11 września 2017, 22:24:43 - bartekwr9
Gol Waldemara Soboty

Waldemar Sobota strzelił bramkę dla FC Sankt Pauli w wygranym 1-0 (0-0) meczu 5. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z 1.FC Nürnberg VfL. Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie.

11 września 2017, 20:30 - Norymberga (Grundig Stadion)
1.FC Nürnberg VfL 0-1 FC Sankt Pauli
Waldemar Sobota 63

żółte kartki: Enrico Valentini, Ewerton - Bernd Nehrig, Jeremy Dudziak.

sędziował: Daniel Schlager (Badenia).
widzów: 27 375.

Sobota zagrał cały mecz.

Sankt Pauli ma na koncie dziesięć punktów i zajmuje piąte miejsce w lidze.

Stinger - 11 września 2017, 22:26:58 - ip-5-172-232-61.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Waldemar Sobota bardzo dobry mecz rozegrał. Swoją drogą liczę, że załapie się do kadry jeśli nie na październikowe mecze to na te listopadowe (oby towarzyskie). Myślę, że mógłby się przydać i wzmocnić rywalizację na skrzydłach.

paw - 11 września 2017, 22:27:10 - ip5f5ac84f.dynamic.kabel-deutschland.de
To jest frekwencja jak na 2 poziom rozgrywkowy....

Hugo - 11 września 2017, 22:29:34 - public-gprs206686.centertel.pl
O ludzue! To ten chop jednak żyje !!!

Bida - 11 września 2017, 23:19:47 - pub-170.44.230.83.multiplay.pl
Może Nawałka sobie o nim przypomni i go trochę odkurzy? Może nasi skrzydłowi zrozumieli by, że ostatnie mecze nie były najlepsze w ich wykonaniu.

antek - 11 września 2017, 23:49:24 - 178-37-198-95.adsl.inetia.pl
w wieku 30 lat do repry??dajcie spokój.zmarnował się na przejściu do Belgii.finansowo sukces ale wypadł z repry wtedy

:-) - 12 września 2017, 0:17:02 - aacz71.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do wiadomości dzieci neostrady - w Polsce frekwencja też rośnie. W latach 90-tych 5000 na trybunach to już było coś, a 10000 stanowiło prawdziwe wydarzenie

qlty - 12 września 2017, 2:25:39 - 123.154.broadband9.iol.cz
Na St. Pauli zawsze jest taka frekwencja nawet w III lidze

do qlty - 12 września 2017, 6:46:48 - host-80-238-111-118.jmdi.pl
Tylko, że mecz był rozgrywany w Norymberdze, a nie Hamburgu

zomo1 - 12 września 2017, 8:38:11 - 188.146.171.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niestety zmarnował talent. Mógł osiągnąć znacznie więcej niż gra w jakimś lewackim klubie w 2 lidze niemieckiej

kneedle - 12 września 2017, 10:06:56 - 78-10-253-40.static.ip.netia.com.pl
Na kadrę za słaby !
NItka

Stadnicki - 12 września 2017, 10:07:15 - 212.160.172.71
Pamiętam jego mecze z Bruggią. Grał jak nie polski zawodnik. Szkoda tylko że taką formę kilka tygodni utrzymał w ciągu swojej kariery.

Nudle - 12 września 2017, 10:23:43 - 89-66-160-134.dynamic.chello.pl
To on jeszcze gra? Myślałem, że zawiesił buta na kołku.