czerwona kartka: Artur Balicki (90. minuta, Ruch, za drugą żółtą).

d - 14 września 2017, 19:58:45 - *.centertel.pl

Dark - 14 września 2017, 19:58:47 - *.dynamic.chello.pl

lubie.koty - 14 września 2017, 19:59:24 - *.eaw.com.pl
Szatałow super trener, posłał Jigaza do przodu haha

Toruniak - 14 września 2017, 19:59:28 - *.dynamic.mm.pl
Ruchu kochany,co tam sie stalo??? 2:0 i czemu staneliscie....?

topkek - 14 września 2017, 19:59:42 - *.dynamic.chello.pl
No to jeszcze z 4 mecze Ruchu i może uzbierają tyle widzów, ile na jednym w Zabrzu.

Pielgrzym - 14 września 2017, 20:02:00 - *.adsl.inetia.pl
O 6 minut mecz przedłużony. Coś Mi ten Sędzia wanie- je.Tychy dostały ,,prezent" od Sędziego????????????????????

19Tauzen64 - 14 września 2017, 20:02:01 - *.dynamic.chello.pl
coś nie pykło

muzyk - 14 września 2017, 20:02:16 - *.146.107.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jaki jest hymn Ruchu?
Nadal "Mniej niż zero"!

... - 14 września 2017, 20:03:39 - *.150.158.166.internetia.net.pl
Sędzia ponownie w roli głównej w meczu Tyszan... Pierwsza bramka dla Chorzowa po metrowym spalonym, drugi gol padł po... no właśnie ciekawe po czym skoro piłka na pewno nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej. Warto tu nadmienić, że Balicki powinien wylecieć z boiska już pod koniec pierwszej połowy, bo żółta kartka za wejście od tyłu wyprostowaną nogą to coś jest nie tak.
Ale nie ma co narzekać poziom sędziowania jest jaki jest
GKS dzięki za walkę!

Max - 14 września 2017, 20:03:57 - *.centertel.pl
RUCH ambitny ale dwie strzelone bramki nie prawidłowe spalony i piłka nie przekroczyła lini

Psikuta - 14 września 2017, 20:04:27 - *.dynamic.chello.pl
Oglądałem w TV -drugiej bramki dla Ruchu nie było.Piłka nie przekroczyła całym obwodem linii bramkowej.Ruch beznadziejny,a Tychy z przechodzonymi weteranami nic nie zwojują w I lidze.

oks - 14 września 2017, 20:04:47 - *.184.172.50.ipv4.supernova.orange.pl
Ruch chyba pobije rekord ligi - najszybciej spadająca drużyna. Chociaż Raków jakieś 20 lat temu po spadku z ekstraklasy miał podobne tempo spadania z ówczesnej II ligi.

Zxc@gmail. - 14 września 2017, 20:04:47 - *.play-internet.pl
1-bramka dla ruchu ze spalonego, druga 30 cm przed linia, sedzia podarowal punkt ruchowi mimo slabej gry tyskich, 2 liga czeka

NaszTS - 14 września 2017, 20:05:20 - *.dynamic.chello.pl
Ruch spadnie i nawet 10 nowych mioteł im nie pomoże. Mają po prostu za słabych zawodników i brak kasy.

barca71 - 14 września 2017, 20:05:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szatałow tobie już dziękujemy. To już ostatnia chwila na zmianę.

r - 14 września 2017, 20:07:23 - *.dynamic.chello.pl
Tychy gratki od GieKSy.

gieksiarz - 14 września 2017, 20:08:10 - *.10.208.169
Ruch to jednak frajery drugi mecz i strata bramki w 90 minucie

Toruniak - 14 września 2017, 20:08:26 - *.dynamic.mm.pl
Torunskaaaaaaa Elanaaaaaa, bracia nie łamcie sie,walczcie!!!

Madmatt - 14 września 2017, 20:08:41 - *.13-3.cable.virginm.net
Sedzia pomaga jak moze, GKS cieki jak d...weza, przegrywal 0-2, nawet auty i rzuty rozne wybijane bezposrednio za boisko, a tu remis... Takich nieudacznikow jak w tym Ruchu to ciezko gdzies znalezsc :-(

Ja - 14 września 2017, 20:09:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skad tyle jadu.Przeciez Ruch Chorzow jest spadkobierca Ruchu Hajduki Wielkie .zalozycielami byli powstancy slascy.

ełksaforev - 14 września 2017, 20:12:14 - *.81.rev.vline.pl
Brawo Tyszanie
Obie bramki dla Ruchu uznane nieprawidłowo. Od stanu 2:0 na boisku panowały Tychy i gniotły coraz bardziej. Sędzia słusznie przedłużył mecz o 4 minuty. W jednej z ostatnich akcji bramkarz Ruchu zderzył się z własnym obrońcą po czym obaj leżeli na boisku... sędzia musiał doliczyć za to minutkę.

