17 września 2017, 15:20:49 - Gladki
Gol Artura Sobiecha

Artur Sobiech zdobył bramkę dla SV Darmstadt 98 w wygranym 4-3 (1-2) meczu 6. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z DSC Arminia Bielefeld. Jest to pierwsze trafienie ligowe Polaka w obecnym sezonie, który ponadto zanotował asystę przy pierwszej bramce dla swojego zespołu.

17 września 2017, 13:30 - Darmstadt (Merck-Stadion am Böllenfalltor)
SV Darmstadt 98 4-3 DSC Arminia Bielefeld
Kevin Großkreutz 31, 64, Immanuel Höhn 53, Artur Sobiech 84 - Andreas Voglsammer 30, Fabian Klos 35, Sören Brandy 90

żółte kartki: Hamit Altıntop - Manuel Prietl, Brian Behrendt.

sędziował: Florian Badstübner (Bawaria).
widzów: 15 700.

Sobiech grał do 88. minuty, kiedy to zmienił go Jamie Maclaren. Jego drużyna jest wiceliderem z 13 punktami na koncie.

Woewww - 17 września 2017, 15:34:08 - *.97.220.88.bartsat.pl
Brawo!!

Ff - 17 września 2017, 15:44:38 - *.206.204.21
Dobrym wyborem było dołączenie Do Darmstadt. Sobiech za Wilczka w kadrze.

qmaty - 17 września 2017, 16:04:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo ale ładnie szczelił z 25m w okienko!!
ps ile DSC Arminia Bielefeld w Darmstadt? bo widziałem że piro było chyba!!

Warszawiak - 17 września 2017, 16:53:17 - *.centertel.pl
@Ff - wiem, że Wilczek ostatnio nie ma najlepszych wyników, ale od razu Sobiech do kadry po jednej bramce w 2. Bundeslidze?

irek - 17 września 2017, 16:55:30 - *.internetdsl.tpnet.pl