15 września 2017, 20:52:40 - euzi
Gol Mariusza Sowisły

Mariusz Sowisło strzelił bramkę dla Magdeburga w przegranym 1-3 (1-2) meczu 8. kolejki niemieckiej 3. Ligi z Zwickau. Była to jego pierwsza bramka w tym sezonie.

15 września 2017, 19:00 - Zwickau (Stadion Zwickau)
FSV Zwickau 3-1 1.FC Magdeburg
Davy Frick 22, Ronny König 41, Nico Antonitsch 63 - Mariusz Sowisło 45

żółte kartki: Mike Könnecke, Bentley Baxter Bahn - Nico Hammann, Christopher Handke.

sędziował: Tobias Fritsch (Hesja).
widzów: 7951.

Sowisło rozegrał całe spotkanie. Magdeburg jest wiceliderem z dorobkiem 18 punktów po ośmiu meczach.

rambo - 15 września 2017, 21:03:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielki sukces naprawde strzelic amatorom i przegrac

Cham - 15 września 2017, 21:13:18 - *.231.4.102.koba.pl
Ale frekwencja szok jak na amatorska ligę

haparoiden - 15 września 2017, 21:16:10 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W tym meczu grały kluby FSV Zwickau i FC Magdeburg, a nie miasta Zwickau i Magdeburg.
Następnym razem zamiast pisać o meczu Legii z Lechem piszcie o meczu Warszawy z Poznaniem, a zamiast o spotkaniu Sandecji z Górnikiem piszcie o starciu Nowego Sącza z Zabrzem.

do Cham - 15 września 2017, 21:19:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Amatorska? Serio? 3. Liga niemiecka amatorską, a to dobre. Niezła fantazja

__________ - 15 września 2017, 21:36:46 - *.adsl.inetia.pl
do kadry

Mike - 15 września 2017, 22:18:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
gość ma 35 lat, gra w Niemczech od lat a wy piszecie o nim w newsach dopiero teraz??

enerdefen - 15 września 2017, 22:23:37 - *.na5.pl
niezłe statystyki nawet jak na poziom na jakim gra

enri - 15 września 2017, 23:13:46 - *.215.35.248
Napisali o nim na 90minut, więc jest spełniony. Z podniesioną głową może kończyć karierę

aqq - 15 września 2017, 23:58:13 - *.dynamic.mm.pl
3 liga niemiecka 8k ludzi

ddd - 16 września 2017, 0:01:32 - *.toya.net.pl
na Widzew w 3 lidze przychodzi 15-16 tysięcy :D

FCM - 16 września 2017, 0:05:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3 liga niemiecka jest ligą zawodową. Zawodnicy zarabiają więcej jak w naszej Ekstra. O lidze jest program w tv tak jak o naszej.Infrastruktura sportowa bije na głowę naszą Ekstraklasę. I to są fakty!

lubie.koty - 16 września 2017, 12:42:40 - *.eaw.com.pl
@UP nie wziales leków? Infrastruktura sportowa bije na głowę naszą Ekstraklasę - tu wygrałes hahaha

mietek - 16 września 2017, 13:15:33 - *.adsl.inetia.pl
@FCM: Aaa, czyli jak w wyższej lidze (2 Bundesliga) Smuda domagał się od zarządu Jahn Renegsburg wybudowania szatni z prawdziwego zdarzenia, to tylko była taka zmyła, bo przecież "biją na głowę" polskie kluby infrastrukturą, tak?

G - 16 września 2017, 14:58:44 - *.echostar.pl
Mike, to nie pierwszy przypadek gdy 90minut uznaje jakiegoś gracza z Niemiec za Polaka po wielu latach kariery. Podobnie było w przypadku Wulnikowskiego czy Lindnera (ten drugi zagrał nawet w Bundeslidze, 90minut nie raczyło zauważyć).

and - 16 września 2017, 15:08:47 - *.reverse.postundenergie.de