[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


9 września 2017, 19:50:24 - dyrovski
Robak show

W drugim sobotnim meczu 8. kolejki Ekstraklasy Śląsk Wrocław wygrał u siebie z Legią Warszawa 2-1 (0-1). Prowadzenie "Wojskowym" dał Jarosław Niezgoda, zaś bohaterem wrocławian został Marcin Robak, który strzelił obie bramki. Śląsk ma teraz jeden punkt straty do dzisiejszego rywala.

W pierwszej połowie przewagę posiadali wrocławianie, którzy stworzyli sobie więcej okazji bramkowych, jednak to mistrz Polski schodził do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. Już w 2. minucie Arkadiusz Piech podał do Marcina Robaka, a ten natychmiastowo zagrał do Róberta Picha, który oddał strzał. Próba Słowaka była jednak słaba i Arkadiusz Malarz pewnie złapał piłkę. Następnie Đorđe Čotra podał do Robaka, a napastnik Śląska z dość ostrego kąta nie zdołał uderzyć celnie. Po chwili Pich zagrał do Piecha, który zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Po bardzo mocnym uderzeniu futbolówka otarła się jednak o słupek. W kolejnej akcji Piech chciał zaskoczyć Malarza strzałem w kierunku bliższego słupka, ale bramkarz Legii wybił piłkę.

W 23. minucie wreszcie zaatakowali goście. Adam Hloušek zagrał z lewej strony w okolice szesnastego metra do Cristiana Pasquato, a Włoch po przyjęciu futbolówki uderzył lekko i niecelnie. W 36. minucie warszawianie zdobyli bramkę. Pasquato dośrodkował z rzutu wolnego, Armando Sadiku natychmiastowo zgrał piłkę, a do pustej bramki z bliska skierował ją Jarosław Niezgoda. Śląsk mógł szybko doprowadzić do remisu, ale po sprytnym strzale "przewrotką" Robaka futbolówka odbiła się od poprzeczki.

Na pierwszą niezłą szansę bramkową w drugiej połowie trzeba było czekać aż do 59. minuty, kiedy Michał Chrapek oddał dobry strzał z daleka. Bramkarz Legii zachował jednak czujność i wybił piłkę. Trzy minuty później do wyrównania golem zdobytym z rzutu karnego doprowadził Robak. "Jedenastka" została odgwizdana za zagranie ręką Hlouška. W 68. minucie było już 2-1 dla Śląska. Z prawej strony w "szesnastkę" zacentrował Łukasz Madej, a Robak strzałem głową pokonał bezradnego Malarza. W 77. minucie Čotra przebiegł z futbolówką przy nodze niemal całą połowę boska Legii, ale kończące akcję uderzenie Serba było niecelne. W odpowiedzi niezłą próbę podjął Niezgoda, lecz Jakub Wrąbel odbił piłkę.

9 września 2017, 18:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 2-1 Legia Warszawa
Marcin Robak 62 (k), 68 - Jarosław Niezgoda 36

Śląsk: 1. Jakub Wrąbel - 17. Mariusz Pawelec, 3. Piotr Celeban, 32. Igors Tarasovs, 4. Đorđe Čotra - 18. Łukasz Madej (70, 10. Kamil Vacek), 22. Sito Riera, 6. Michał Chrapek, 16. Róbert Pich - 29. Arkadiusz Piech (79, 8. Dragoljub Srnić), 9. Marcin Robak (90, 26. Daniel Łuczak).

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 34. Iñaki Astiz, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek (86, 31. Krzysztof Mączyński) - 3. Tomasz Jodłowiec, 15. Michał Kopczyński (77, 21. Dominik Nagy), 8. Cristian Pasquato (66, 53. Sebastian Szymański), 75. Thibault Moulin - 99. Armando Sadiku, 11. Jarosław Niezgoda.

żółte kartki: Hloušek, Jędrzejczyk.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 24 086.

REKLAMA

ssa - 9 września 2017, 19:51:10 - 89-64-25-34.dynamic.chello.pl
tak jest !!!

BvB - 9 września 2017, 19:51:27 - HSI-KBW-046-005-019-104.hsi8.kabel-badenwuerttemberg.de
Ha ha mistrz Polski haaaaaa

qw - 9 września 2017, 19:52:14 - 185.188.165.24
Robak pozdrawia Bjelice!

ja - 9 września 2017, 19:52:39 - 89-66-112-64.dynamic.chello.pl
bilet rozdawali za darmo czy jeszcze płacili za przyjście na stadion we Wrocławiu?

REKLAMA

:-) - 9 września 2017, 19:53:21 - 188.146.39.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I dobrze, bo jakby cieniasy dostające baty od Kazachów i Mołdawian wygrywały tu ze wszystkimi, to by były kpiny.

Brzeszcze - 9 września 2017, 19:53:28 - 77-253-171-255.adsl.inetia.pl
Legionowe trolle już pewnie chciały się ponapinać myśląc, że będzie zwycięstwo po fuksiarskiej bramce ze spalonego a tu taki zonk

cwks - 9 września 2017, 19:53:48 - 89-64-14-163.dynamic.chello.pl
jacek daj sobie spokój z trenerka co najwyżej możesz dzieci w przedszkolu uczyć grać

bako - 9 września 2017, 19:53:52 - 172.56.13.120
Zagłębie liderempo tej kolejce

htrh - 9 września 2017, 19:53:57 - host-178.215.199.95-internet.zabrze.debacom.pl
co za bezczelność ,żeby przeciwko legii podyktować karnego?????????? to się w głowie nie mieści...ludzie zapamiętajcie tę historyczną datę 9 września 2017.

WPR - 9 września 2017, 19:54:27 - 85.203.9.11
Sędzia show!!!Wałek prawie doskonały,żeby gały nie widziały!!!

op - 9 września 2017, 19:55:10 - user-94-254-179-206.play-internet.pl
Wrocławianie na Legie przyszli ??

Erxes - 9 września 2017, 19:55:39 - 88.202.181.5.static.midphase.com
Gracz zarabia 208 tyś miesięcznie a nie potrafi nawet dobrze z autu podać, o technice już nie wspomnę....

do op - 9 września 2017, 19:56:10 - 159-205-82-20.adsl.inetia.pl
Na nowego mistrza Polski

kisiu - 9 września 2017, 19:56:11 - d90-86.icpnet.pl
a co do komentarza c+ to pozostawiam bez komentarza.....

REKLAMA

Kuchenkorz - 9 września 2017, 19:58:24 - public-gprs362292.centertel.pl
Macie błąd w tytule.
Powinno być: "Przybył show"

Opty - 9 września 2017, 19:58:29 - 088156133041.dynamic-ww-04.vectranet.pl
Panie Magiera..pora..już czas...

\G/ - 9 września 2017, 19:58:30 - user-94-254-186-95.play-internet.pl
Brawo Dolnoślonzoki ale za tydzień mocie wklupane od Górnośloznoków 

Janosik - 9 września 2017, 19:58:31 - 037008231057.dynamic-zab-08.vectranet.pl
Brawa dla piłkarzy Śląska za skuteczna i widowiskową grę. Hej Śląsk!

nb - 9 września 2017, 19:58:50 - apn-5-60-73-175.dynamic.gprs.plus.pl
Niech mi ktoś wytłumaczy, od kiedy mistrz Polski powinien grać TRÓJKĄ defensywnych pomocników i z kontry? Kiedy dymisja Magiery?

op - 9 września 2017, 19:59:04 - user-94-254-179-206.play-internet.pl
oby po tym meczu coś ruszyło z frekwencją

humus - 9 września 2017, 19:59:25 - cpc78195-warw17-2-0-cust323.3-2.cable.virginm.net
koronie sędzia zabrał gola śląskowi dał bilans musi sie zgadzać bo reki nie było

adamos450 - 9 września 2017, 20:00:59 - PC-78-31-122-114.tvk-net.pl
i tak ma byc

Borubar - 9 września 2017, 20:01:37 - 188.146.160.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe kto zostanie mistrzem w obecnym sezonie. Na pewno nie Legia, bo grają fatalnie. Bez ładu i składu. Lechia z Nowakiem już wyżej nie podskoczy. Lech też mocno przemeblowany w składzie, więc walka o tytuł będzie ciekawa. Z moich wyliczeń wychodzi na to, że mistrzem bedzie ktoś z dwójki Pogoń Szczecin, Jagiellonia. Jednak po głębszej analizie stawiam na Pogoń, gdyż zarząd klubu to profesjonalizm.

