Gregorek), 14. Adrian Kwiatkowski (46, 20. Aleksander Sopel) - 10. Przemysław Brzeziański.

żółte kartki: Mikołajczak, Wojciechowski, Majtyka.

Roni - 9 września 2017, 18:52:52 - *.dynamic.mm.pl

xyz - 9 września 2017, 19:33:13 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Koszalin dramat, zanim wyremontują stadion, już będzie dawno po ptokach, ale nie ma co sie dziwić, piłkarze są wykończeni ciągłymi podróżami.

zigi - 9 września 2017, 19:39:33 - *.63.202.152
dobry mecz dla ropskiego wszedł i zadziałał trzymaj tak dalej
Pozdrowienia dla kibiców przyjezdnych i KOTWICY K.

Cinek - 9 września 2017, 19:51:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mecz do jednej bramki. Gwardia zaprezentowała się blado. Z taką grą trudno będzie beniaminkowi utrzymać się na poziomie centralnym tj. II ligi.
Siarka przez cały mecz dominowała nad gośćmi. Po strzeleniu pierwszej bramki Gwardia zamiast zaatakować skupiła się wyłącznie na obronie. Wygrana i kolejne bramki Ropy cieszą. Szkoda, że Kondzio znów z urazem opuścił boisko. Panowie gramy dalej i zbierajmy kolejne punkty.

lenox - 9 września 2017, 20:00:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dl XYZ Pozdrowienia dla Gwardi od Siarki. Trzeba się utrzymac panowied

Pedros - 9 września 2017, 21:17:17 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Mecz do jednej Bramki- mogła Siarka wygrać wyżej Gwardie przerasta niestety ta II liga ale życze Jej jak najlepiej aby wreszcie zaczęła punktować bo myśle, że są słabsze zespoły od niej w tej lidze - minusem jest to ze wszytkie mecze gra na wyjezdzie ale na pewno zacznie punktować jeszcze na jesieni
Szacun dla Kibiców Przyjezdnych za przyjazd i doping - Wracajcie bezpiecznie do domu
Cieszy to ze Ropa sie przełamał dobrze trener robi ze go puszcza na zmianę oby tak dalej
Oby za tydzień znów Siarka była zwycięska

Kilowat - 9 września 2017, 21:46:27 - *.centertel.pl
wynik meczu mnie ani ziębi ani grzeje. Mam za to jedno pytanie: GDZIE JEST CZŁOWIEK o nicku Luka? Jestem zdziwiony jego milczeniem. Miał pisać komentarze pod każdym meczem Gwardii, i trochę mi brak jego przemyśleń. A bardzo jestem ciekaw co miałby nam do napisania dzisiaj;) - Siarka: Gratulacje za zwycięstwo! Gwardia: Musicie się szybko pozbierać! CO oni w tym Koszalinie z tym stadionem robia? Buduja go od zera czy co? Czy te prace naprawde musza trwać tak długo?

Opoka - 9 września 2017, 21:57:15 - *.146.130.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chlopcy do bicia... Gwardia

S - 9 września 2017, 22:48:56 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Jak do tej pory Gwardia to najsłabszy zespół jaki przyjechał do Tarnobrzega w tym sezonie.
Liczę na to, że z Kluczborkiem Ropski wyjdzie od pierwszej minuty bo widać, że chłopak jest w gazie.
Dobrze,że łapiemy punkty, za tydzień celem minimum jest remis.
Oby uraz Stępnia okazał się niegroźny.
Brawa dla kibiców Gwardii za przejechanie tylu kilometrów, oby wam ten stadion jak najszybciej doprowadzili do porządku.
Haa i ciekawy jestem czy jutro Mikita będzie grał w Wielowsi

Baas - 10 września 2017, 10:23:52 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
Ropa strzela bo w końcu ma konkurencję w ataku w postaci Mikity.Ładnie wyglądała gra Siarki na początku sezonu,ale punkty są najważniejsze.Gramy gramy,punkty zdobywamy!!

sopel - 10 września 2017, 11:01:32 - *.connected.pl
I po co im była ta 3 liga? Sami nie mają stadionu, nikt ich nie chce więc robią wały z Kołobrzegiem żeby dostać licencję, a potem żebrają o zmianę miejsca rozegrania meczu. Brak kibiców, milicyjna przeszłość. Niech giną

luka - 10 września 2017, 11:05:21 - *.centertel.pl
Kilowat-cierpliwości!Późno w nocy wróciłem z wyjazdu do Pelplina!

Baas - 10 września 2017, 11:05:40 - *.dynamic-ww-03.vectranet.pl
Ropa strzela bo ma konkurencję w postaci Mikity.Punkty,punkty się liczą nie ładna gra z początku sezonu(niestety)

luka - 10 września 2017, 12:07:55 - *.centertel.pl
W meczu 6 kolejki grupy 2 trzeciej ligi,Kotwica Kołobrzeg przegrała w Pelplinie z tamtejszą Wierzycą 2:3 po bramkach Kacprzyckiego w 4 minucie z karnego i Łyszyka w 90,a dla gospodarzy strzelali Górka w 67,Grala w 72 i Manuszewski w 87 minucie.Kotwica wyszła na ten mecz w składzie:Michalak-Wypij,Kacprzycki,Rydzak,Danilczy
k,Świechowski,Słodowy,Witt,Łyszyk,Szczepański,Zare
mba.Następny mecz Kotwa zagra za tydzień u siebie z KP Starogard Gdański!

Rafix - 10 września 2017, 13:26:15 - *.dynamic.mm.pl
Po co piszesz o Kotwicy?

luka - 10 września 2017, 13:50:57 - *.centertel.pl
Tak jak pisałem jakiś czas temu,że Gwardii może nie starczyć czasu na naukę tej drugiej ligi!W październiku wrócą na swój stadion i zapewne będą punktować,tylko że moim zdaniem nie dadzą rady sie utrzymać i spadną do trzeciej ligi!

manowianin - 10 września 2017, 15:02:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to jednak kotwica pszegrała? a gwardia prawie wygrała..., bendzie dobże i nie spadniemy z 2 ligi

krokodyl - 11 września 2017, 12:43:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
No jak tam ta wasza Gwardyjka ? Coś nie wychodzi w II lidze ?