[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


10 września 2017, 22:42:37 - bartekwr9
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił bramkę dla Napoli w wygranym 3-0 (0-0) meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z Bologną. Była to jego druga bramka w tym sezonie.

10 września 2017, 20:45 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 0-3 SSC Napoli
José Callejón 66, Dries Mertens 83, Piotr Zieliński 88

żółte kartki: Filip Helander, Erick Pulgar, Mattia Destro, Rodrigo Palacio, Simone Verdi - Vlad Chiricheș.

sędziował: Piero Giacomelli (Triest).

Zieliński wszedł na boisko w 62. minucie za Marka Hamšíka. Cały mecz na ławce Napoli spędził Arkadiusz Milik.

Napoli ma na koncie 9 punktów i zajmuje drugie miejsce w lidze.

REKLAMA

Maniek - 10 września 2017, 22:43:56 - host-79.173.10.15.tesatnet.pl
No proszę, w Napoli bramki strzela, a w reprezentacji kopie się po czole...

kibic - 10 września 2017, 22:51:48 - undef-g-19.interblock.pl
drugi Warzycha.. w klubie świetny a w reprezentacji blady na tle przeciętniaków z Danii i Kazachstanu. A drugi nasz as po raz kolejny nie rusza się z ławy. Jeśli dalej będzie taka sytuacja to powoli powinien się zastanawiać nad zmianą klubu. Niech jeszcze wystartuje LM i Puchar Włoch. Jeśli dalej Mertens (choć nie tylko on bo ci boczni też) będą grać wszystko od deski do deski to powinien serio pomyśleć o zmianie klubu i nie iść drogą Krychowiaka że został za kasą.

spec - 10 września 2017, 22:57:20 - nat-gw-175.koba.pl
Niepokojące, ze Milik znowu ławka

Olkusz - 10 września 2017, 22:57:42 - 89-64-41-110.dynamic.chello.pl
Im to już chyba coś przyrosło do ławki. Milikowi na pewno.

REKLAMA

Ggg - 10 września 2017, 22:59:53 - ip-89-186-17-53.net.media.pl
Szkoda trochę Arka, bo pomimo że Mertens nie prezentuje się jakoś wybitnie to trener nie daje mu choćby kilkunastu minut. Miejmy nadzieję ,ze w środę w LM wybiegnie w podstawowej11. Jeśli to ma dalej wyglądać w ten sposób to zimą przydało by się jakieś wypożyczenie, bo szkoda młodego napastnika z takim potencjałem.

asd - 10 września 2017, 23:01:17 - user-94-254-169-216.play-internet.pl
Kibic.Przypomnij sobie jak pisałeś to samo o Lewandowskim.

v - 10 września 2017, 23:01:52 - aaid39.neoplus.adsl.tpnet.pl
A w reprezentacji dalej miota się jak pies w studni. Przed meczem z Danią gadał w wywiadzie, jak to mu utkwił w pamięci beznadziejny występ z Ukrainą i że nigdy więcej - a potem w Kopenhadze znów nie istniał.

voko - 10 września 2017, 23:19:47 - public-gprs415325.centertel.pl
Przestańcie psioczyć jak ktoś ogądał mecz t owie że jeszcze żeby strzelić musi być drugi aby dograć. Pajace !!!!!!!!!!!!!! Tam w tej sytuacji higuaian czy jak mu tam mógł sam strzelać ale dograł

Figlaro - 10 września 2017, 23:27:05 - 178.43.89.67.ipv4.supernova.orange.pl
To super, że strzelił bramę, ale czy ktoś by mi powiedział jak zagrał w tym meczu, szczerze to on w reprezentacji jak nie ma Grzehorza Krychowiaka to powinien pełnić jego rolę lecz on tego nie robi, wielka szkoda

Figlaro - 10 września 2017, 23:29:38 - 178.43.89.67.ipv4.supernova.orange.pl
To super, że strzelił bramę, ale czy ktoś by mi powiedział jak zagrał w tym meczu, szczerze to on w reprezentacji jak nie ma Grzehorza Krychowiaka to powinien pełnić jego rolę lecz on tego nie robi, wielka szkoda

voko - 10 września 2017, 23:34:09 - public-gprs415325.centertel.pl
No i fajnie bo zapierdziela na to a dzieci neo niech się wezmą za siebie a nie że na WF idzie 40 % klasy bo tego nogi bolą innego plecy a jeszcze inna ma okres a reszcie się nie chcę .powinni to pozmieniać jak nie masz min 3 z WF to "kibel"

AHO - 10 września 2017, 23:41:54 - 5ec00bf5.skybroadband.com
Milik siedzial na lawce bo - Obronca Vlad Chiriches dostal kontuzji, wiec wszedl nieplanowany Albiol
Pozniej wszedl Zielinski za Hamsika - standardowa zmiana Napoli
Przy stanie 1:0 trener zdecydowal sie pilnowac wyniku dlatego wpuscil Diaware
Zazwyczaj jeszcze moze wejsc Rog lub Milik. Napoli bedzie gralo na 3 fronty, takze Milik swoje szanse bedzie dostawal.
Co do gry Zielinskiego - Bardzo dobrze dobre podania, spokojny i opanowany. W reprezentacji nie ma z kim grac wiec cudow nie oczekujcie.

kibic - 11 września 2017, 0:36:03 - undef-g-19.interblock.pl
Ale to jest po raz kolejny sytuacja taka co może zrobić kontuzja. Jakby nie miał ten kontuzji to do dziś grałby w podstawowym składzie. A tak zrobiono z pomocnika napastnika i efekt taki że dzięki tej kontuzji nie ma teraz miejsca dla Milika przy tym systemie gry. Może jakby grali na 2 napastników a nie jeden środkowy pomocnik to by może więcej szans dostawał z tak zwanej kolejki napastnika. Ale niestety tej kolejki nie będzie bo system gry sprawia że to Belg jest nie do ruszenia.. oby te fronty sprawiły że dojdą nowe opcjonalne kolejki..
@asd
Co ja o Lewandowskim pisałem? że gra od deski do deski chyba? bo to prawda. Lewandowski gra wszystko, ale czy Belg tak będzie grał? Zobaczymy. Wina kontuzji i systemu a także kalendarza nie ukrywajmy sprawia że z Milikiem i jego grą delikatnie mówiąc nie jest za wesoło.

Anioł - 11 września 2017, 0:36:08 - 178235040113.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Znawcy... hej znawcy!!! Jakie trenery się znalazły. Obejrzyjcie sobie ten mecz. Lub każdy inny Napoli. Potem odpowiedzcie mi super trenery na pytanie: widzisz tam jakieś podobieństwo jeden z drugim do stylu gry reprezentacji? Cokolwiek! Widzisz? Jeśli jesteś taki Muł-Rynio jeden z drugim to powiedz, jak nauczyć jakiegokolwiek człowieka, któremu przez ostatnie 5-6 lat wpajane są pewne nawyki ruchowe i filozofia prowadzenia gry czegoś odwrotnego w przeciągu tygodnia na zgrupowaniu. Pytanie pomocnicze: czy w Napoli ktoś tak ucieka od piłki jak Forrest Gump po skrzydle, czy raczej robi rzeczy odwrotne. Tylko trenery najmądrzejsze nie pytajcie pana profesora Hajto, bo on jeszcze z pewnością opcji Turbo po meczu nie wyłączył! Nie pozdrawiam trenery nez krzty intelektu!

REKLAMA

olo - 11 września 2017, 6:33:07 - 89-77-179-58.dynamic.chello.pl
Polska nie awansuje na mundial. To będzie Uzbekistan Europy

Nudle - 11 września 2017, 7:36:24 - 178235043076.dynamic-ww-08.vectranet.pl
Brawo Zielu, w klubie nieźle sobie radzisz. A Milik chyba powinien zmienić klub.
NAparstek

amaral - 11 września 2017, 8:25:36 - 31.179.139.118
w Napoli wśród tak dobrych zawodników, to i gra dobrze. w kadrze nie ma takich piłkarzy. to proste dla kogoś kto w piłkę gra, że z lepszymi gra się lepiej i to o wiele.

Adi - 11 września 2017, 13:46:33 - revdns-94-158-230-2.jjs.pl
Robak do kadry