Piwczak - 9 września 2017, 20:02:55 - host-89-228-76-202.dynamic.mm.pl
to jest "Pan trener" i polska młoda nowoczesna myśl szkoleniowa Ciekaw jestem czy Borek, Koltoń, Giani, Świr i reszta onanistów dalej zachwyca się rzemieślnikiem (i tak już zostanie)Jackiem Magierą.

lord - 9 września 2017, 20:05:31 - azw112.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol dla legii po ewidentnym spalonym Legia dzisiaj tak słaba, że nawet sędzia nie pomógł !
Hej Śląsk !!!

Legia - 9 września 2017, 20:06:04 - host-86-111-104-113.tvk.torun.pl
L.alusie
E.unuchy
G.amonie
I.dioci
A.ferzyści

xjomi - 9 września 2017, 20:06:36 - 87-207-36-66.dynamic.chello.pl
zero pomysłu na grę .... brak zaangażowania i walki... za co oni biorą kasę ???? zero szacunku dla barw legi, wstyd panie prezesie..

Borubar - 9 września 2017, 20:06:40 - 188.146.160.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I gratulacje dla Marcina Robaka. Mam nadzieję, że ten buc Bjelica będzie gorzko żałował tego, że popadł w konflikt z Marcinem. W Szczecinie odkąd odszedł Robak, to w ataku mamy lipe i dwa metry mułu. Pozdrawiam Cię Marcin i życzę Ci zdobycia korony króla strzelców, a także tego aby kontuzje omijały Ciebie szerokim łukiem.

Aquarius - 9 września 2017, 20:09:01 - 37.131.175.81
Kto by nie został misztżem kopania się w czoło to po prostu strach się bać.......

REKLAMA

do humus - 9 września 2017, 20:10:39 - public-gprs398193.centertel.pl
Ręki nie było ale był spalony. Suma szczescia zawsze wynosi 0. Hej ŚLĄSK.

Zico - 9 września 2017, 20:12:47 - d224.gorlice.zicom.pl
Astiz holousek pasowało, sadiku kopczynski co to jest? To szrot jakiego żaden inny klub nie ma! Ten szrot przebija nawet szrot Portland!! Legia z tym składem i tym trenerem ma niewielkie szanse na puchary a mistrzostwo? Nie dla psa kiełbasa! I co dalej jacyś ciepłe kluczy będzie zwołał wszystko na napięty terminarz albo na nowych zawodników kto po tym meczu będzie kozlem ofiarnym? 90% zawodników to polamatorka nie zasługująca na grę nie tylko w legii ale ekstraklasie!!

Gabitz - 9 września 2017, 20:13:05 - 188.146.67.64.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prawda jest taka, że we Wrocławiu nie ma parcia na piłkę nożną. W ciągu całego sezonu są może dwa, trzy mecze, na które można się wybrać bo gwarantują jakiś tam poziom. Legia, Lech i Lechia. Cała reszta poziomem przypomina a klasę. Taka prawda chodząc na mecze Sokoła Smolec często oglądam ciekawsze mecze niż chodząc na Śląsk.

jacOl - 9 września 2017, 20:14:03 - ip-5-172-237-40.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Standardowo, jak sędzia przekręci Legię to z duchem gry. Jak Legia dostanie karnego, to pół Polski pluje w monitor.

robert - 9 września 2017, 20:16:13 - tor-exit.m5i.cloud
4 dni temu zarząd Legii przyblokował kopaczom wypłaty, to kopacze dzisiaj pokazali kto rządzi w polskiej pilce nożnej :D widzicie, zmobilizować te panienki do gry nie jest wcale tak łatwo

Batistuta - 9 września 2017, 20:21:56 - user-94-254-164-112.play-internet.pl
Widzewiacy dziękują za te dwie brameczki

sas - 9 września 2017, 20:25:52 - 185-153-35-184.dynamic.telkab.pl.pl
zawsze mocniej xdddddddd

typie333 - 9 września 2017, 20:25:52 - 154.16.149.35
bo wciaz najlepszym motywatorem dla grajkow jest wizyta kibicow na treningu xD

zdzicho - 9 września 2017, 20:28:31 - 176-103-162-204.chojnet.pl
Miód na moje serce.

mario - 9 września 2017, 20:31:13 - 188.47.119.242.ipv4.supernova.orange.pl
Prowadzenie wojskowym dał Naiezgoda - Pytanie którym wojskowym?

