[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


9 września 2017, 22:20:05 - dyrovski
Ekstraklasa: Cracovia 1-1 Jagiellonia

9 września 2017, 20:30 - Kraków (stadion Cracovii)
Cracovia 1-1 Jagiellonia Białystok
Krzysztof Piątek 23 (k) - Piotr Wlazło 89

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 2. Matic Fink, 39. Michał Helik, 34. Ołeksij Dytiatjew, 33. Kamil Pestka (46, 3. Michal Sipľak) - 7. Jakub Wójcicki, 21. Adam Deja, 19. Javi Hernández (67, 17. Sebastian Steblecki), 8. Milan Dimun (80, 13. Radosław Kanach), 11. Mateusz Wdowiak - 99. Krzysztof Piątek.

Jagiellonia: 96. Damian Węglarz - 8. Łukasz Burliga, 5. Nemanja Mitrović, 16. Guti, 77. Piotr Tomasik - 21. Przemysław Frankowski, 6. Taras Romanczuk, 22. Rafał Grzyb (81, 23. Piotr Wlazło), 28. Karol Świderski (69, 44. Łukasz Sekulski), 9. Arvydas Novikovas (60, 10. Fedor Černych) - 18. Cillian Sheridan.

żółte kartki: Kanach - Świderski, Burliga, Grzyb.

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 7262.

REKLAMA

BadBoy - 9 września 2017, 22:20:31 - d47-69-28-28.col.wideopenwest.com
Jaga i Pasy 4ever!

KKS - 9 września 2017, 22:21:38 - 87-205-54-196.adsl.inetia.pl
Hej Hej Cracovia!
Szkoda tej końcówki

maro - 9 września 2017, 22:22:01 - 89-72-165-194.dynamic.chello.pl
Obie drużyny beznadziejne, Wdowiak i Sheridan za te zmarnowane sytuacje powinni się udać na wygnanie. Jeden i drugi tak naprawdę indywidualnie zawalili swoim drużynom mecz.

Miki - 9 września 2017, 22:22:15 - 94.197.120.247.threembb.co.uk
Bravo gil.nadal jestes w formie.przekrety robisz jak zawodowiec.jaga oszukana

REKLAMA

Mario - 9 września 2017, 22:22:30 - 77-254-128-161.adsl.inetia.pl
Bramka dla jagielonii ze spalonego.

Brzeszcze - 9 września 2017, 22:22:50 - 77-253-171-255.adsl.inetia.pl
Buhaha,Probierz trener dobry ale tylko w Jagiellonii. Jaga mogła nawet to wygrać w końcówce gdyby nie kalectwo Sherdiana.

spec - 9 września 2017, 22:23:53 - nat-gw-175.koba.pl
ale sheridan kolejną setkę zmarnował, to co zrobił w 91 minucie to kryminał

123 - 9 września 2017, 22:24:19 - actc120.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaga standardowo na fuksie w samej końcówce

Demon85 - 9 września 2017, 22:25:10 - 188.146.134.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sheridan lawa bez formy to co zrobil w sytuacji sam z bramkarzem to skandal

ra - 9 września 2017, 22:26:00 - d81-172.icpnet.pl
Crakowia frajerski remis szkoda was ,mecz trwa95 minut a panowie po 89 mówią fajrant koniec meczu?

piotrek - 9 września 2017, 22:28:02 - host-81-190-250-175.dynamic.mm.pl
taki ladny prezent byli pilkarze probierza chcieli mu zrobic w postaci 3pkt a tu wszedl jeden wlazlo ktory u michala nie gral i wszystko popsul ale jaja ,poziom naszej ligi to dno i wodorosty

opel - 9 września 2017, 22:29:31 - 178-37-36-73.adsl.inetia.pl
Sheridanowi trzeba dać 5 meczów przerwy . Może ochłonie

oko - 9 września 2017, 22:29:42 - afaq64.neoplus.adsl.tpnet.pl
To co wyrabia Sheridan w którymś z kolei meczu wola o pomstę do nieba Ława

Pniok z os - 9 września 2017, 22:30:57 - 194-63-128-137.akk.net.pl
To jutro będzie artykuł LIDER Z ZABRZA na głównej około 17:20

REKLAMA

Borubar - 9 września 2017, 22:31:10 - 188.146.34.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Probierz = nieudacznik. Typowy wuefista nie mający pomysłu na grę zespołu. Jeszcze max 2 tygodnie i Filipiak mu podziekuje za współpracę. Jego sukcesy w Jagielloni, to tak naprawdę zasługa Vassilieva i prezesa Kuleszy, który trzymał wszystko w ryzach. Dziwię się, że profesor wyrzucił J. Zielińskiego, a zatrudnił tego pozoranta Probierza. Za Zielińskiego to chociaż gra była ładna dla oka.

Kibic567 - 9 września 2017, 22:34:42 - adoo145.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia i Termalica spadek. Pewne info.

fansport - 9 września 2017, 22:37:19 - 89-64-23-103.dynamic.chello.pl
to nie wiedzieli że mecz trwa 90 minut ?

RKS - 9 września 2017, 22:42:00 - 78-11-188-136.static.ip.netia.com.pl
W Krakowie tylko GARBARNIA gra z ambicją i zaangażowaniem !!! Na te drużyny po obu stronach Błoń nie da się ostatnio patrzeć !!! RKS wraca na należne mu miejsce i jest alternatywą na komercyjną szmirę ekstraklapowej kopaniny w akompaniamencie bluzgów zbydlęciałych pseudokibiców !!! Tylko RKS GARBARNIA !!!

Usersus - 9 września 2017, 22:43:40 - 178.43.74.72.ipv4.supernova.orange.pl
Spokojnie Cracovio jeszcze powalczymy w tym sezonie i w następnym sezonie zostaniemy Mistrzami Polski

kkk - 9 września 2017, 22:43:46 - user-94-254-167-239.play-internet.pl
Sheridan to ciolek. W ostatniej kejce 3 setki w tym z pol metra strzelil dwa metry nad bramka. Dzisiaj dwie setki w 91 i 92 minucie. To ze nie podaj Sekulskiemu ktory mial pusta bramke to kryminal i 5 meczow na lawke rezerwowych. Przez niego takze mogla nie byc zaliczona bramka Wlazlo poniewaz byl na spalonym i absorbowal bramkarza bardziej niz Kazach Fabianskiego w meczu Polakow. A tam bramki nie zaliczono

raf - 9 września 2017, 22:48:53 - d81-172.icpnet.pl
Probierz jak się zle trenuje to wina sędziego jesteś zwykłym trenerem 3 ligowym a nie wielkim trenerem w Jagieloni Ci się nie udało ,a tu sędzia Ci nie pasuje .Proszę sobie zobaczyć jak Górnika Łęczną sędziowie układali do 1 ligi,i klub ledwie ledwie żyje

ROW - 9 września 2017, 22:52:50 - 031011128185.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Mecz z Górnikiem się mści

lolek - 9 września 2017, 22:56:16 - 88-199-165-166.tktelekom.pl
Probierz wprowadza młodych hehe ale myślę że kredyt zaufania ma duży jeszcze

oko - 9 września 2017, 22:57:21 - afaq64.neoplus.adsl.tpnet.pl
W ostatnich trzech meczach Jagiellonia straciła 7 pkt praktycznie przez nonszalance Sheridana

do MIKI - 9 września 2017, 23:11:10 - 89-76-32-173.dynamic.chello.pl
Do MIKI
"Miki - 9 września 2017, 22:22:15 - 94.197.120.247.threembb.co.uk
Bravo gil.nadal jestes w formie.przekrety robisz jak zawodowiec.jaga oszukana"
Racja, Gil w formie, ale to nie Jaga oszukana... Karny poglądowy, Burliga powinien dostać czerwoną, a bramka dla Jagiellonii niemal kropka w kropkę taka, jak nieuznana dla Kazachstanu w meczu z Polską. Stał na głębokim spalonym Sheridan i zasłaniał bramkarzowi. Ewidentny błąd sędziego.

needle - 9 września 2017, 23:27:39 - bna221.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tej kolejce nie było zwycięstwa gości, na którą drużynę stawiacie...?
Oczywiście może być, że nikt z przyjezdnych nie wygra ale ja postawię na niedocenianą LECHIĘ
I tak jak na początku sezonu pisałem w tym sezonie stawiam na MP dla LECHA; może być remis w Szczecinie; nie przewiduję dominacji żadnej drużyny
IGła

igrek - 10 września 2017, 0:00:13 - 89-68-40-22.dynamic.chello.pl
Mam nadzieję, że to koniec PRZESMYCKIEGO. Taka obsada na ten mecz to skandal.

Iks - 10 września 2017, 0:16:00 - ip1f11fd82.dynamic.kabel-deutschland.de
"Taka obsada na TEN mecz".....a jaki to niby mecz? Meczem tego nie można nazwać.

ciekawe - 10 września 2017, 0:45:43 - 188.47.78.187.ipv4.supernova.orange.pl
Ta karykatura Guardioli spuści nożowników, czy nie?

REKLAMA

Oks Odra - 10 września 2017, 0:53:32 - user-94-254-167-58.play-internet.pl
Nie oglądałem meczu ale domyślam się ze sędzia znowu jage przekręcił :D

Ganimedes - 10 września 2017, 1:13:39 - www2.glb.pl
Gil chyba nie mógł się zdecydować czy mniej lubi Jagę czy Probierza i sędziował na remis :D

Led - 10 września 2017, 5:48:12 - apn-31-0-33-220.dynamic.gprs.plus.pl
Cracovia Spadek nikt Was tu nie Lubi!!😣

Piotr - 10 września 2017, 6:52:56 - 188.146.163.5.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Probierz zniszczyl cracovie,z taka gra i z tym trenerem pozostaje tylko walka o utrzymanie,a ten Piatek to umie tylko karne strzelac,daremny niby napastnik...