Yyyyy - 14 września 2017, 20:13:20 - *.tktelekom.pl
Grajki Ruchu to 28 liga muzułmańska, oddać za dopłatą niech grają z osłami będzie równy poziom. To była największa kompromitacja jaka widziałem od dobrych 10 lat.

GKS 1972 - 14 września 2017, 20:15:22 - *.146.32.9.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Oczy bolały dzis na to co wyprawiali tyscy kopacze bo piłkarzami nazwac ich nie mozna .I.nawet gdyby bilety nosili po domach mnie juz na E7 dlugo.nie zobacza .Bez pomyslu ,gra na alibi do tyłu ,majgorszy Łuszkiewicz ,nie wiem co.on robi.na boisku ,dramat .Panie Szatałow chyba pora pakowac walizy z takimi ustawieniem i taka padaka ,pora na ciebie chłopie ,ciekawe co.powiesz na konferencji prasowej ,pewno ze mieliscie mecz w Chojnicach i jeszcze nie zdarzyliscie z miego.wrocic w 1 połowie .DRAMAT TO CO WYRABIACUE

David - 14 września 2017, 20:16:08 - *.play-internet.pl
Szatałowowi znów się usralo...ale to tylko odroczenie. Magiera czeka ;)

Generalnie - 14 września 2017, 20:19:21 - *.play-internet.pl
Hej bRacia byliście lepsi! poZdro !
Teraz utrzymanie, a za rok awans! Widzimy się w listopadzie

WuWu - 14 września 2017, 20:22:20 - *.sileman.net.pl
Ach, jaka szkoda... że nie strzelili trzeciej.

gonzo - 14 września 2017, 20:22:52 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje Tyszanie do konca meczu.Sprawiedliwosc stalą się sprawiedliwoscia.Ruch strzelił dwie bramki nie sprawiedliwie,ze spalonego a drugiej bramki w ogóle nie bylo bo lini bramkowej pilka nie przekroczyła.Taki Ruch tylko obniza poziom pierwszoligowców i żaden Indianin z Argentyny nie pomoże.

LgKS.... - 14 września 2017, 20:25:55 - *.dynamic.mm.pl
pozdrowienia z Ggdyni. brawo Tychy!!!

Tyski - 14 września 2017, 20:33:20 - *.150.150.121.internetia.net.pl
Może ktoś napisać czemu od jakiegoś czasu nie działa tyskie forum? dzięki za odpowiedź

Piter - 14 września 2017, 20:36:02 - *.dynamic.chello.pl
Gks od początku sezonu porusza się po boisku
krokiem liturgicznym.Wyniki lepsze niż poziom i zaangażowanie podczas meczu(przez całe 90 minut gry).
Napastnicy to działa kupione bez amunicji.
Nikt przysłowiowej trawy nie gryzie.(może Pepe).Chyba pan trener nie umie do nich dotrzeć ,a tym bardziej odważyć się na grę bardziej odważną ,a przede wszystkim szybszą
Z tym sztabem trenerskim awans wydaje się nierealnym celem.Pozdrawiam.

i ręka - 14 września 2017, 20:36:38 - *.skybroadband.com
Jednak był bojkot bo strasznie mało ludzi ... acha środek tygodnia, ayza sama się nie zbierze.

PL - 14 września 2017, 20:40:20 - *.clubnet.pl
Zenada. To ze wyrownali wiele nie zmienia. Grali piach kompletnie bez pomyslu jak za Kieresia. Kazdy pilkarz co przychodzi do Tychow mimo poczatkowej dobrej gry zalicza zjazd. Poczatek sezonu dobry w obronie teraz tragedia. Z taka gra znow bedzie rozpaczliwa walka o utrzymanie zamiast walki o czolowa 8ke. A co do sedziego to brmka 2 dla Ruchu z kapelusza. A doliczenie 5 minut to i tak minimum po tym co od...lali pilkarze Ruchu pod koniec z tym symulowaniem kontuzji. Cale szczescie ze poniesli za to kare i stracili pewne 3 pkt.

zzaliniiau - 14 września 2017, 20:41:56 - *.dynamic.chello.pl
A Boruc i Fonfara chcą kupić Ruch Chorzów

haliatus - 14 września 2017, 20:44:11 - *.dynamic.chello.pl
chcą kupic,ale Zagłebie Sosnowiec

Waldek KIN - 14 września 2017, 21:00:50 - *.146.161.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo słabo to wygląda.
Remis z juniorami ruchu-wstd!
Jakby Ci chłopcy mieli to co u nas w Tychach mają nasze piłkarzyki, to jestem przekonany że już dawno są na plusie w tabeli. Szatalow i jego klika Aut i z tego już nie ma odwrotu. On niestety ale nie ma pomysłu na te gwiazdy. Skład mamy na czubek tabeli a gramy piach.
24 na ławę i to na długo, jakby miał papiery na granie to by spokojnie grał w miedzi. Szumilas ma grać i się odgrywać bo jak przyjdzie Grzeszczyk to obaj mają pewna ławka młody pewnie będzie drugi do zmiany.
Oni kompletnie nie potrafią grać na wyjazdach, brak im takiego konkretnego pressingu.

Kibic - 14 września 2017, 21:04:53 - *.tychy.vectranet.pl
Szatałow Panu Łuszkiewiczowi to trzeba dać odpocząć bo to już trzeci mecz co zawala. I gra GKS-u wygląda lepiej bez niego.

G - 14 września 2017, 21:10:20 - *.2-1.cable.virginm.net
W Chorzowie dalej mróz.

kibic - 14 września 2017, 21:13:16 - *.adsl.inetia.pl
Szukanie kozła ofiarnego?Pokażcie mi kogos kto dzisiaj zasłużył na wyróżnienie.Wszyscy grali piach.

'@Tyski - 14 września 2017, 21:20:04 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
forum nie działa bo nieuiszczono opłaty za domenę...

GieKSa - 14 września 2017, 21:23:56 - *.dynamic.chello.pl
Jak można mianować się ślonzokiem i mieć takie gorolskie zgody ino ruch tak mo.

meteoR - 14 września 2017, 21:26:05 - *.40.248.214.threembb.co.uk
Ten nowy aRgentyńczyk nie powinien słuchać Gucia bo nic dobrego z tego nie będzie.

Sorro - 14 września 2017, 21:32:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na live dobre kursy na x2 Nic dziwnego chlopaki u niebieskich graja za frytki wiec musza dorobic

siema - 14 września 2017, 21:43:19 - *.dynamic.chello.pl
Że niby ilu tych widzów? Max 4,5k. Ta frekwencja to ściema i pic na wodę.

Normal - 14 września 2017, 21:50:06 - *.play-internet.pl
Nie znam druzyny która majac w sztabie Brehmera nie leciala na psy

Leon - 14 września 2017, 21:55:57 - *.play-internet.pl
Szczypiecie sie jak dzieci a zobaczcie co sie dzieje ze Slaska pilka W ekstra tylko dwie druzyny W pierwszej najwyzej staja Tychy które i tak są dopiero 10te w drugiej tylko trzy druzyny z czego dwie na dole tabeli Odra Wodzislaw Polonia Bytom Szombierki Urania znikaja A WY SZCZUJCIE sie dalej A Ruch wielki oberschlesien a zgody z goro lami

fansport - 14 września 2017, 22:05:25 - *.dynamic.chello.pl
pewnie zamiast grać do końca, czekali już na końcowy gwizdek i stąd te dwie bramki.

komornik - 14 września 2017, 22:39:27 - *.157.252.115
Poziom "kopaczy" w tym roku w tej lidze osiągnął swoje maksimum 99% z nich to odpad molekularny. Wczoraj Zag.-GKS dziś R-Tychy. DNO!