LuckyKSG - 9 września 2017, 20:31:18 - public-gprs197193.centertel.pl
Gratki wielkie! Zawsze Śląsk czy to Górny czy Dolny leje stolicę!

mi(L)ik - 9 września 2017, 20:31:32 - 94.197.120.16.threembb.co.uk
Magiera nagle z super trenera stał się marnym równa do poziomu Gucia z Aten.

sędziowani - 9 września 2017, 20:35:25 - djz221.neoplus.adsl.tpnet.pl
sędzia znów pomógł Legii, kiedy to się skończy.. ślask nie wygrał bo sędzia pomógł Legii.. taka prawda

ZS 1906 - 9 września 2017, 20:35:57 - 89-64-60-124.dynamic.chello.pl
Tak to jest jak się utrudnia życie w Sosnowcu. Karma wraca!

123 - 9 września 2017, 20:40:06 - actc120.neoplus.adsl.tpnet.pl
juz nie aferujcie sie z tym Robakiem że Bjelica niech paznokcie gryzie ze go oddali swoje kasował za starca 300 tysi wpadło na lecha nie perspektywiczny

rufi - 9 września 2017, 20:40:57 - 87-205-192-7.adsl.inetia.pl
Magiera jest za grzeczny do tej gry

Mario - 9 września 2017, 20:44:44 - 89-71-206-90.dynamic.chello.pl
Raczej Robak pomógł Bjelicy ha ha.

fansport - 9 września 2017, 20:47:07 - 89-64-23-103.dynamic.chello.pl
robak zeżarł legie.

artekketra - 9 września 2017, 20:47:47 - 89-65-51-212.dynamic.chello.pl
Myślałem że tylko sędzia to widział, ale okazuje się że 90minut też zaklina rzeczywistość...

(L) - 9 września 2017, 20:49:58 - 095160159247.dynamic-ra-12.vectranet.pl
magiera won z Legii! Ty hańbisz nasz klub!

info - 9 września 2017, 20:53:58 - d156-147.icpnet.pl
Magiera prosto z boiska pojechał do weterynarza na odrobaczenie

janko - 9 września 2017, 20:57:15 - erz50.neoplus.adsl.tpnet.pl
No i co z tego że taki Ślask wygrał z Legią.Tak czy siak nie bedziecie grali ani o mistrza ani o puchary ani nie zdobedziecie PP.Taka gra o nic . To jak stara prostytutka w swoim zawodzie.

Tadzik - 9 września 2017, 21:10:38 - 89-72-92-230.dynamic.chello.pl
Tak narzekaliscie na hasiego i co olimpiacos gra lige mistrzów Vadis wasz robił balona wstyd przegraliscie z Śląskiem Wrocław miały być europejskie puchary legio

vip - 9 września 2017, 21:17:40 - 89-68-97-203.dynamic.chello.pl
Brawo Śląsk! Gratki od kibola Chrobrego.

jilo - 9 września 2017, 21:18:55 - 90-156-6-178.internetia.net.pl
No i co z tego, że taki "janko" napisał komentarz na 90minut... takie pisanie po nic... I tak dzięki temu nic nie osiągnie... To jak stara prostytutka w swoim zawodzie...

Zibi33 - 9 września 2017, 21:28:25 - 89-78-45-11.dynamic.chello.pl
Brawo Jasiu Urban.Świetny trener I fajny facet.

Wwa - 9 września 2017, 21:37:18 - 188.146.34.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Maaaagiera hahaha wuefisto :D

vip - 9 września 2017, 21:50:59 - 89-68-97-203.dynamic.chello.pl
@ZS 1920 - wasi działacze sami sobie utrudniają życie. Najpierw wywalili świetnego trenera jakim był Derbin, a później zaakceptowali że zawodnik chciał zwolnić trenera. Przecież to jakiś kabaret Zawodnika przesunąć do rezerw, a nie wywalać trenera.

