[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


12 września 2017, 10:00:23 - koofel
Plan transmisji meczów 10. kolejki Nice I ligi w Polsacie

Telewizja Polsat ustaliła plan transmisji meczów 10. kolejki Nice I ligi, którą zaplanowano w dniach 22-23 września.

Kolejka 10

22 września, 20:45 - GKS Katowice - Chrobry Głogów
23 września, 12:45 - Odra Opole - Stal Mielec


źródło: własne / Stal Mielec

REKLAMA

olaf - 12 września 2017, 10:04:33 - host-89-228-12-226.dynamic.mm.pl
znowu Stal i bardzo dobrze!

olimp - 12 września 2017, 10:14:19 - 89.25.253.186
Czemu ciągle te transmisje z Katowic? Przecież Gieksa mega cieniuje z tym sezonie. Czemu nie ma transmisji z północy Polski: Grudziądza, Chojnic, Bytowa.

sss - 12 września 2017, 10:27:02 - apn-87-251-249-221.static.gprs.plus.pl
Wkrótce będzie w tv tylko Ruch. Rocha wszystko połapie!

PÓŁNOC - 12 września 2017, 10:49:34 - ea122.internetdsl.tpnet.pl
Ciągle te same mecze... Panowie litości
Orange sport lepiej to rozgrywał...

REKLAMA

oks - 12 września 2017, 10:51:52 - 212.160.172.83
Odra jest wiceliderem i gra ze Stalą, która gra całkiem ciekawie. GKS Katowice grzeje się w blasku Chrobrego.

Zdegustowa - 12 września 2017, 11:09:37 - host-185-16-32-2.zalewo.nortis.pl
Cały czas te same drużyny.Kiedy Stomil ja się pytam?.

... - 12 września 2017, 11:21:06 - 91-202-173-208.internetia.net.pl
Te miernoty z Katowic będą znów pokazywać a ten "znawca" Iwan znów będzie się produkował jak już Gieksa będzie przegrywać

vip - 12 września 2017, 11:30:14 - 89-68-97-203.dynamic.chello.pl
Dziwne że nie pokazują meczu Ruchu z Miedzią. Swoją drogą wczoraj prowadzący Magazyn 1.ligi nieźle się oburzył, jak w przerwie meczu Miedź - Bytovia, Janusz Surdykowski powiedział że sędzia nie widzi fauli zawodników Miedzi i cały czas gwiżdże na korzyść Miedzi ;-)

Borubar - 12 września 2017, 11:32:30 - 188.146.35.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najważniejsze że Ruchu Chorzów nie pokazują. To pewnie specjalnie ze strony Polsatu tak robią, bo wiadomo ze po 20 września ten cały Ruch Ch. przestanie istnieć.

Max - 12 września 2017, 12:04:19 - apn-31-0-70-106.dynamic.gprs.plus.pl
I znowu Chrobry w Blasku TV Polsat Sport Super!! 

@Zdegustow - 12 września 2017, 12:06:17 - 162.251.165.125
jak wybudujecie nowy stadion czyli nigdy

Max - 12 września 2017, 12:21:16 - apn-31-0-70-106.dynamic.gprs.plus.pl
To widać ze Chrobry gra widowiskowa pilke

jan - 12 września 2017, 12:49:50 - acbd70.neoplus.adsl.tpnet.pl
Feddek to mało co Nowakowi w tym magazynie w dupę nie wlazł. Nie dało się tego ciągłego lukrowania słuchać. W ogóle gość mega irytujący jest.

Zes - 12 września 2017, 12:58:49 - 107.77.89.117
Po co te wrzaski, prawdziwy kibic siedzi na stadionie a nie przed tv

REKLAMA

123 - 12 września 2017, 13:02:32 - aftr-37-24-153-130.unity-media.net
W 10 kolejce powinien być pokazany mecz Odry i Stali, całe szczęście jest i Chojniczanki z Olimpią. Wolę oglądać zespoły z góry tabeli a nie jakieś Ruchy, Podbeskidzia i Zagłębia. Polsat powinien dać wybór kibicom np. poprzez smsy, 2 mecze z kolejki, które zbiorą największą ilość głosów są pokazane a kasa z smsów na cele charytatywne. Wtedy będzie wiadomo co chcą oglądać ludzie.

