zzz - 13 września 2017, 20:58:24 - *.wad.pl

Tuomas - 13 września 2017, 21:00:35 - *.elisa-mobile.fi

jac - 13 września 2017, 21:02:47 - *.146.107.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Olimpia dziś taka słaba, czy Podbeskidzie najlepszy mecz w tej rundzie ?

Mesko - 13 września 2017, 21:03:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No wreszcie! Może już dosyć tego kryzysu w Podbeskidziu. Tę drużynę stać na dużo więcej niż prezentowała dotychczas.

Zajmon Leg - 13 września 2017, 21:04:08 - *.146.70.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale odpalili wow!!! Nie wiedziałem ze tak umiecie i to bez karnych.

PiknikBB - 13 września 2017, 21:15:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Właśnie wróciłem z meczu. Mecz w pierwszej połowie nie powalał ale w drugiej się rozkręciło. Oby to nie był jednorazowy podryw ale przełamanie. Pokaże to mecz w sobotę. Dawno nie byłem w tak dobrym humorze po meczu w Bielsku. Idzie, idzie !!!

fred123 - 13 września 2017, 21:21:12 - *.e-sbl.net
W końcu mecz na miarę Podbeskidzia!!!!
Brawo Chłopaki tylko tak trzymać i w sobotę to powtórzyććć!!!
Bo wybieram się na meczyk ;-)

Teo - 13 września 2017, 21:28:44 - *.89.217.231 (*.254.161.15)
Hala gimbusy jak Real będzie grał z Borusią albo Totenhamem to sobie głosujcie Ale jak grają z jakimiś ogórkami z Cypru to głosujcie na jakiś inny mecz bo tego się nie da oglądać. Zamiast oglądać Kawał dobrej Piłki w telewizji to trzeba przez neta jakieś streamy kombinować. Oj gimbazo gimbazo w głowie macie kupę. Fajny mecz ? Dorośnijcie dzieciaki

Ryba - 13 września 2017, 21:28:45 - *.155.53.185.ajc.com.pl
Nic nie grali
a wygrali
to sztuka

znafca - 13 września 2017, 21:32:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W pierwszej połowie od oglądania to aż zęby bolały. Tylko Sierpina i Tomczyk na plus. Wynik lepszy niż gra. Może nie spadną

Bravo - 13 września 2017, 22:08:41 - *.102.214.193.static.cust.telenor.com
W Olimpii brak napastnika...Koval IV liga max...Nildo III liga max....Salmikivi walczy,ale gra w II zespole ....Dlaczego nie gra "szarpak" Ciechanowski ? Kurowski ? Chyba dalej działa ekipa sprzedawczyków...korupcjogena piłka w Polsce nadal jest i daja PBB wygrac,bo Oly i tak zadnego awansu nie chce,a ze idzie jesieni dobrze,jak rzadko kiedy ,to kaska na wakacje sie przyda...smutne to,bo chodzimy na mecze i widzac bez totalnej formy Nildo i zaraz potem w kolejnym meczu on jest w grze nadal...to HELLO !!! ??? z calym szacunkiem do Nildo ,ale ostatni mecz z Ruchem to poziom A klasa....obiektywnie i bez przesady

Led - 13 września 2017, 22:12:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Bravo Placzks juz nie Placz

kibic - 13 września 2017, 22:30:35 - *.play-internet.pl
zalac to sikami

vpatyk - 13 września 2017, 22:39:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik całkowicie nie odzwierciedla przebiegu meczu, bo paradoksalnie lepszą piłkarsko drużyną była Olimpia. W pierwszej połowie miała setkę, którą w nieprawdopodobnym stylu obronił Fabisiak; w drugiej poprzeczka. Podbeskidzie było dziś zabójczo skuteczne, i tyle można powiedzieć o jego grze. Przewagę osiągnęło dopiero grając w przewadze jednego zawodnika. Pozostaje mieć nadzieję, że w Bielsku z chłopaków zejdzie ciśnienie, bo gramy najgorszą piłkę od wielu lat... rozpaczliwa defensywa i laga do przodu,a w większości przypadków po przejęciu piłki nie jesteśmy w stanie skleić kilku podań. Wynik świetny, gra tragiczna. Ozdobą meczu bramka Sabali.

antek - 14 września 2017, 8:20:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
walczymy o awans

Aspius - 14 września 2017, 8:57:05 - *.dynamic.mm.pl
Do przerwy było 1:0 i gra dramatyczna, ale od 60 min przewaga Bielszczan zdecydowana, i gdyby Tom czyk lepiej sie zachował i jego koledzy wynik byłby zdecydowanie wyższy. Olimpa nic wielkiego nie pokazała, Opierwszej połowie lepiej zapomniec? TSP wreszcie było w miare skuteczne, najlepszym zawodnikiem meczu był w druzynie gosci Eusebio Banessi, który zagraniami i technika użytkowa przewszał wszystkich obecnych na stadionie.

luzak - 14 września 2017, 9:17:32 - *.adsl.inetia.pl
Światełko w tunelu.

benek - 14 września 2017, 11:15:51 - *.play-internet.pl
.Olimpia to nadmuchany balon

^^^ - 14 września 2017, 19:00:46 - *.bielskobiala.vectranet.pl
czy ja wiem ??????? niby wygrali i brawo ... ale ta I połowa to profancja tej dyscypliny i powinno to być ścigane przez prokuratora ,oraz zakaz pokazywania dzieciom ...