Daniel - 9 września 2017, 21:55:29 - 61.56.136.195.intelly.pl
Obraz nędzy i rozpaczy, ale mimo tego Legia zachowa raczej swoje miejsce na pudle, gdyż Jaga jak na razie się solidaryzuje.
Gdyby tak Lech jutro wygrał, to może z kolejki na kolejkę niepostrzeżenie uciekać rywalom, a dzielenia punktów w tym sezonie nie ma.

Giovanni - 9 września 2017, 22:08:40 - public-gprs362646.centertel.pl
Panie Magiera panu już dziękujemy

jarock - 9 września 2017, 22:11:02 - ip-5-172-255-119.free.aero2.net.pl
Jestem kibicem Lecha a nie Śląska ale brawo ROBAK !!! Gratki z Jarocina.

Anty głab - 9 września 2017, 22:32:33 - 90-156-52-228.internetia.net.pl
@ ja jak ty przyjdziesz dostaniesz za darmo rozum i dresik chinski !

bysioe - 9 września 2017, 22:34:15 - public-gprs358331.centertel.pl
magiera won

needle - 9 września 2017, 22:36:21 - bna221.neoplus.adsl.tpnet.pl
Liga będzie ciekawsza
IGła

gieno - 9 września 2017, 22:51:28 - gate.wi.net.pl
Legia! co! Astana! Legia! co! sherif! ha ha ha. Legia przyniosła wstyd polskiej piłce na cały świat.

Seal - 9 września 2017, 23:11:21 - edh27.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzów było na pewno więcej niż 24tys. Myślę, że gdzieś ok. 30tys. Hej Śląsk!

WE - 9 września 2017, 23:53:17 - a27-06-02.opera-mini.net (37.47.1.114)
Magiera coś ty zrobił z Legii? Odejdź jak najszybciej!!!

wis - 10 września 2017, 0:04:05 - host-194-177-29-73.interbeskidy.net
no i fajnie każdy kto leje L jest super ..a myślę że szatnia chce juzpozbyćsię trenerka ... brawo WKS ( nie jestem kibicem ŚLĄSKA )

Ja - 10 września 2017, 0:35:42 - user-94-254-130-224.play-internet.pl
A mieli takiego super trenera jak Czerczesow i pozwolili mu odejsc

GranTorino - 10 września 2017, 1:15:16 - host-26-198.internetunion.pl
Ja nie garączkuj się.Cała Polska w cieniu Śląska

Mikel - 10 września 2017, 1:32:03 - 188.146.98.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zasłużone 3 pkt. Brawo Śląsk. To my kibice Śląska zna nas cała Polska, za Śląsk za WKS pójdziemy aż po życia kres!!!

lisek0773 - 10 września 2017, 1:44:26 - 199.119.99.172 (192.168.100.60)
Hej Slask!!!!!Pozdro z Legnicy

F - 10 września 2017, 3:00:39 - ip5f5bf1da.dynamic.kabel-deutschland.de
Fakt jest taki że tak jak kibice z Wrocławia i innych miast napalili się na Legię (co jest normalne) tak piłkarze również. Coś nie sztyma z Legią, a nie to że Śląsk gra dobrze. Skończy się zapewne jak zawsze podium dla Legii, a Śląsk walka o utrzymanie. Trzeba nie znać Ekstraklasy by po jednym meczu wieszczyć nie wiadomo co.

kibic - 10 września 2017, 4:11:57 - public-gprs354094.centertel.pl
Gratki Marcin. Pozdro od Widzewiaka.
Lech mając Polaka gwarantującego kilkanaście goli w sezonie woli sprowadzać przeciętniaków że Skandynawii. ŻAL

Piotr - 10 września 2017, 7:26:27 - 188.146.39.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pazdan znow zawalil bramke,wszystkie transfery zagraniczne w legii to nie wypaly,chukwu mial byc gwiazda a jest najgorszym zagranicznym zawodnikiem w lidze,kto zewlakow za to odpowiada???przeciez ci zawodnicy nawet w drugiej lidze by sobie nie poradzili.wreszcie magiera wystawia Niezgode,potrzeba jeszcze dwoch napastnikow,legia sie rozpadla nie ma obrony pomocy i jest tylko jeden napastnik.a mieli bdb sklad na LM i miliony z tej LM i wszystko sie rozpadlo,zero profesjonalizmu,zero.a za ten zagraniczny szrot to powinien ktos odpowiedziec.legia ma sie niby odbudowac ale kim i czym tym zagranicznym szrotem,legia byla odbudoawana zniszczyli wszystko a Magiera duzo gada a nie umie wnioskow wyciagnac tak samo jak Nowak w Lechii.legia na dnie to sa fakty.kompromitacja totalna w pucharach na wiekszych dziadow jyz trafic nie mogla i tak odpadla,uciekly miliony euro bezpowrotnie,im wiecej obcokrajiwcow tym gorsza gra.

Piotr - 10 września 2017, 7:33:30 - 188.146.39.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Legia na dnie rozwalili to co bylo,a byly miliony z ligi mistrzow,byl sklad a teraz nie ma nic a oazdana piwinni wywalic do rezerw.

jaa - 10 września 2017, 7:58:36 - 89-67-250-9.dynamic.chello.pl
Niezgoda strzela bramki....a puchary oglądał w TV

tomaszlg - 10 września 2017, 8:03:17 - host152-188-252-31.limes.com.pl
Gol Legii ze spalonego karny dla Śląska -niesłuszny.

piotrek - 10 września 2017, 8:46:17 - host-89-228-63-57.dynamic.mm.pl
magiera wprowadzil nowy styl gry do legii tzw rozpaczliwy tzn jak pijany do wody,ostatnie mecze w naszej papuciuwie pokazaly ze to juz dno i wodorosty niestety i tyczy sie to calej ligi niestety

H - 10 września 2017, 8:47:25 - 82-132-217-146.dab.02.net (10.64.96.96)
Juz sie nie moge doczekac Lech-Legia...

PZPN - 10 września 2017, 8:49:46 - user-94-254-157-23.play-internet.pl
Legia spadek pewne info....

ino - 10 września 2017, 9:43:32 - 94.75.115.61
Czy nadszedł już czas by właściciel właściwie zareagował na wyczyny swoich kopaczy i przestał ich męczyć jakąś grą połączoną z wysiłkiem fizycznym. W sobotę oglądałem ligi zagraniczne w TV. Wniosek jeden : Legia pokazuje grę klubu oldbojów, zarówno stylem gry jak i zaangażowaniem.Ale to nie moje pieniądze i kto bogatemu zabroni rządzić własnym szmalem ? tylko ciekaw jestem kiedy właściciel klubu zrozumie, że jest okrutnie robiony w "konia".

obiektyw - 10 września 2017, 10:22:35 - p2E531D7E.dip0.t-ipconnect.de
ani berla a nia korony slonsku

likfor - 10 września 2017, 10:22:54 - erz50.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny z kapelusza.

Tsa - 10 września 2017, 10:27:57 - ip-31-0-82-234.dynamic.gprs.plus.pl
Buraki Warszawskie i słoiki oczywiście jak może pan sędzia podyktować karnego dla Śląska a nie dla legii no jak tak można co mecz to jakiś karny dla legii a tu teraz taki psikus no jak mi was szkoda😁karny był słuszny dla Śląska brawo śląsk!!!! Legia do II ligi !!!

LS - 10 września 2017, 10:49:55 - ip-31-0-86-109.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Śląsk Wrocław, tak się zabawia Szlachta z Wrocławia!

Beret - 10 września 2017, 11:20:21 - afba133.neoplus.adsl.tpnet.pl
uważam że każdy klub w ekstraklapie powinien jeszcze co najmniej po dwóch kopaczy co potrafią cokolwiek zrobić na boisku sprzedać i dalej będziemy marzyć o jakimś poziomie grania u nas i w Europie .Ten sezon pokazuje najdobitniej jaka jest nasza ekstraklapa!

Miedziowy - 10 września 2017, 11:24:48 - cda81.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje.
Dobry wynik dla Zagłębia.