AntyWFCG - 12 września 2017, 13:37:17 - public-gprs402637.centertel.pl
Działanie ze strony Polsat Sport nie etyczne mające na celu promowanie wybrane kluby aby awansowały do Ekstraklasy...Co na to PZPN??!! Mam nadzieje że 1 liga wróci do Orange Sport!! Pomijam fakt że godziny spotkań spokojnie umożliwiają pokazanie 3 meczy zamiast nudnych powtórek...

@123 - 12 września 2017, 13:37:35 - 037008231108.dynamic-zab-08.vectranet.pl
To już tych Chojnic i wsi nigdy nie zobaczysz. Wystarczy że co 100 kibic GKSu, Zagłębie albo Ruchu wyśle smsa to więcej niż ludność Chojnic.

dżimbim - 12 września 2017, 14:02:27 - 185-39-160-190.wdm.pl
Odra - Stal : zapowiada się dobry mecz

Baltazar - 12 września 2017, 14:03:40 - public-gprs391890.centertel.pl
Na cholerę pokazywać GKS Katowice, które grają straszną kaszanę? Ten kanał powinien się nazywać Gieksa Sport bo pomimo tego, że na ich grę nie można patrzeć to i tak wciskają ich mecze na siłę. Cóż to się stało, że meczu GKS z Wigrami nie pokazano? Ktoś chyba wyleciał przez to z pracy za takie niedopatrzenie.

Klops - 12 września 2017, 14:11:19 - 89-65-61-50.dynamic.chello.pl
Stal w TV czesciej niz M jak Milosc
Piekna sprawa

paw - 12 września 2017, 14:17:43 - ip5f5ac855.dynamic.kabel-deutschland.de
Nie powiem bo gra GKS jest okropna ale nie gra GKS z GKS ale GKS z chrobnym który w tym roku gra ładnie i możliwe że będzie co oglądać. Po wczorajszych komentarzach na temat meczu Łęczna Podbeskidzie chyba zrozumieli że meczów o na dnie tabeli nie warto pokazywać. Chyba, że gra np 2 drużyna z 15 to OK. Najlepsze drużyny w nagrodę powinny być pokazywane, bo z reguły grają najlepiej. W kilku przypadkach dały by oklep drużyną z EX...

paw - 12 września 2017, 14:21:21 - ip5f5ac855.dynamic.kabel-deutschland.de
Kolego @123 to że zagłębie ma 100 kibiców to nie znaczy że tak wygląda reszty kraju.. I fakt że w 1 lidzie jest połowa Śląska mówi wiele o poziomie w przyszłym roku jeszcze Piast i można nazwać tą ligę "Śląska Nice 1 Liga" bo na EX łapie się tylko Górnik i to zasłużenie..

AntyWFCG - 12 września 2017, 14:26:17 - public-gprs402637.centertel.pl
Komentarze tu nic nie dadzą niestety bo nigdy nie dotrą do Stacji Polsat Sport... Polecam stronę bezpośrednią lub portale społecznościowe może zmasowany atak otworzy oczy a co najważniejsze ktoś wysłucha głosu kibica..!! Nie mają sensu przepychanki i docinki typu klub ze wsi bo ważny jest aspekt sportowy a nie promocja na siłę danego klubu..

joda - 12 września 2017, 14:27:06 - apn-77-113-15-123.dynamic.gprs.plus.pl
na jakiej zasadzie są te mecze wybierane, tego nikt nie wie chyba

Baltazar - 12 września 2017, 14:27:54 - public-gprs391890.centertel.pl
@paw to jak wytłumaczysz fakt, że nie pokazują meczu Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała. Miedź gra jeszcze piękniej od Chrobrego, który chyba zgodzisz się ze mną, gra minimalistyczny futbol (skuteczny swoją drogą). Miedź z kolei gra ultraofensywnie, pięknie dla oka i co najważniejsze jest liderem 1 ligi.
Wszystko to pokazuje, że ustawione jest to pod kątem Gieksy.

oi! - 12 września 2017, 14:32:34 - 188.146.106.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Odra - Stal, te zespoly ostatni raz rozegraly mecz o stawke w ostatnim sezonie Odry w ekstraklasie czyli 36 lat temu!