White Legi - 14 września 2017, 23:05:50 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Tyscy za walkę.
rUchowi życzymy dołączenia się do midzewa i przygód na łąkach i pastwiskach gdzie wasze miejsce.

ula - 14 września 2017, 23:25:50 - *.dynamic.chello.pl
do kibic:nie wszyscy grali piach,mam tu na mysli,Dawida Abramowicza,moze na poczatku,nie szlo mu dobrze,ale to,co zrobil w koncowce,strzelajac poteznie gola,to nie mozna powiedziec,ze gral piach,no bez przesady

awu - 14 września 2017, 23:49:44 - *.static.ip.netia.com.pl
tak się kończy kombinowanie, granie na czas i symulowanie Niebiescy. po 1 połowie piłem zdrowie sędziego za te 2-0, ale to co wyprawiał bramkarz i ten drewniany Chorwat to się w pale nie mieści... leżeli plackiem po 2 minuty na placu gry wielcy "piłkarze"... Za takie akcje aż mi nie żal tych straconych punktów, może ktoś wyciągnie konsekwencje i ukróci takie boiskowe prostactwo.

kibic. - 14 września 2017, 23:59:47 - *.play-internet.pl
tychy na boisku i na trybunach wstyt

Yeti - 15 września 2017, 0:22:24 - *.146.169.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
niebiescy myslicie że tak łatwo wyjdziecie z tego grajdolka to się myślicie. Bez kasy to wielkie g zrobicie.Nawet tym skorokopom nie zaplacicie.

j noge - 15 września 2017, 0:39:23 - *.play-internet.pl
kaj jest ten kal borubar

tomtom - 15 września 2017, 5:29:41 - *.kwsa.pl
topkek
bzdury piszesz ilu nas było jak Górnik grał słabo w pierwszej lidze np
Górnik Zabrze 4-0 Wisła Puławy 13 listopada, 15:00 (5892)
Górnik Zabrze 6-1 Chojniczanka Chojnice 5 maja, 20:45 (5985)
polscy kibice to kibice sukcesu i tyle.

topkek - 15 września 2017, 6:25:08 - *.dynamic.chello.pl
4-0 i 6-1 to nie tak słabo.

Olo - 15 września 2017, 6:28:04 - *.opera-mini.net (*.64.34.198)
Do kibica wstyd to twoja ortografia, szybciutko na korepetycje :-D

karlik 21 - 15 września 2017, 7:22:16 - *.150.147.110.internetia.net.pl
Działacze Tyscy przykład w budowie drużyny muszą wziąć z Zabrza .Postawiona na MŁODZIEŻ I MŁODEGO TRENERA i to okazuje się sukcesem .DOŚĆ STARYCH DZIADÓW ,EMERYTÓW PIŁKARSKICH W TYCHACH i trenerów z myślą taktyczną i szkoleniową z minionej epoki i to tyla ,główny skaut do wywalenia transfery nie trafione

karlik 21 - 15 września 2017, 7:24:19 - *.150.147.110.internetia.net.pl

Gks1962 - 15 września 2017, 8:12:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szok a liczyłem na derby za rok z Ruchem.
19sjz62

sss - 15 września 2017, 8:40:57 - *.static.gprs.plus.pl
Tychy słabe, niestety budowana drużyna Ruchu płaci za frajerstwo. Zamiast dobić rywala cofnęli się i niestety stało się co się stało.
Co to było kibice z Tychów? To był doping? Całą 2. połowę siedzieliście. Kibice... Idźcie lepiej na hokej.
Ruch zakończy sezon wyżej niż Tychy, zobaczycie

SET - 15 września 2017, 9:00:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chcialbym przypomniec ...ze Ruch zdobyl 2 bramki, ktore nie powinny byc ABSOLUTNIE uznane ( jedna metrowy spalony , druga pilka nawet w polowie nie przekroczyla obwodem linii ) , owszem Ruch mial strzla na pusta bramke oraz 2 setki swojego napastnika - Balicki.
Natomiast Tychy zdobyly dwie prawidlowe bramki, dodatkowo mialy 2 setki Blanika oraz glowke z 5 metrow Manki - kolejna setka.
Podsumowujac, efekt nowej miotly zadzialal ze Ruch wyszedl na duzej ambicji, ale ostatecznie ta strata 2 pkt w ostatnich minutach odbije sie na ich psychice w kolejnych meczach.

Anty_Wiecz - 15 września 2017, 9:22:38 - *.kki-bci.pl
Niestety dla Ruchu, ale bramkarz to jakaś pomyłka. To co nie szło w bramkę - nie wpadło. To co szło w bramkę - wpadło. Przy pierwszej bramce trochę zasłonięty, ale źle ustawiony. Natomiast przy drugiej tragedia. Strzał był mocny, to prawda, ale w środek bramki - wystarczyło odbić wszystko jedno czym - ręką, twarzą albo przenieść nad poprzeczką. Dobry bramkarz by tego nie wpuścił. Czemu nie gra Hrdlicka? Na dodatek Balicki to nie jest piłkarz o umiejętnościach na I ligę. On by się może nie załapał do składu w 4-ligowej drużynie. Zwłaszcza jego druga sytuacja obnaża zupełnie jego braki. Gdy widzę zagraniczne ligi, to mając taką piłkę napastnik rozrywa siatkę w bramce, a ten klepie jakby podawał do bramkarza. Ani siły, ani precyzji. Arak pewnie by to strzelił. Na dodatek czerwoną kartką osłabia drużynę.