MichnikAG - 10 września 2017, 7:07:49 - 82-132-245-91.dab.02.net (10.145.20.246)
Szkoda myślałem że pasy zepchną Lechię w strefę spadkowa a tu trzeba czekać na Nieciecze

kkk - 10 września 2017, 7:55:10 - user-94-254-168-21.play-internet.pl
Idiotyczne zmiany zyciowe. Probierz nie nadaje sie nigdzie indziej na trenera tylko w Jagiellonii sie sprawdzil. Mamrot kompletnie nie nadaje sie na trenera poziomh ekstraklasy a trenuje wicemistrza Polski - Chrobry Glogow po odejsciu Mamrota wreszcie jest w samej czolowce ekstraklasy. Vassiljev znowu nie nadaje sie do druzyny Piasta bo tam niema jego ulhbionego trenera Probierza. Menedzerowie zamieszaliludziom w glowach a ci zrobili krok w tyl w swoich karierach

kkk - 10 września 2017, 7:56:56 - user-94-254-168-21.play-internet.pl
Chrobry w czolowce pierwszej ligi przepraszam za pomylke

JohnyKSG - 10 września 2017, 8:52:56 - apn-46-76-158-130.dynamic.gprs.plus.pl
Kolejny FUKS Jagiellonii!!

Sirk - 10 września 2017, 9:08:46 - wpa8.bialnet.pl
Fuks, czyli że miała szczęście! Tak, ale Jaga była z całego meczu zespołem lepszym. Moim zdaniem wynik w miarę sprawiedliwy, gol strzelony po rykoszecie - ostatni piłki dotknął obrońca pasów (patrz powtórka).

jagafan - 10 września 2017, 9:38:46 - sub202-118.elpos.net
Ty...JohnyKSG..fuks to to ze Jagiellonia nie wygrała wszystkiego co powinna w tym sezonie!!...no może z Sandecją nie ,a tak...powinna wszystko wygrać gdyby nie miała tego "fuksa" o którym piszesz!!!

bulok - 10 września 2017, 10:10:41 - 5-57-133-235.internetia.net.pl
Probierz graj dalej śmiesznym A klasowym Pestką to wyniki będziesz miał jakie masz dobrze że ten beznadziejny grojek miał trochę pauzy to utłukłeś te kilka pkt.

ale ale - 10 września 2017, 10:50:41 - host2.istraturist.hr
cracovia whisky dramatycznie slaba z taka gra z polowa 1 ligi becki SPADEK !!!

J - 10 września 2017, 11:05:42 - user-94-254-167-28.play-internet.pl
Źeby nie były Nasz Jagiellończyk Grzesio Sandomierski były by baty!!! Craxą bez pomysłu.

Twj - 10 września 2017, 11:06:41 - user-94-254-231-164.play-internet.pl
O, ulubiony wynik Cracovii😀

oszustwo! - 10 września 2017, 11:16:29 - ave46.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy golu dla Jagielloni spalony! Znowu nas kręcą

gość - 10 września 2017, 12:52:47 - aciw40.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie:
czemu sędzia Treimanis nie uznał gola dla Kazachstanu, a w identycznej sytuacji Gil gola dla Jagiellonii uznał?
Odpowiedź?
Bo Treimanis zna przepisy

do j - 10 września 2017, 16:50:42 - ebt118.neoplus.adsl.tpnet.pl
@j
gdyby nie Pawełek "jakby Grzesiu machnął ręką to bym dał spalonego" Gil - to baty zebrałby WC-lider

agKŚ - 10 września 2017, 18:01:07 - public-gprs400871.centertel.pl
@Michnikag zebys nie plakal po tym sezonie.Jak widać nazwisko zoobowiazuje do glupoty...

jjo - 10 września 2017, 20:18:54 - INSTER-HAWE.net.hawetelekom.pl
Sheridan stał na linii strzału i zasłaniał bramkarzowi , spalony ewidentny Zatem wynik wypaczony. A wypaczony wynik to odpoczynek dla sędziego i obniżona nota.

r - 11 września 2017, 1:30:35 - d81-172.icpnet.pl
Według przepisu pan Sławek mówił że bramka prawidłowa dziękuje i po Probirzu prawie trenerze wysokiej kasy

Kier - 11 września 2017, 7:45:01 - user-94-254-226-192.play-internet.pl
Cracovia do I ligi tam gdzie jej miejsce