Bravo - 12 września 2017, 15:39:22 - 122.102.214.193.static.cust.telenor.com
Mecze wybierane na zasadzie "śląsk" teraz bo zimą jak piece odpala to bedzie taki dym ,smog,ze sędziego nie bedzie widac...wtedy przyjada z kamerami do chojnic

mr xxx - 12 września 2017, 15:46:10 - 89-64-48-116.dynamic.chello.pl
Jak wygląda ilość transmisji na każdy klub? Ktoś ogarnie?

Kibic - 12 września 2017, 17:56:49 - 79.184.165.87.ipv4.supernova.orange.pl
Odra-Stal to zdecydowanie mecz kolejki. Fajnie że będzie w Polsacie. Pokazywanie Katowic to nieporozumienie, jedna że słabszych drużyn tej ligi, ale na Chrobrego da się popatrzeć.

REKLAMA

kamil84iks - 12 września 2017, 18:15:19 - 188.146.162.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil Olsztyn warto pokazać gra dobrą piłkę.

borubar - 12 września 2017, 18:16:38 - user-94-254-181-15.play-internet.pl
na polsacie powinni puscic moja pogon

Yamaga - 12 września 2017, 18:28:41 - bto249.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, liczylem, ze pokaza Niebieskich

Andrea - 12 września 2017, 18:29:19 - ip52-76.devices.net.pl
To jakieś jaja ! Transmitują wszystkie mecze GKS Katowice.

KATOfan - 12 września 2017, 19:52:53 - 92.40.248.17.threembb.co.uk
Nie pokazują klubu którego za chwile nie będzie na szczeblu centralnym a tylko w książkach historii.Argentyńczyk z Aten wam nie pomoże.

rostek49 - 12 września 2017, 20:21:34 - 188.146.33.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do -123--tylko potrafisz liczyc do trzech a to już dużo cymbale

Led - 12 września 2017, 20:24:38 - apn-31-0-67-141.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry warto pokazać gra dobra piłkę.

bylyex - 12 września 2017, 20:33:43 - 79-73-95-46.dynamic.dsl.as9105.com
Ja naprawde nie rozumiem ich polityki, placa kazdemy za prawa do transmiji :D ale k.. pokazuja mecze 4 druzyn, moze niech sobie "bolszat" wykupi prawa na te druzyny a reszta niech robi swoje relacje internetowe, za pomoca np youtube czy innych... kazdy byłby mega happy

sopel - 12 września 2017, 21:42:24 - 89-68-182-129.dynamic.chello.pl
Ale wiecie, ze kluby się wcale nie cieszą z pokazywania ich meczów w tv? To są poważne straty finansowe, zwłaszcza w przypadku tych, których większość kibiców stanowią janusze, którzy wolą siąść na kanapie z browarem zamiast iść na śmierdzący stadion i moknąć w deszczu jak to jest np w Katowicach

jaet - 13 września 2017, 9:08:51 - 188.146.110.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W tej lidze pewne są tylko dwie rzeczy: transmisja meczu GKSu w Polsat Sport i karny dla Miedzi Legnica .

varadi - 13 września 2017, 15:50:24 - dynamic-78-8-2-250.ssp.dialog.net.pl
do jaet pewna to jest twoja głupota. Kiedy był ostatnio karny dla Miedzi ?

varadi - 13 września 2017, 16:12:20 - dynamic-78-8-2-250.ssp.dialog.net.pl
Czekam na skasowanie głupiego wpisu jaet jak mojego nie chcecie opublikować

Ja - 13 września 2017, 17:07:56 - apn-31-0-65-84.dynamic.gprs.plus.pl
Powinmi pokazywac druzyny gdzie duzo goli pada.na Gks tego akurat niema.Odra-Stal na pewno bedzie duzo ciekawszy

fgghfhfhfh - 13 września 2017, 19:52:15 - 088156009099.olsztyn.vectranet.pl
Lider Miedź zagra w Olsztynie na stadionie niezdobytym w tym sezonie. Oby po meczu dalej tak było. Dla Polsatu (inaczej zwanego: Katowicesatu lub russatu) ciągle cudowne są Katowice.
Ktoś w Polsacie mocno się w głowę uderzył albo ciężko od kasy z Miasta Katowice się odczepić.
Kiedy zmiana siedziby polsatu na Katowice?
Dobrze, że w telewizji publicznej tego chłamu nie dają (Katowice - ...)
Kolejne relacje do końca sezonu:
Katowice tu i tam w każdej kolejce.

pol - 14 września 2017, 18:58:34 - 091238234123.bielskobiala.vectranet.pl
transmisje tylko tam gdzie jest stadion lub min. 5 tyś na trybunach !!!!!!!!!!

Snajper - 15 września 2017, 0:36:31 - 180-69-74-65.gci.net
Jezeli maja byc dwa mecze, to pierwszy powinien byc z meczu Odry, a drugi.....rowniez Odry ale z z powtorki. Innych meczy nie da sie ogladac.

Kame - 16 września 2017, 14:11:48 - 89-77-103-61.dynamic.chello.pl
Lista transmisji po 10 kolejce
28 lipca, 20:45 - Stal Mielec - Ruch Chorzów
29 lipca, 15:30 - Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz
4 sierpnia, 20:45 - Ruch Chorzów - Chrobry Głogów
5 sierpnia, 17:45 - GKS Tychy - Stal Mielec
11 sierpnia, 20:45 - GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
12 sierpnia, 12:30 - Odra Opole - Miedź Legnica
18 sierpnia, 20:45 - Górnik Łęczna - Stal Mielec
19 sierpnia, 14:45 - GKS Tychy - Bytovia Bytów
22 sierpnia, 20:45 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów
23 sierpnia, 20:45 - GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
25 sierpnia, 20:45 - GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
27 sierpnia, 14:45 - GKS Katowice - Odra Opole
2 września, 15:00 - Odra Opole - Chojniczanka Chojnice
3 września, 12:30 - Chrobry Głogów - Miedź Legnica
8 września, 20:45 - Miedź Legnica - Bytovia Bytów
9 września, 14:45 - Górnik Łęczna - Podbeskidzie Bielsko-Biała
13 września, 18:00 - Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
14 września, 18:00 - Ruch Chorzów - GKS Tychy
16 września, 14:45 - Chrobry Głogów - Raków Częstochowa
17 września, 12:30 - Stal Mielec - GKS Katowice
22 września, 20:45 - GKS Katowice - Chrobry Głogów
23 września, 12:45 - Odra Opole - Stal Mielec
Liczba transmisji po 10 kolejce
(Łączna - Dom/wyjazd)
GKS Katowice 6 - 4/2
Stal Mielec 5 - 2/3
GKS Tychy 4 - 3/1
Ruch Chorzów 4 - 2/2
Chrobry Głogów 4 - 2/2
Odra Opole 4 - 3/1
Miedź Legnica 3 - 1/2
Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 1/2
Bytovia Bytów 2 - 0/2
Górnik Łęczna 2 - 2/0
Chojniczanka Chojnice 2 - 0/2
Zagłębie Sosnowiec 2 - 2/0
Olimpia Grudziądz 1 - 0/1
Puszcza Niepołomice 1 - 0/1
Raków Częstochowa 1 - 0/1
Pogoń Siedlce 0 - 0/0
Stomil Olsztyn 0 - 0/0
Wigry Suwałki 0 - 0/0
PS. Ogarnąłem na podstawie danych z poprzedniego postu, bo nikt tego nie zrobił

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: