9 września 2017, 19:48:12 - maciejko
Debiut Wojciecha Szczęsnego w Juventusie

Wojciech Szczęsny zadebiutował w barwach Juventus FC w wygranym 3-0 (1-0) meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z AC Chievo Verona. Polak rozegrał całe spotkanie w zespole gospodarzy.

9 września 2017, 18:00 - Turyn (Allianz Stadium)
Juventus FC 3-0 AC Chievo Verona
Përparim Hetemaj 17 (s), Gonzalo Higuaín 58, Paulo Dybala 83

żółte kartki: Mario Mandžukić, Blaise Matuidi - Përparim Hetemaj.

sędziował: Michael Fabbri (Rawenna).

Na ławce rezerwowych gości mecz spędzili Paweł Jaroszyński i Mariusz Stępiński.

Juventus jest liderem tabeli z kompletem dziewięciu punktów, Chievo jest na 11. miejscu z trzema punktami.

jujak - 9 września 2017, 19:53:01 - *.adsl.inetia.pl
Ta interwencja z 34 minuty Szczęsnego stadiony świata, 6 dobitek jeszcze obronił, klasa !

tomekk - 9 września 2017, 19:56:39 - *.237.91-rev.victor.pl
Mozna powiedziec ze trener gości popsul apetyty dziennikarzy sportowych bo tyle bylo mowione ze zapowiada sie polski pojedynek a tu nic z tego

Smuda - 9 września 2017, 19:57:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli Stepinski bedzie wyborem w ataku numer 5 albo i 6

ryba - 9 września 2017, 20:20:02 - *.adsl.inetia.pl
Trener Chievo do dymisji !!! Nie zgadzajmy sie na to żeby Mariusz Stępiński był pomijany w składzie przez tego pseudo trenera !!!

Piotr - 9 września 2017, 20:25:42 - *.146.43.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przecietny mecz szczesnego,raczej nie pasuje di juve,a stepinski niszczy swoja kariere.

Gabitz - 9 września 2017, 20:40:06 - *.146.67.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wojtek życzę Ci żebyświata stał się ikoną w wielkim Juve i godnie zastąpił Bufona. Gratuluję udanego debiutu i czystego konta. Im więcej naszych w najlepszych klubach świata tym lepiej dla polskiej piłki.

Pseudonim - 9 września 2017, 22:25:26 - *.dynamic.chello.pl