13 września 2017, 22:38:03 - koofel
LM: Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił bramkę z rzutu karnego dla Napoli w przegranym 1-2 (0-1) wyjazdowym meczu 1. kolejki grupy F Ligi Mistrzów przeciwko Szachtarowi Donieck. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

13 września 2017, 20:45 - Charków (Obłasnyj sportywnyj kompłeks Metalist)
Szachtar Donieck 2-1 SSC Napoli
Taison 15, Facundo Ferreyra 58 - Arkadiusz Milik 72 (k)

żółte kartki: Fred, Taras Stepanenko - Lorenzo Insigne, Dries Mertens, Kalidou Koulibaly.

sędziował: Felix Zwayer (Niemcy).
widzów: 32 679.

Do 67. minuty w Napoli grał Piotr Zieliński, gdy zmienił go Allan.

Liga Mistrzów 2017/2018

Rolson - 13 września 2017, 22:38:39 - *.oxylion.net.pl
Równo z gwizdkiem news!

Donieck - 13 września 2017, 22:39:40 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Szachtar! Napoli nie bedzie miało tak lekko jak to się większośći wydawało.

Zibi33 - 13 września 2017, 23:07:09 - *.dynamic.chello.pl
Lewy z karnego,Milik z karnego ,a z akcji coś umiecie strzelić ?

z - 13 września 2017, 23:19:37 - *.d-com.pl
Powinien ze 3 ustrzelić. Co chłop "maści" sytuacje to głowa mała.

@zibi33 - 14 września 2017, 8:17:45 - *.play-internet.pl
"UmiĘ"? serio? Nawet jeśli umiesz to w LM nigdy nie będziesz miał okazji tego udowodnić

Pietro - 14 września 2017, 8:27:09 - *.dynamic.chello.pl
Widać, że Napoli nie jest w pełnym gazie. Powinni tak jak 15 ostatnich minut grać w pierwszej połowie a Szachtar nie miałby dużo do powiedzenia. Po Miliku widać, że brak mu minut w meczach o stawkę. To samo widzieliśmy w reprezentacji. Jeżeli będzie grać regularnie to może kilku bramkarzom napsuć krwi w tej edycji ligi mistrzów.

MelCostner - 14 września 2017, 10:58:37 - *.play-internet.pl
Zwykle piłkarz ktory kiedys konczyl kariere zawodnicza z zachodu nie byl trenerem znaczącej póły.
Moze Aro blizej czterdziestki wroci grać w Arce .
U schyłku kadry Nawałki (pewnie zaden 16letni nie wskoczy) mozemy miec fajną lige .
Lewy chyba w Lechu , Kuba moze w Krakowie,
Glik gdzies na Slasku. Najlepiej jakby sie zebrali razem chocby pozostali -
Fabianski, Piszczek, Zielinski, Grosicki i zapelniane trybuny , wiecej niz ta tym meczu ligi mistrzow .

Kiki - 14 września 2017, 11:35:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prawda strzelił z karnego.Ale ile sytuacji do strzelenia bramek spartolił.

kierowca - 14 września 2017, 12:47:36 - *.dynamic.chello.pl
Z karnego, no no, wyczyn.

Wojna - 14 września 2017, 12:47:39 - *.opera-mini.net (*.66.113.174)
To chyba jakiś fake news przecież na Ukrainie podobno jest straszna wojna i Ukraińcy muszą do Polski uciekać przed wojną?

LEON - 14 września 2017, 21:52:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że tylko na pocieszenie ale zawsze Brawo Arek

IREK - 15 września 2017, 10:41:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
oczywiście ze wzmianki ze drugi piłkarz PZ zagrał słabo nikt nie powie a ja zawsze pisałem , ze gra słabo a bramki są przypadkowe , zobaczycie po takim meczu jak w charkowie długo sie nie podniesie z ławki , albo bedzie grał 15- 20 minut i dziennikarze będą tłumaczyli to konkurencja