Kibic - 10 września 2017, 12:09:51 - 095160159186.dynamic-ra-12.vectranet.pl
My kibice Legii Warszawa żądamy natychmiastowego wywalenia magiery i zatrudnienie dobrego szkoleniowca z zachodu!

Psikuta be - 10 września 2017, 12:11:49 - 89-64-46-225.dynamic.chello.pl
Krótko.Legia od dłuższego czasu nie ma pomysłu na grę.Dobra zmiana po Hasim już się wypaliła.
Mioduski lepszy od "króla cyganów' Leśnodorskiego,ale wyników brak.Naprawdę szkoda Prezesa Mioduskiego.

bis - 10 września 2017, 12:34:01 - 188.146.66.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tym razem w wojskowych derbach zielono-biało-czerwonych, malinowe nosy 2 razy dmuchnęły i lekko przewróciły warszawskie słoiki.
Jak słyszę wielkie ryczenie WKS lub CWKS, wraca PRL-u czar w historii tych klubów.

moskaluRTS - 10 września 2017, 13:02:41 - 178235147004.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Bravo Robaczek !

Gin - 10 września 2017, 13:15:05 - apn-95-40-215-18.dynamic.gprs.plus.pl
Jedna jaskółka wiosny nie czyni...kiepskie życie kiepskie sprawy marne mecze i oprawy...

Legiunia - 10 września 2017, 13:28:08 - user-94-254-175-163.play-internet.pl
szkoda strzepic ryja....

Gran Torin - 10 września 2017, 15:15:08 - host-26-198.internetunion.pl
Legii nawet sędzia nie pomógł.Śląsk miazga wygrał wszystkie statystyki cały mecz pod kontrolą. Teraz zremisować w Zabrzu i wygrać z pionkami i odbieramy medale.
Hej Śląsk

luki - 10 września 2017, 16:43:39 - gate.wi.net.pl
Zróbcie wszyscy Tak, aby paraolimpijczycy z Legii nie reprezentowali Polski w pucharach. Z całym szacunkiem do kibiców Legii, którzy polską scenę kibicowsko reklamują na najwyższym światowym poziomie.

robas - 10 września 2017, 17:57:03 - e1-200-B89.elartnet.pl
W przeglądzie sportowym na stronie czwartej jest tabelka przedstawiająca wyniki Legii w pierwszym meczu po pierwszej przerwie reprezentacyjnej w ostatnich sezonach.W tej tabelce na końcu jest wykazany sezon 2017/2018,przeciwnik: Śląsk Wrocław, wynik: 1:2.Powiem tylko że przegląd ukazał się w sobotę rano a mecz był wieczorem.Resztę można sobie dopowiedzieć.

Hess - 10 września 2017, 19:47:05 - 188.146.33.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
To Magic jeszcze jest trenerem.

zbyszekp - 10 września 2017, 20:56:51 - 89-72-128-176.dynamic.chello.pl
karny z kapelusza reki niebyło

Xcv - 11 września 2017, 0:04:23 - 185.48.63.55
Olimpia Elbląg Władcy Pułnocy.Bracia głowa do gury jeszcze Legjunia będzie liderem.Olimpia Legia Forever!

KONRAD - 11 września 2017, 2:40:33 - public-gprs392375.centertel.pl
Początek końca dominacji Legii?Początek powrotu Śląska do pierwszej ósemki Ekstraklasy?To może być bardzo ciekawy sezon...

luka - 11 września 2017, 10:02:14 - ho160.polimex-mostostal.pl
Tekst sędziego podczas karnego: "Nie wiem, bo nie widziałem. Zobaczycie w telewizji" dla mnie dyskwalifikacja dożywotnia.

diox - 11 września 2017, 18:38:51 - 031011130123.dynamic-zab-05.vectranet.pl
Śląsk to też " Wojskowi"

Zajmon Leg - 11 września 2017, 20:43:25 - 188.146.39.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spalonego przy bramce dla Legii nie było. Na pozycji spalonej był Jędrzejczyk który nie brał udziału w akcji. Karnego OCZYWIŚCIE nie było bo nie było ręki.
Niestety Śląsk wygrał zasłużenie.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: