[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


10 września 2017, 22:04:29 - euzi
Juan Ramón Rocha trenerem Ruchu

Argentyńczyk Juan Ramón Rocha został nowym szkoleniowcem Ruchu Chorzów. 63-letni były trener m.in. Panathinaïkósu poprowadzi jutro pierwszy trening.

Rocha jest byłym reprezentantem Argentyny - po zakończonej karierze jako trener pracował w klubach greckich oraz cypryjskich. Z Panathinaïkósem w 1996 roku dotarł do półfinału Ligi Mistrzów, a w ostatnim czasie pracował jako scout greckiego klubu.


źródło: Ruch Chorzów

REKLAMA

qlty - 10 września 2017, 22:05:40 - 123.154.broadband9.iol.cz
Nikt Ci tyle nie zapłaci ile Ruch obieca...
Widać Gucio sam weksle wystawia...

we - 10 września 2017, 22:06:26 - 185.188.165.24
Niesamowite!
Były trener K. Warzychu w Panathinaïkósie

a - 10 września 2017, 22:11:32 - 195.245.104.224
że też jemu się chce na stare lata ładować w taką poprapraną sytuację? ale chyba nie wie w jaki cyrk się ładuje...

Borubar - 10 września 2017, 22:15:47 - 188.146.106.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A czy ten nowy trener wie, że zamiast wynagrodzenia, będzie zmuszony delektować się sukcesami Ruchu z poprzedniego stulecia?. Wypłata na kontach piłkarzy i trenerów w Ruchu Chorzów to abstrakcja. Czy kibice w Chorzowie mają świadomość tego, że to ostatnie dni funkcjonowania klubu na szczeblu centralnym?

REKLAMA

księgowy - 10 września 2017, 22:26:27 - 89-64-62-71.dynamic.chello.pl
Panowie - nowy trener przychodzi z Grecji, więc ma doświadczenie, jak funkcjonować w warunkach niewypłacalności.

@Borubar - 10 września 2017, 22:39:27 - 89-78-46-65.dynamic.chello.pl
Wiedzą i dlatego tak chętnie śmigają do Sosnowca. Można powiedzieć, że lepiej się czują niż Legia. Ponoć nawet dostali sześć prezentów, a ZS sobie dwa zostawiło. Chyba będą zmiany na kibicowskiej mapie.
Ten trener to na wczasy tutaj wpada hehe

andRzej - 10 września 2017, 22:39:28 - 89-64-60-57.dynamic.chello.pl
no i gitaRa!

jAgA - 10 września 2017, 23:05:17 - tor-exit.enterprise.vsif.ca
Grubo. Ruch uratowany. Tej ekipie potrzeba było dobrej taktyki, spokoju, i pewności siebie. Niebiescy nie grali źle, ale było widać braki w ustawieniu, myśleniu na boisku. Taki trener do HIT , chyba największy do tej pory w Polsce

paulek - 10 września 2017, 23:08:27 - achg209.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co wy gracie jak wy kibiców nie macie? Już nawet w Chorzowie rządzi GKS. 4 liga już niedługo.

gosc - 10 września 2017, 23:15:30 - user-94-254-179-168.play-internet.pl
Paulek bier polowe.Na papierze dobry wybor.Zycie pokaze reszte.

Tony - 10 września 2017, 23:32:28 - maa5536d0.tmodns.net
Kolega Warzechy !!! Razem uratują Ruch !!!
Jeszcze nie za późno !!!

BatoRy - 11 września 2017, 0:08:25 - 46-148-0-136.inet-siec.pl
Wow. Nazwisko robi wrażenie. Chyba jeszcze takiego trenera nie było w klubowej piłce w polskiej lidze. Co do wypłacalności, to akutalnie zobowiązania od momentu przejścia w restrukturyzację są regulowane an bieżąco.

__________ - 11 września 2017, 0:36:14 - 159-205-100-142.adsl.inetia.pl
Trenerzy lubią przejmować takie kluby które są na totalnym dnie tabeli. W przypadku ewentualnego wyjścia ze strefy spadkowej bedą wtedy uznawani za "mesjaszów". Taka drużyna i tak niżej nie spadnie, więc CV takiemu trenerowi by sie nie zepsuło ("przejąłem przecież drużyne ze strefy spadkowej")

BarPulpet - 11 września 2017, 1:59:49 - agkw177.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przecież pisałem, że Paterman oralnie nakreślił plany Ruchu Chorzów co do płynnego przejścia od zawojowania Ligi Mistrzów do podbicia Copa Libertadores. Trener Rocha, podniecony przesłanymi przez Warzychę zdjęciami Stadionu Sląskiego i Giseli H. w bawarskim stroju ludowym, kupił tę wizję.

REKLAMA

moskaluRTS - 11 września 2017, 2:00:33 - 178235147014.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Klawo,bydzie git !

Wery - 11 września 2017, 4:10:23 - 188.146.96.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jeśli Gucio oceniał swoje możliwości na serio a Paterman miał
tego świadomość to ....... Ta decyzjja może okazać się ok ale w tskim razie moje zdanie jakby Patermann zostawił Waldka nie byłoby spadku ......🤗

Varadi - 11 września 2017, 4:20:08 - dynamic-78-8-2-250.ssp.dialog.net.pl
A czy on wie że w Chorzowie zimno minus dwa ?

WuWu - 11 września 2017, 5:44:36 - host-5db0cdad.sileman.net.pl
"W 1996 roku"... to było ponad 20 lat temu!

jamal - 11 września 2017, 7:39:14 - static.tempus.net.pl
Tu już nie ma co trenować tu trzeba dzwonić!
No i dać na mszę!

Awaleib - 11 września 2017, 7:57:24 - 31.72.33.209
W 1/4 finalu LM wyeliminowal Legie (0:0 na lodowisku przy Lazienkowskiej, 3:0 w Atenach). Ruch nie dogra do konca sezonu...

@BatoRy - 11 września 2017, 8:07:57 - public-gprs359957.centertel.pl
Był niejeden. Choćby Kasperczak dużo bardziej utytułowany.

Giovanni - 11 września 2017, 8:26:26 - public-gprs353743.centertel.pl
Kolejny klub z tradycjami będzie w 4 lidze.
Pozdro z Mazowsza

KATO - 11 września 2017, 9:18:56 - byi125.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przyszedł dorobić przed emeryturą

... - 11 września 2017, 9:36:03 - 87-207-46-65.dynamic.chello.pl
w Chorzowie już się pogubili na maxa w każdej dziedzinie. Ale ich cyrk , niech się bawią

Niko - 11 września 2017, 10:32:03 - 188.146.32.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale jaja teraz tojuż wierzę że Ruch w końcu pozbędzie się ujemnych punktów. Ruch zastąpi legię w LM

reksio - 11 września 2017, 10:47:36 - staticline-31-183-11-183.toya.net.pl
Pożyjemy zobaczymy mam nadzieje że utrzyma Ruch w 1 lidze wszystko ponad ten stan uznam za wielki sukces

yoma - 11 września 2017, 11:03:57 - bqu128.neoplus.adsl.tpnet.pl
To troche takie reanimowanie trupa na dziurawej podlodze. Nie wiadomo od czego zaczac wlasciwie. Rocha owszem byl dobrym trenerem ale to bylo w czasach gdy zamiast play station gralo sie na pegasusie albo atari. Ostatnie 20 lat to on grillowal baklazany i z doskoku obejrzal pewnie jakis Arsenal albo alpha ethniki. Gucio zna sie z nim to go wskrzesil. Tlumacz potrzebny od zaraz w sumie.

Paolo - 11 września 2017, 13:54:08 - 91.231.92.196
Niestety ale to nic niebieskim nie pomoże. Musiałby Fornalik wrócić żeby coś ruszyło do przodu.

Robi - 11 września 2017, 14:07:17 - 89-64-2-77.dynamic.chello.pl
Czym mu płacą? Węglem? Czy wsparciem kibiców?

REKLAMA

awaleib - 11 września 2017, 15:11:19 - host86-139-86-4.range86-139.btcentralplus.com
@Robi - dokladnie, niczym w siermieznych latach wczesnego PRL-u: "Viva Polonia! Viva Mozambique! My Wam wegiel - Wy nam banany!":D

Lahm - 11 września 2017, 15:11:58 - 87-207-247-130.dynamic.chello.pl
Mogli Wladka Zmude wziąć

sese - 11 września 2017, 16:42:53 - 205.167.7.247
Mam wrażenie, nie bronie Warzychy, że w klubie nie wiedzą jakie tandetne wkłady do koszulek mają. Trener ma to wszystko poukładac, bo niby jest wymagający ? Przecież Gucio też ma posłuch w szatni, jest autorytetem. Słabo to widzę.

i ręka - 11 września 2017, 17:34:51 - 94.197.120.215.threembb.co.uk
Daje mu kilka kolejek ale nie sądzę aby coś tu pomógł.na wiosnę juz go nie będzie w tym klubie.Boniek juz wam nie popuści.on was do 4G spuści ... pewne info!

karas - 11 września 2017, 19:51:38 - n35ip98.piekary.net
zyczymy mu aby w tym sezonie spuscil ich tam gdzie powinni byc juz dawno

King - 11 września 2017, 20:23:55 - public-gprs379638.centertel.pl
Warzecha gdzie idzie?

Bravo - 11 września 2017, 22:50:38 - 122.102.214.193.static.cust.telenor.com
Przy balkoniku do linii skakać ???

BatoRy - 11 września 2017, 23:20:10 - 46-148-0-136.inet-siec.pl
Chodzi mi oczywiście o zagranicznych trenerów. A co do wyboru Fornalika, to on nas zostawił i nie przedłużył kontraktu. Wcześniej Pan S i Pan K zakpili sprawę i odkładali za długo przedłużenie kontraktu. Potem Foralik już nie chciał rozmawiać z Patermanem.

LEON - 12 września 2017, 2:05:46 - euv43.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyraźnie nie wie w co się pakuje

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: