10 września 2017, 19:52:08 - dyrovski
Nudy w Szczecinie

Pogoń Szczecin po nudnym widowisku zremisowała z Lechem Poznań 0-0 w przedostatnim meczu 8. kolejki Ekstraklasy. Z dużym trudem zawodnikom obu drużyn przychodziło dzisiaj stwarzanie zagrożenia pod bramką przeciwnika. "Portowcy" w tym sezonie w lidze nie wygrali jeszcze u siebie.

W pierwszej części gry nie działo się wiele ciekawego. Okazje bramkowe wypracowane przez obie drużyny można było wyliczyć na palcach jednej ręki. Pierwszą próbę strzelenia gola podjęli goście, ale Łukasz Załuska poradził sobie z uderzeniem Nicklasa Bärkrotha z linii pola karnego. Pogoń zaatakowała w 32. minucie - David Niepsuj podał w "szesnastkę" do Kamila Drygasa, a pomocnik szczecinian strzelił bez przyjęcia, lecz dobrą interwencją wykazał się Matúš Putnocký. Po chwili z dalszej odległości kopnął Dawid Kort, jednak ponownie górą był golkiper Lecha. Trzy minuty przed przerwą swoją szansę mieli jeszcze goście. Mihai Răduț dośrodkował w pole karne z lewej strony do Łukasza Trałki, ale pomocnik "Kolejorza" nie zdołał sięgnąć piłki głową i ta poleciała ostatecznie obok słupka.

Po przerwie sytuacja na boisku nie zmieniła się. W dalszym ciągu zawodnicy Pogoni i Lecha mieli problemy ze stwarzaniem stuprocentowych sytuacji do strzelenia gola. W 54. minucie Kort znowu chciał zaskoczyć Putnockiego strzałem z daleka, ale trafił jedynie w zewnętrzną część siatki. Kolejny atak gospodarze przeprowadzili w 77. minucie. Wracający po kontuzji Spas Delew wbiegł w "szesnastkę" z prawej strony i wyłożył futbolówkę Adamowi Frączczakowi, którego uprzedził jednak skutecznie interweniujący Abdul Aziz Tetteh. Siedem minut później Ricardo Nunes dośrodkował jeszcze w pole karne, a kompletnie nieudany strzał głową oddał Drygas.

10 września 2017, 18:00 - Szczecin (Stadion im. Floriana Krygiera)
Pogoń Szczecin 0-0 Lech Poznań

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 24. David Niepsuj, 2. Cornel Râpă, 25. Lasza Dwali, 77. Ricardo Nunes - 71. Dariusz Formella (64, 11. Spas Delew), 4. Jakub Piotrowski (73, 93. Łukasz Zwoliński), 14. Kamil Drygas, 10. Dawid Kort, 7. Ádám Gyurcsó - 9. Adam Frączczak (81, 8. Mate Cincadze).

Lech: 30. Matúš Putnocký - 2. Robert Gumny, 3. Lasse Nielsen, 66. Emir Dilaver, 22. Wołodymyr Kostewycz (26, 19. Vernon De Marco) - 23. Nicklas Bärkroth, 6. Łukasz Trałka, 5. Abdul Aziz Tetteh, 18. Mihai Răduț (81, 86. Radosław Majewski), 16. Mario Šitum - 32. Christian Gytkjær (65, 14. Nicki Bille Nielsen).

żółte kartki: Râpă, Frączczak, Drygas - Dilaver, Šitum.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 10 695.

dvsdfsdf - 10 września 2017, 19:52:36 - *.156.44.21
wtf jeszcze grają ! tylko Jeziorak !!!

lubie.koty - 10 września 2017, 19:52:42 - *.eaw.com.pl
wiadomo jak ten system FARE zadziałał? zadziałało czy nie? ktos powie?

jarock - 10 września 2017, 19:53:28 - *.free.aero2.net.pl
Geniusz Bjelicy. Mecz godnych siebie rywali.

ja - 10 września 2017, 19:54:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cóż za spektakl wyścig żółwi o mistrza eklapy trwa w najlepsze.

Borubar - 10 września 2017, 19:54:54 - *.centertel.pl
Dobra gra Pogoni jednak bez nominalnego napastnika, ciężko będzie o wyższe lokaty. Mroczek chytrus nie chce kupić napastnika , a widać wyraźnie, ze dobry napatnik jest niezbędny, aby Pogoń była kompletnym zespołem. Cieszy ładna frekwencja na stadionie, ponad 10 tysięcy od niepamiętnych czasów.

Rafal - 10 września 2017, 19:55:51 - *.146.66.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W polskiej lidze nie ma napastnikow,dlaczego w lechu gralo tylko 3zawodnikow Polakow???ci zagraniczni sa daremni tak sami jak w legii,im wiecej obcokrajowcow tym gorzej graja.

emeżake - 10 września 2017, 19:57:22 - *.adsl.inetia.pl
A co z Sebastianem Rudolem???? Orientuje się ktos czemu nie gral i nie bylo go nawet na lawce rezerwowych ???

adr. - 10 września 2017, 19:57:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
PZPN powinien zrobić zmianę w regulaminie punktowania i wynik 0-0 potraktować jak przegraną i nie przyznawać punktu.

kamil84IKS - 10 września 2017, 19:59:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko Iławski Jeziorak

Borubar - 10 września 2017, 20:03:43 - *.centertel.pl
Widać rękę Skorży, jednak bez napastnika będziemy ciągle osiągać remisy 0:0 po dobrej grze. Napastnika nie mamy żadnego, za to dyrektorów w klubie jest od groma. Towarzystwo wzajemnej adoracji bawi się w najlepsze podczas, gdy Skorża rzeźbi bez napastnika. Szkoda w ogóle gadać o zarządzie Pogoni, bo tylko szkoda nerwów. Mroczek i Stolarczyk to minimalisci

Li - 10 września 2017, 20:05:33 - *.dynamic.chello.pl
Coraz większe rozczarowanie bjelica. 0 ryzyka, 0 sytuacji, 2dp i to po dl.przerwie na kadrę z 3 zespol. Od konca

Borubar - 10 września 2017, 20:07:57 - *.centertel.pl
@ emezake Rudol swoje 5 minut miał wczoraj w meczu trzecioligowych rezerw pomiędzy Pogonią II a Lechem II. Rezerwy Pogoni przegrały z kretesem 1:4, a Rudol miał udział przy trzech golach dla rezerw Lecha. Gość nie nadaje się nawet na 3 ligę, a co dopiero mówić o Ekstraklasie.

piotrek - 10 września 2017, 20:09:00 - *.dynamic.mm.pl
nasza pilka siegnela dna co to za lider takich meczy nie da sie ogladac czas najwyzszy wprowadzic nakaz gry 2 mlodziezowcow polskich w kazdej druzyniie tej papuciuwy. ktos moze zacznie sie starac i grac aby sie wybic a nie ten szrot z calego swiata

do Li - 10 września 2017, 20:12:39 - *.173.5.91.tesatnet.pl
a kogo miał dać do środka skoro Gajos zawieszony a Jevtic i Majewski są po kontuzjach?

lomzaaa - 10 września 2017, 20:13:29 - *.elomza.pl
czołganie się po mistrza rozpoczęte

Borubar - 10 września 2017, 20:17:22 - *.centertel.pl
Na plus w Pogoni: Załuska, Niepsuj, Spas Delev. Minus: Dwa Adasie- Knoppers i Madziar. Czas Fraczczaka w Pogoni minął już dawno, a nie wiadomo dlaczego ktoś zrobił go kapitanem. Gość tylko blokuje miejsce w składzie i nic nie wnosi do gry zespołu. Zero jakości i minimalizm jest aż nadto widoczny. Ciężko jest być kibicem Pogoni . Brak profesjonalizmu, niekompetentny dyrektor sportowy. Smutne.

Li - 10 września 2017, 20:18:07 - *.dynamic.chello.pl
Ale tu nie chodzi tylko o tych 2 pm, tylko o całokształt. Defensywnymi w środku tez można zagrać ofensywnie, ryzykowne i po wygrana. Choćby na zmianę. Dać Majewskiego w 60 min za tetehem. Ale to by trzeba było grać o 3 pkt, nie o remis. Duży strach przed 3 drużyna od końca.

Hak - 10 września 2017, 20:18:32 - *.dynamic.chello.pl
Ale ten Lech jest cieńki! A Pogoń bez pomysłu na strzelenie bramki...

Semir - 10 września 2017, 20:19:18 - *.146.2.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten cały bille Nielsen to najgorszy napastnik w extraklasie, z dychę ma nadwagi a łapami macha gwiazdorek, nie można go pogonić?przecież on pewnie z 50 dych miesięcznie bierze, w 3 lidze takich napastników jest na pęczki...

ala - 10 września 2017, 20:24:27 - *.play-internet.pl
ale ta pogon cienka

ala - 10 września 2017, 20:35:29 - *.play-internet.pl
te borubar masz lansowany mozg

MasterP - 10 września 2017, 20:54:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lider przyjeżdża do 13 zespołu i stawia autobus, nawet nie kontruje. Masakra.
Wypada po tym meczu napisać Lech "gacie pełne sraczki" Poznań.
W ostatnich 5 sezonach Lech poza pierwszą 3 był tylko raz, budżet kilka razy większy, zawodnicy w najlepszym wieku, a oni pękają przed przeciętną Pogonią która nie jest w stanie ściągnąć żadnego sensownego zawodnika, żyją z gry za słabego dla Lecha Formelli, nie mieszczącego się w składzie Śląska Dvaliego
Lech "gacie pełne sraczki" Poznań.

1234 - 11 września 2017, 7:06:41 - *.centertel.pl
nie Lech a Amica i nie Poznań a Wronki zapamiętaj to sobie

amaral - 11 września 2017, 8:26:44 - *.179.139.118
wizytówka ekstraklapy. dziękuję, więcej nie oglądam bo...się nie da po prostu.

Brzeszcze - 11 września 2017, 8:59:14 - *.adsl.inetia.pl
Pogoń mocniejsza w w tym meczu, niestety dla nich nie mają kim strzelać bramek.

Nnn - 11 września 2017, 9:02:29 - *.play-internet.pl
Jak lech ma zostac mistrzem to ja dziekuje. Odpadna z San marino w 1 r. Jeszcze wiecej balkanskiego i skandynawskiego szrotu

arth - 11 września 2017, 9:32:06 - *.devs.futuro.pl
Pierwsza liga prezentuje wyższy poziom w tym sezonie niż ta cała wasza ekstraklasa. Miedź by was pozamiatała ;)

Borubar - 11 września 2017, 11:36:13 - *.play-internet.pl
Przepraszam wstyd mi za moją Pogoń.Moglibyśmy spaść.Przynajmniej wstydu miastu oszczędzimy

Borubar - 11 września 2017, 11:38:18 - *.play-internet.pl
Szkoda,że Lech nie wygrał.Lech jest bardziej doświadczoną ekipą niż my.Nasza Pogoń nie nadaje się na ekstraklase.Dla nas piłkarsko i kibicowsko to maks pierwsza liga

Zajmon Leg - 11 września 2017, 12:27:13 - *.146.39.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Borubar
Nie narzekaj na Pogoń bo co ja mam teraz pisać o L.
Na ten moment Zaluska lepszy od Malarza.:-)
Liga cienka. Amica cienizna. Legia dno.
a
Spadać to może Bruk Bet Gliwice Płock albo Sącz.
Nigdy Pogoń. Ave.

amaral - 11 września 2017, 12:53:06 - *.179.139.118
Jak co tydzień zasiadlem przed tv z nadzieją na dobry mecz mojej drużyny. Jak co tydzień, po 5 minutach bezładnej kopaniny poczułem nudę, potem złość że poświęcam czas na oglądanie takiego czegoś, a potem...zasnąłem z nudów i znużenia tym co widzę. Niestety, jeśli już nawet mnie razi poziom tych rozgrywek i umiejętności poszczególnych "piłkarzy", to już naprawdę musi być źle. Takim graniem, zamiast zatrzymać te 10 000 kibiców na następny mecz - raczej się traci 8 000 (2000 to liczba tych co przyjdą zawsze). I to jest smutne.