10 września 2017, 15:00 - Rzeszów (Stadion Miejski)
Stal Stalowa Wola 1-0 Warta Poznań
Wiktor Patrzykąt 70 (s)

Stal: 12. Mikołaj Brylewski - 26. Grzegorz Janiszewski (59, 7. Konrad Korczyński), 19. Szymon Jarosz, 3. Sebastian Zalepa, 16. Bartosz Sobotka - 11. Mateusz Stąporski, 13. Przemysław Stelmach (74, 6. Bartłomiej Wasiluk), 18. Mateusz Bukowiec, 10. Stepan Hirśkyj (46, 23. Adrian Dziubiński), 20. Andrzej Trubeha - 9. Adrian Gębalski.

Warta: 1. Adrian Lis - 15. Wiktor Patrzykąt, 5. Bartosz Kieliba, 2. Tomasz Dejewski, 6. Nikodem Fiedosewicz - 19. Krzysztof Biegański (61, 11. Krystian Sanocki), 7. Michał Grobelny (30, 13. Adrian Szynka), 10. Adrian Laskowski, 20. Adrian Cierpka, 14. Radosław Jasiński - 16. Hubert Antkowiak (67, 22. Michał Przybyła).

żółte kartki: Trubeha - Laskowski, Szynka, Lis.

sędziował: Rafał Rokosz (Katowice).
widzów: 248.

kiki - 10 września 2017, 17:00:22 - *.play-internet.pl
lipa warta

dixipixi - 10 września 2017, 17:02:10 - *.tktelekom.pl
NAREEEEESZCIEEEEE 3pkt....łoooo matko jakie męki. Brawo!!!

art - 10 września 2017, 17:02:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo stal Jastrzębie miastem lidera

Maniek - 10 września 2017, 17:03:39 - *.173.10.15.tesatnet.pl
W 94 minucie piłka wybita zza linii bramkowej powinno być 1:1 sędzia drukarz!

vieli - 10 września 2017, 17:05:32 - *.tvkstella.pl
Maniek - stałeś na linii i widziałeś? Bramkarz wybił z linii i tyle, wcześniej sędzia gwizdał przeciw nam parę razy, więc bez przesady z tym drukarzem. Ale zmarnowanie tych kontr przez STW to granda. Warta jak na czołówkę bardzo słaba, Stal chyba jeszcze słabsza, ale wygrana cieszy(styl zdecydowanie nie).

red - 10 września 2017, 17:06:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W ostatniej minucie dwa błędy sędziów bocznych. W pierwszym piłka przekroczyła linię bramkową, a gdy Stal wychodziła z kontrą boczny pokazał spalonego którego ewidentnie nie było.

GKS 1962 - 10 września 2017, 17:06:54 - *.hsi11.unitymediagroup.de
Kibic Jastrzebia pozdrawia Stalowke brawo pozdro z de.

Grzyw - 10 września 2017, 17:07:10 - *.play-internet.pl
Brawo Stalówka, pozdro z Jastrzębia!

Grzes - 10 września 2017, 17:08:55 - *.interblock.pl
1:1? powinno byc 2:0 gdyby Gebalski nie popisal sie strzalem roku

obiektyw - 10 września 2017, 17:11:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Panowie Warciarze za szybko zaczęliście wygrywać,a kasa w klubie jest,ale na środek tabeli nie na awans.Do tego potrzebny jest z 1-2 sponsorów.Takie są obecnie realia.Nawet Pyzę tym zaskoczyliście i chłop stwierdził,że awans to jego problem.

Kibic - 10 września 2017, 17:13:34 - *.play-internet.pl
Jak może Białek wystawić takie drewno jak Gębalski. Niech sobie kupi okulary. Jak można być sam na sam z bramkarzem i nie strzelić bramki?! Porażka! Dlaczego nie było znany na Łętochę!?

greenbay - 10 września 2017, 17:14:05 - *.dynamic.chello.pl
Dziękujemy Stalówce! Jastrzębie miasto LIDERA!

vieli - 10 września 2017, 17:19:00 - *.tvkstella.pl
red - czy było za linią to nie wiem, dwóch sędziów orzekło, że nie. Spalony był, bo musi być min. 2 piłkarzy, a bramkarz został na naszej połowie, więc spalony niestety i pięknie zjarana kontra (jedna z 4 setek).

Mats - 10 września 2017, 17:19:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stalówka gratki, pozdrowienia z Radomia ;)

vielitz44 - 10 września 2017, 17:21:57 - *.poreby.net
Tragiczny mecz, cieszą 3 pkt. Pozdro dla Jastrzębia i Stali Rzeszów.

Asan - 10 września 2017, 17:53:55 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Bardzo dobrze Stalowka. Kolejna wioska nez kibicow pcha sie do 1 ligi.

Rzeszow - 10 września 2017, 17:55:02 - *.static.isp.enf.pl
Byłem, widziałem. Dno i tona mułu. Poziom 4 ligi Sam Marino.

RadBeł - 10 września 2017, 18:04:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Radomiak, Bełchatów, ŁKS! Reszta II liga.

Stalówka - 10 września 2017, 18:06:08 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Jastrząbki.
Pozdro dla Łady Biłgoraj, Poloni Przemyśl, oczywiście dla Jastrząbków, Stali Rzeszów, Karpat Krosno i Dynama Brześć

kloss - 10 września 2017, 18:12:36 - *.dhcp.gwnt.ga.charter.com
@Rzeszow
W San Marino nie ma 4 ligi.

mario - 10 września 2017, 18:20:19 - *.telnetropczyce.pl
Łęti dlaczego nie grał??

Reflex - 10 września 2017, 18:41:59 - *.opera-mini.net (*.214.29.72)
Brawo stalowka allllleluja i do przodu

kibic - 10 września 2017, 18:42:37 - *.dynamic.mm.pl
dramat co gra stalowka ,obrona tragedia a gebalksi niech sie pakuje jak trener tego od kilku meczy nie widzi co za drewno co za uklady masakra

Do Radbeł - 10 września 2017, 19:01:59 - *.dynamic.chello.pl
Masz racje te 3 kluby 3 liga a reszta 2.

Hihi - 10 września 2017, 21:03:28 - *.play-internet.pl
Lobik Gębalskiego w końcówce palce lizać:-)
Tak samo ta kontra 3 na 1. Powinno być 3:0 spokojnie ale i tak jest wypasik bo pierwszy raz od 4 kolejek nie stracili bramki na koniec. Wyczuwam progres, ale mega fuks.

snofru - 11 września 2017, 9:50:20 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl
Pani prezes nie rozbiera się nie stać na nic więcej słaba Stalówka przy układzie nie potrafi strzelić więc sami walneli samobójca co za liga słaba

needle - 11 września 2017, 14:50:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kloss
Nie tylko nie ma 4 ligi ale ten gość z Rzeszowa nie tylko nie był w tym państwie ale nawet nie wie jak się pisze jego nazwę
Zakładam, że może kiedyś był na wycieczce w Krakowie ale widząc ten poziom, który przedstawia mógł zapamiętać co najwyżej, że gołąb narobił mu na głowę...
...to jego jedyna pamiątka stamtąd zatem nie zmywa tego :D ;)
IGła

west - 11 września 2017, 21:33:27 - *.play-internet.pl
najpierw się wyzywają a potem pozdrawiają fr...stwo!

snofru - 11 września 2017, 22:08:10 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Gnomie - 12 września 2017, 12:12:34 - *.icpnet.pl
Czy niczyja matka nie została obrażona na tym meczu ? Pewnie do Rzeszowa nie latają samoloty z Poznania. Szkoda Warty, piękny klub z tradycjami.