[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


9 września 2017, 19:51:19 - euzi
Nice I liga: Pogoń S. 1-0 Stomil

9 września 2017, 18:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-0 Stomil Olsztyn
Dariusz Zjawiński 5

Pogoń: 12. Rafał Misztal - 19. Maciej Wichtowski, 14. Mateusz Żytko, 25. Arkadiusz Czarnecki, 4. Jarosław Ratajczak - 27. Jakub Szrek, 8. Daniel Chyła, 22. Miroslav Pastva (62, 35. Dawid Polkowski), 10. Grzegorz Tomasiewicz (88, 24. Damian Świerblewski), 29. Dominik Kun - 9. Dariusz Zjawiński (76, 87. Adrian Paluchowski).

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 16. Łukasz Sołowiej, 23. Paweł Baranowski, 44. Adrian Karankiewicz - 10. Piotr Głowacki, 14. Daniel Mikołajewski (56, 22. Tomasz Zahorski), 19. Milen Gamakow (33, 5. Grzegorz Lech), 6. Dani Ramírez (73, 3. Marcel Ziemann), 34. Wołodymyr Tanczyk - 9. Artur Siemaszko.

żółte kartki: Pastva, Kun, Chyła, Tomasiewicz, Misztal - Karankiewicz, Tanczyk, Sołowiej, Baranowski, Zahorski.
czerwone kartki: Mateusz Żytko (25. minuta, Pogoń, za faul taktyczny) - Artur Siemaszko (31. minuta, Stomil, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
widzów: 1650.


źródło: własne / lajfy.com

REKLAMA

Aro - 9 września 2017, 19:56:37 - 69.57.136.195.intelly.pl
Brawo sędzia! Ile wziąłeś?

Volcan - 9 września 2017, 19:57:19 - 027dba5c.bb.sky.com
Gratulacje dla Trenera Adama Łopatko. Powodzenia i wracaj do Stomilu!

1234 - 9 września 2017, 20:00:53 - host-89-229-113-234.dynamic.mm.pl
siemiaszko man of the match..........

zaza - 9 września 2017, 20:07:00 - 89-70-154-110.dynamic.chello.pl
Wygrana Pogoni, ale remisy w żółtych i czerwonych kartkach. Jedni i drudzy grają na nogi wstyd. A Baranowski wyciął Palucha i mógł mu złamać nogę. To nie piłka nożna to rugby. FEEEE

REKLAMA

lol - 9 września 2017, 20:16:20 - 82.129.59.226
Siemaszko potrafi wygrac mecz ale niestety "potrafi przegrac mecz".Siemaszko na przyszlosc zostaw te swoje nerwy w szatni bo byla szansa na punkty.

łopata - 9 września 2017, 20:23:17 - erz50.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nigdy nie wróce do 997.

aro - 9 września 2017, 20:47:57 - user-94-254-230-121.play-internet.pl
Pogoń słabiutko ale liczy się to co w sieci.
Zjawa na duży plus nie tylko za bramkę ale za walkę i ambicje.
Rataj niewidoczny ,Kun jeszcze nie w formie może lepiej było postawić na Bandura.Gratki za wygraną.
Aro przy pierwszym wpisie to nie ja dla wtajemniczonych.

? - 9 września 2017, 21:31:56 - 217.97.175.101.vegawlan.pl
a co z młodzieżowcami w Stomilu? Czerwona dla Siemaszki w 31, potem zdjęty Mikołajewski. Od 56. bez młodzieżowca, będzie walkower??

@? - 9 września 2017, 21:41:00 - 80.51.138.184
młodzieżowiec jest wymagany tylko, jeśli drużyna gra w 11

Antoni - 10 września 2017, 8:29:55 - public-gprs169369.centertel.pl
Pogoń S... Myślę Pogoń Szczecin i myślę chwilę o co chodzi a tu inna Pogoń S. Ta mniej znana...

Stomil - 10 września 2017, 10:12:55 - public-gprs372689.centertel.pl
Ale już nikt nie chce Łopatki w Stomilu, Prezes także. Niech podziękuje Siemaszce dzięki, któremu pozostanie na stanowisku w Siedlcach.

aro - 10 września 2017, 13:29:13 - eduroam.uph.edu.pl
A może Łopata był dogadany z Siemaszką

Benu - 10 września 2017, 13:55:14 - user-94-254-138-195.play-internet.pl
Stomil Ponad Wszystko

ft67890 - 10 września 2017, 21:11:10 - ip-5-172-234-97.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
100mil to miszcz i potega finansowa

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: