Nice I liga: Wigry 2-1 Odra O.

16 września 2017, 18:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 2-1 Odra Opole
Damian Gąska 41, Serhij Pyłypczuk 52 - Szymon Skrzypczak 12

Wigry: 53. Łukasz Budziłek - 27. Piotr Kwaśniewski, 3. Rafał Remisz, 17. Adrian Jurkowski, 16. Artur Bogusz - 23. Serhij Pyłypczuk, 32. Robert Obst (62, 77. Karol Mackiewicz), 8. Patryk Sokołowski, 10. Mateusz Radecki, 25. Damian Gąska (89, 14. Kamil Kościelny) - 20. Laurențiu Iorga (74, 19. Mariusz Rybicki).

Odra: 1. Tobiasz Weinzettel - 8. Rafał Brusiło, 37. Martin Baran, 3. Václav Cverna, 18. Łukasz Winiarczyk - 30. Filip Żagiel, 17. Jakub Habusta (60, 6. Tomasz Wepa), 5. Rafał Niziołek (72, 33. Paweł Wojciechowski), 99. Marek Gancarczyk (60, 22. Daisuke Matsui), 88. Marcin Wodecki - 20. Szymon Skrzypczak.

żółta kartka: Pyłypczuk.

sędziował: Konrad Kiełczewski (Białystok).

Tylko Odra - 16 września 2017, 19:55:22 - *.play-internet.pl
Pseudo trener zrobił pseudo zamiany. Wojciechowski plus Chińczyk to nawet rezerw nie wzmocnią.

Zes - 16 września 2017, 19:58:01 - *.hsd1.il.comcast.net
Brawo Wigry......ale Skowronek dalej do zwolnienia....

JotPe - 16 września 2017, 19:58:38 - *.dynamic.chello.pl
Słaby skład SKSu, a Odra przegrała, w zeszłych sezonach mieli dobry skład.

qwer - 16 września 2017, 19:59:46 - *.adsl.inetia.pl
Graty Wigierki ,oby tak dalej ,teraz Raków ,Zagłębie i górna połowa tabeli

W1947 - 16 września 2017, 20:16:26 - *.centertel.pl
Przypomniały mi sie Wigry z poprzedniego sezonu. Dzieki za walke i trzy punkty

@Tylko Odr - 16 września 2017, 20:20:18 - *.90-149-145.nextgentel.com
Brak slow na Ciebie tepaku. Odra jest beniaminkiem i jej celem jest utrzymanie, co idzie w dobrym kierunku. Niestety sa takie pazie ktore po drugiej przegranej (w tym pierwszej wyjazdowej) beda pluc jadem bo wymagaja cudow. Opole przeprasza za takich bezmozgow. A Odro my swoje! Za tydzien wygrana z Mielcem w ramach zemsty na Smolce ktory nas zostawil w najmniej odpowiednim momencie, czyli w polowie sezonu w 3 lidze kiedy wszyscy pokladali w nim nadzieje. Pozdro dla kumatych! Tylko ODRA :-)

kibic MKSu - 16 września 2017, 20:20:45 - *.vodafone-net.de
szkoda 3 punktów,MKSowi tez sie tam trudno grało,głowa do góry,pozdrowienia z KLUCZBORKA

Rry - 16 września 2017, 20:22:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda, ale na Białorusi się ciężko gra,pewnie już tam był mróz

Edward - 16 września 2017, 20:28:15 - *.43.14.198.ipv4.supernova.orange.pl
Tylko Odr: ty dziękuj Smółce, że zostawił!!! Inaczej gnilibyście dalej w 3 lidze :-)))))))

achik - 16 września 2017, 20:29:41 - *.play-internet.pl
Do Rry Litwa jak już coś , geografia się kłania. Brawo SKS Wigry

BI - 16 września 2017, 20:32:30 - *.centertel.pl
To oni grali w końcu na Białorusi (Białystok), czy na Litwie (Suwałki).

Daro - 16 września 2017, 20:41:34 - *.play-internet.pl
Z takimi ogórami przegrać...wstyd.

OKL - 16 września 2017, 20:46:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
bez pozdrowien

MacSKS - 16 września 2017, 21:07:45 - *.suwalki.vectranet.pl
Ogory to przegraly ten mecz, bo byli korniszonkami przy Wigrach. A tak serio- takie Wigry chce sie ogladac. Walka, presja i wcale nie gorsze umiejetnosci co inne zespoly w tej lidze i sa wyniki brawo Wigry. Kolejne dwa mecze tylko za 3 pkt.

Hary - 16 września 2017, 21:11:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta Odra to totalna cienizna jak oni nazbierali tyle punktów przy nich Wigry to klasa wyżej

Velvet - 16 września 2017, 21:13:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko Odra, walnij się w łeb tępy prowokatorze! To było tak słabe jak Twoja mina gdy to czytasz! Huehue!

OKL - 16 września 2017, 21:19:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ma bolec

wigrzak - 16 września 2017, 21:20:25 - *.suwalki.vectranet.pl
Początek meczu bardzo słaby w wykonaniu Wigier, chłopaki wyszli na mecz jacyś tacy usztywnieni. Szybko gol dla Odry i parę ich akcji gdzie druga bramka wisiała w powietrzu i wydawało się że nic z tego meczu nie będzie. Ale powoli z minuty na minutę gra Wigier poprawiała się, zaczęliśmy przeważać, bramka do szatni i naprawdę ładna gra w drugiej połowie. To były Wigry które chce się oglądać. Oby tak dalej!

Olek 1921 - 16 września 2017, 21:44:09 - *.adsl.inetia.pl
Ile Odry na wyjezdzie ?

Ja - 16 września 2017, 22:24:54 - *.180.29.194.multiplay.pl
Tylu co was w Suwalkach.zreszta nie wiesz pewnie o czym pisze gimbusie

buyko - 16 września 2017, 23:30:03 - *.252.10.156
I gdzie są teraz suwalczanie którzy wieszali psy na swojej drużynie, zarządzie, trenerze...? Cieszmy się z tego co jest I lidze, zwycięstw...budujmy pozytywna atmosferę nie tylko w przypadku wygranej ale i porażki. To tylko sport. Pokuszę się może o stwierdzenie na wyrost ale ekipę mamy mocniejszą niż w zeszłym sezonie a czy mam rację przekonamy się za 25 kolejek ligowych. Tylko WIGRY SKS!!!

sks - 16 września 2017, 23:35:20 - *.suwalki.vectranet.pl
Po części się można z tym zgodzić- ekipa może nie mocniejsza, bo za wcześnie jeszcze na takie hipotezy, ale kreatywność i potencjał jest. Kondycji też nie brakuje Taka to liga gdzie przecietna Odra natrzaskała punktów z przeciętniakami a ciekawe Wigry gdzieś je głupio potraciły. Wierze w ten zespół, dziś koordynacja w poszczególnych liniach wyglądała obiecująco. SKS!

@OKL - 17 września 2017, 8:36:06 - *.180.29.194.multiplay.pl
Dział 2liga jest niżej. Pozdrawiam.

... - 17 września 2017, 8:55:06 - *.229.22.14
Tak zespół może nie mocniejszy ale bardziej skonsolidowany. Każdy mecz będzie działał na jej korzyść. Prawdą jest jedna że mecz był raczej słaby, ale wygrany. Liczą się 3 punkty i myśleć trzeba o kolejnym meczu. Odra solidny zespół ale zderzy się teraz z pierwszoligową rzeczywistością. Napinacze z Opola i jak tam boli co?? A to dopiero początek.

Ja - 17 września 2017, 10:40:47 - *.180.29.194.multiplay.pl
Nie wypowiadaj sie jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia

kierowca - 17 września 2017, 11:46:46 - *.dynamic.chello.pl
Opole już słabo w Zagłębiem wyglądało, a Suwałki trudny teren.

patriota - 17 września 2017, 12:14:48 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
halo biale niedźwiedzie suwalki graliście kiedyś o lige wyżej nigdy a odra tak i to z sukcesami a pozatym to wy wyladujecie w 2 lidze a odra zajmie około 5 -8 w lidze czesc

Olek 1921 - 17 września 2017, 13:17:50 - *.adsl.inetia.pl
Pytam sie normalnie mądra głowo , ile Was na dalekim wyjezdzie, bo spinac sie potraficie jak macie swoją "przyjaciolke z Bytomia" a sami niewiele znaczycie, Bez odbioru "KUMACZU".

Łukiii - 17 września 2017, 13:39:21 - *.146.167.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Olek 1921@ "wyjazdowiczu " sektor gości w Suwałkach jest ZAMKNIĘTY.

alice - 17 września 2017, 14:30:09 - *.dip0.t-ipconnect.de
Odra niech robi co 5 meczy 10 pkt a bedzie super, narazie jest bardzo dobrze.
W tej lidze kazdy moze wzgrac z kazdym.

Velvet - 17 września 2017, 15:51:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olek 1921, jesteś "miszczem" kumania ale pisz dalej ubaw murowany

olek1921 - 17 września 2017, 15:51:51 - *.adsl.inetia.pl
No luki tyle to ja też wiem , jak wiesz można jechać na patencie ...

tommy76 - 17 września 2017, 21:32:25 - *.dynamic.mm.pl
jak może mecz Wigier sędziować sędzia z Białegostoku>

Edzio - 18 września 2017, 22:58:40 - *.181.244.194
Widac moze, Wigry tez potrzebuje punktow

Rafał meda - 19 września 2017, 6:01:44 - *.centertel.pl
oglądałem mecze Odry piłkarsko dno.Zero poukładanej piłki.juz dawno nie pamiętam drużyny co by miała tyle szczęścia.co gdy limit się wyczerpie.bo oglądac to ma odrze nie ma co