16 września 2017, 18:00 - Bytów (stadion MOSiR)

Bytovia: 1. Mateusz Oszmaniec - 8. Sebastian Kamiński, 5. Krzysztof Bąk (46, 44. Michał Stasiak), 55. Fran González, 37. Wojciech Wilczyński - 68. Bartosz Wolski, 77. Sławomir Duda, 16. Bartłomiej Poczobut (67, 14. Bartosz Biel), 30. Kamil Wacławczyk, 10. Michał Jakóbowski - 9. Orlande Kpassa (61, 72. Maksymilian Hebel).

Puszcza: 12. Marcin Staniszewski - 27. Mateusz Bartków, 18. Damian Lepiarz, 23. Piotr Stawarczyk, 28. Michał Mikołajczyk - 14. Dawid Ryndak (87, 15. Rafał Mikulec), 11. Marcin Stefanik (87, 16. Dominik Zawadzki), 8. Longinus Uwakwe, 10. Maciej Domański, 17. Bartosz Żurek (63, 4. Łukasz Furtak) - 20. Dawid Nowak.

żółte kartki: Kamiński, Hebel, Jakóbowski - Żurek.

sędziował: Paweł Pskit (Łódź).
widzów: 581.

źródło: własne / Bytovia Bytów / Puszcza Niepołomice

dratewka - 16 września 2017, 20:01:21 - *.dynamic.chello.pl
Tułacz straciłeś bramkę w 75 minucie a Ty dwie zmiany robisz w 86. Bronisz wyniku żeby nie przegrać 2:0. Wcześniej się wpuszcza ofensywnych zawodników. Co oni zrobią w 4-6 minut. Cudów nie ma.

GBY - 16 września 2017, 20:05:54 - *.play-internet.pl
Bytovia awans, Pewne info!

kibic - 16 września 2017, 20:06:46 - *.fiberway.pl
I znowu stary scenariusz.Schodzi Żurek,ofensywny pomocnik, wchodzi obrońca Furtak i Puszcza przechodzi do wzmocnionej obrony.Ale czego tu bronic przy remisie.Następny mecz w plecy.
Co robi Stefanik w druzynie? W Mielcu nie upilnował Cholewiaka.Moze szansa dla zmiennikow np.młody Leleno z Legii

JotPe - 16 września 2017, 20:07:19 - *.dynamic.chello.pl
WyHeblował Puszczę

dratewka - 16 września 2017, 20:16:31 - *.dynamic.chello.pl
Znamy Tulacza z tego ze nie stawia na młodych. Daj Tulacz więcej szans dla młodych. Inni trenerzy się nie boją stawiać na młodych. Jeden mecz im nie wyjdzie to drugi będzie lepszy. Skończ z pupilami.

typo - 16 września 2017, 20:23:02 - *.fiberway.pl
Tułacz chyba najwyższy czas postawić na młodego Leleno. Niech się w końcu pokaże. W końcu w meczu ze Stomilem Tułacz powinien zmienić połowę składu. Koniec z pupilami typu Orłowskiego.

max - 16 września 2017, 20:25:58 - *.centertel.pl
- dratewka "- pomimo że jestem z Bytowa i cieszy wygrana to muszę Ci przyznać rację ,takie zmiany to można robić jak się wygrywa na przedłużenie czasu ale nie gdy się przegrywa czy przegrasz 2,3-0 czy jeden żadna róznica ale pan Stawski też czasami takie błędy robił i wiele innych trenerów. W ogóle dziwne są te zmiany na 3-5 min przed końcem czasami jest tak że piłkarz nawet raz nie przebiegnie boiska.

sslawss - 16 września 2017, 20:27:05 - *.petrus.pl
Pierwsza połowa dla Bytovii. Szybkie akcje Jakóbowskiego, szarpał też Wolski. Nie było jednak komu wykończyć - na murawie brakowało pauzującego za kartki Surdykowskiego. Zastępujący go Kpassa zmarnował 200 procentową sytuację przy sam na sam ze Staniszewskim i zagrał słabo, brakowało dynamiki, walki, jakby zadanie go przerosło.
Druga połowa dla Puszczy, która skróciła pole gry i przyśpieszyła. Choć zbyt wielu sytuacji nie stwarzała to zamknęła Bytovię na jej połowie. Jednak z nielicznych akcji gospodarzy w końcówce zakończyła się szybką wymianą piłek i Hebel przelobował bramkarza a piłka wolno wtoczyła się do bramki. Po strzeleniu bramki gospodarze jeszcze parę razy wymieniali się dobrze piłkami i mądrze się bronili. Bardziej zasłużony byłby remis.....

kibic - 16 września 2017, 20:29:35 - *.as13285.net
Mecz podwyzszonego ryzyka?

Smithy - 16 września 2017, 21:03:35 - *.play-internet.pl
Sslawss jaki zasłużony remis? Mecz słaby ale Puszcza pół sytuacji w meczu nie stworzyła. Druga połowa dla puszczy? To też ciekawe ...

obserwator - 16 września 2017, 22:21:28 - *.fiberway.pl
Wydaje mi się ze dziś był to ostatni mecz w bramce Staniszewskiego.Cała drużyna haruje, a on nie pierwszy raz zamiast pilnować świątyni w obrębie pola bramkowego to wychodzi do 16 metra.A jak trzeba wyjść do piłki to go wtedy nie ma, stoi jak zamurowany.Jak trener cię wystawi to sam zrezygnuj.

MKS - 16 września 2017, 22:38:34 - *.fiberway.pl
Puszcza brak dobrego bramkarza, brak napastnika. Nowak zawodzi. W ostatnich 3 meczach na własne życzenie zamiast co najmniej 5 pkt jest tylko 1. Głowa do góry i walka a będzie utrzymanie i derby z Garbarnią mam nadzieję, że awansują. Pozdrowienia z Niepołomic.

Kibic1921 - 17 września 2017, 10:43:54 - *.146.42.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Trudno Puszcza Niepołomice. Nastepny mecz beda 3 pkty. Jak narazie i tak dajecie rade w 1 lidze! Pozdrowienia od kibicow z Garbarni.

RKS - 17 września 2017, 11:32:20 - *.ksi-system.net