Gliwiczani - 15 września 2017, 9:49:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak ta chłopaki z Chorzowa będziecie oglądać vice lidera ekstraklasy pięknie grającego w sobotę przy 23 tyś kibiców ( komplecie wyprzedanych na dwa dni przed meczem biletów )chcielibyście co hmn?

legeartis - 15 września 2017, 10:20:57 - *.play-internet.pl
Gliwiczani - zobaczymy co u was niedługo jak dług po was przyjdzie, a caryca nie będzie mogła dłużej siedzieć za sterami wtedy nawet nie będzie u was pięciu tysięcy na meczu hahaha. Karma wróci poczekajcie ;)

jedrus - 15 września 2017, 10:51:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Fidziukiewicz znowu strzela........

Gieksiarz - 15 września 2017, 11:07:58 - *.205.252.36
Jak ktos wczesniej napisał, gryziemy sie miedzy sobą a slaska piłka umira. Cza sie zacząć trzymać razem. Rych, gieksa, ksg, polonia, szombierki... wielki gorny slaonsk. Co raz mniej śląskich klubow w najwyzszej klasie , kiedy ostatnio ktory miał majstra? Puchar polski? Grał dobrze w pucharach. Kibicujmy slaskim zespołom... kibic Gieksy

dies - 15 września 2017, 12:08:54 - *.177.52.68
Górny Śląsk powinien trzymać się razem. Szkoda, że to niemożliwe. Kibic z Tychów.

dobrze tak - 15 września 2017, 12:19:52 - *.rev.pro-internet.pl
Czyli Ruch po 8 kolejkach ma całe, a w zasadzie nie całe -1pkt. Ładnie. To kara za poukładanie się z Wisłą

Zajmon Leg - 15 września 2017, 12:21:20 - *.146.70.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nie wolno tak gubić punktów prowadząc 2-0!!!
Ruch to polski klub i musi się utrzymać.

77II77 - 15 września 2017, 13:15:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
89,90 minuta strata torow.Brawo WY bue he he he he he he he he he he!

Arek - 15 września 2017, 14:02:14 - *.146.169.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda ze cwaniaki nie przegrali, no ale może uda się w następnej kolejce. Chorzowskie psy.

tyski - 15 września 2017, 14:38:47 - *.centertel.pl
Panie prezesie Bednarski. Otwórz Pan wreszcie oczy, weź Pan przykład z Legii, wypier... Pan trenera razem z całą jego świtą. Nie czekaj Pan na lepsze jutro bo lepsze jutro nie nastąpi. Chłodna i rzeczowa analizy pracy naszego trenera - to jaki drużyna prezentuje styl pod jego wodzą a raczej brak jakiegokolwiek stylu od początku jego pracy! Nie wiem na co wy czekacie, aż będzie strefa spadkowa? Nasze grajki grają taki piach że trudno to w ogóle poddać jakiejkolwiek ocenie. Weź Pan wsłuchaj się w wywiad udzielony przez Matusiaka po meczu z Ruchem. On błaga w nim, on krzyczy i prosi o pomoc, prosi o trenera który poukłada grę z przodu,poukłada wszystko w tej drużynie!! Bo jak mówi charakter w drużynie jest ale czytaj: nie wiedzą co i jak grać! Jeśli decyzję nie zostaną podjętę natychmiast, sezon trzeba będzie spisać na straty! Ogarnijcie się do k.... nędzy szanowni działacze!!!

FanatykGKS - 15 września 2017, 15:12:59 - *.95.202.38
Myślę, że przedmówca ma rację. Gramy piach i dno mułu. Bramki dla Ruchu wpadły i tyle, chwała za walkę do końca ale nie wierzę, że kolejny raz trzeba się bić o utrzymanie. Zobaczymy w niedzielę.

pol - 15 września 2017, 18:18:40 - *.bielskobiala.vectranet.pl