[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


17 września 2017, 19:51:54 - koofel
Zwycięski debiut Romeo Jozaka

Legia Warszawa pod wodzą nowego trenera Romeo Jozaka wygrała 1-0 (0-0) z Cracovią w 9. kolejce Ekstraklasy. Jedynego gola w spotkaniu strzelił w 72. minucie Thibault Moulin. Legia awansowała na czwarte miejsce w tabeli, Cracovia jest przedostatnia.

Cracovia jako pierwsza zdołała oddać strzał na bramkę. Jakub Wójcicki płasko zagrał do wbiegającego w szesnastkę Krzysztofa Piątka, który kopnął bez przyjęcia obok bramki. Po chwili Krzysztof Mączyński dośrodkował do Armando Sadiku, a ten fatalnie spudłował z bliskiej odległości. Gol nie zostałby jednak uznany z powodu spalonego. Goście w 14. minucie mogli objąć prowadzenie po akcji Piątka. Napastnik Cracovii bardzo mocno uderzył z siedemnastu metrów, a piłka odbiła się od poprzeczki i spadła na linię bramkową. Niewiele zabrakło również strzelającemu chwilę potem z dystansu Jaroslavowi Mihalíkowi. W odpowiedzi Kasper Hämäläinen kopnął z dalszej odległości wprost w ręce Grzegorza Sandomierskiego. Krakowski bramkarz musiał interweniować również w 40. minucie, gdy odbił piłkę na rzut rożny po mocnym strzale Cristiana Pasquato. Lepszą pozycję na gola po minięciu kilku rywali miał Dominik Nagy, ale w kluczowym momencie zabrakło mu precyzji.

Niedługo po zmianie stron piłka przypadkowo spadła na głowę Michała Helika, a potem poleciała do stojącego w środku bramki Arkadiusza Malarza. Próbował również Matic Fink, ale uderzył z szesnastu metrów nad poprzeczką. Obrońca Cracovii wystąpił również w głównej roli po drugiej stronie boiska, blokując zbyt długo zwlekajacego ze strzałem Sadiku. W 59. minucie refleksem w bramce wykazał się Sandomierski, gdy odbił rykoszetującą piłkę po uderzeniu Hämäläinena. Chwilę później golkipera Cracovii wyręczył jeden z obrońców, ofiarnie blokując Michała Kucharczyka. Sandomierski obronił także futbolówkę po akcji Nagya. Napór Legii przyniósł skutek w 72. minucie. Po dośrodkowaniu Sadiku Kucharczyk główkował w twarz Finka, piłka spadła pod nogi Thibaulta Moulina, który z kilku metrów kopnął po ziemi do siatki. Krakowianie do końca meczu zdołali odpowiedzieć jedynie strzałem Mateusza Wdowiaka w środek bramki.

17 września 2017, 18:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 1-0 Cracovia
Thibault Moulin 72

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 55. Artur Jędrzejczyk, 34. Iñaki Astiz, 2. Michał Pazdan, 14. Adam Hloušek - 21. Dominik Nagy, 31. Krzysztof Mączyński, 75. Thibault Moulin, 22. Kasper Hämäläinen, 8. Cristian Pasquato (60, 18. Michał Kucharczyk) - 99. Armando Sadiku (76, 11. Jarosław Niezgoda; 86, 15. Michał Kopczyński).

Cracovia: 29. Grzegorz Sandomierski - 2. Matic Fink, 39. Michał Helik, 34. Ołeksij Dytiatjew, 3. Michal Sipľak - 7. Jakub Wójcicki, 21. Adam Deja, 19. Javi Hernández, 8. Milan Dimun (76, 10. Sergei Zenjov), 23. Jaroslav Mihalík (58, 11. Mateusz Wdowiak) - 99. Krzysztof Piątek.

żółte kartki: Hloušek - Deja, Piątek.

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 16 650.

REKLAMA

Tomek - 17 września 2017, 19:59:22 - apn-31-1-60-242.dynamic.gprs.plus.pl
Proste ze na niebiesko

Piciu - 17 września 2017, 20:00:17 - d87-46.icpnet.pl
Lech & Cracovia

Poltek - 17 września 2017, 20:00:43 - user-94-254-151-25.play-internet.pl
Brawo Legia najważniejsze 3 punkty!!!Cracovia spadek

Erxes - 17 września 2017, 20:00:45 - 172.98.84.221
legia VARszawa

REKLAMA

juve - 17 września 2017, 20:01:39 - ip-5-172-233-148.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Czemu zawsze Legia nie potrafi dobić rywala... Po co takie końcówki, strzelić 3-4 bramki i mieć spokój.

Jaga - 17 września 2017, 20:01:39 - 109.231.4.102.koba.pl
Frekwencja godna stolicy ladacznicy

ab - 17 września 2017, 20:01:40 - cpc75384-sotn16-2-0-cust1007.15-1.cable.virginm.net
probierz - jak na konferencji sie cos odezwiesz to jestes zerem

Poltek - 17 września 2017, 20:01:42 - user-94-254-151-25.play-internet.pl
Brawo Legia najważniejsze 3 punkty!!!Cracovia spadek

Azael - 17 września 2017, 20:01:43 - 088156129140.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Tytuł powinien brzmieć tak : Zwycięski debiut Romeo Jozaka przy pomocy Marciniaka

obel - 17 września 2017, 20:01:45 - 165.227.146.182
Probierz 1 zwycięstwo po 9 meczach HAHA

ksz - 17 września 2017, 20:01:51 - host-31-6-172-132.dynamic.mm.pl
Kibicuję Cracovii, ale szczerze może lepiej jak spadnie. Mam nadzieję na tzw. "Oczyszczenie"

ab - 17 września 2017, 20:01:53 - cpc75384-sotn16-2-0-cust1007.15-1.cable.virginm.net
zlodzieje

wiki - 17 września 2017, 20:08:39 - ip-5-172-235-99.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
dwa karne dla Cracovii 57,94 ,brawo Marciniak,zapomniał o VAR ?

Robin - 17 września 2017, 20:08:39 - aws37.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz, jak tam ? Kasa na koncie się zgadza, bo wyniki to chyba nie ?

REKLAMA

lomzaaa - 17 września 2017, 20:08:39 - nat-i786.elomza.pl
trener wart 20 tys euro miesiecznie hahah

Neol - 17 września 2017, 20:14:59 - 89-78-122-162.dynamic.chello.pl
3 pod rzad mecz Cracovii ustawiony przez Marciniaka - (licze tez z Lechia, gdzie juz mu glupio bylo anulowac 3 bramke Pasów) - gosc powinien skonczyc we Wroclawiu, albo w B klasie

Mario - 17 września 2017, 20:17:02 - apn-31-0-67-207.dynamic.gprs.plus.pl
Panie Probierz, co powiesz po tym meczu? Może bramka Legii była za głęboko wkopana albo krety ciągały piłkarzy Craxy za getry? Pisałem wcześniej i powtórzę teraz: ten facet nigdzie poza Jagą niczego nie ugrał, ale poucza wszystkich niczym Guardiola albo Mourinho. Probierz mitoman, Czesiu telefonista i Wdowczyk handlarz to zakały naszej myśli trenerskiej.

Robin - 17 września 2017, 20:17:11 - aws37.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz, jak tam ? Kasa na koncie się zgadza, bo wyniki to chyba nie ?

Bart - 17 września 2017, 20:19:07 - c-98-215-124-120.hsd1.il.comcast.net
Józek smaruj wózek gra Legii to DNO padaka kompromitacja za tydzień się o tym przekonacie ze słabą Jagielonią dzisiaj to niezły fart

Bart - 17 września 2017, 20:20:27 - c-98-215-124-120.hsd1.il.comcast.net
Józek smaruj wózek gra Legii to DNO padaka kompromitacja za tydzień się o tym przekonacie ze słabą Jagielonią dzisiaj to niezły fart

Zgoda - 17 września 2017, 20:20:51 - apn-31-2-33-109.dynamic.gprs.plus.pl
Czemu Niezgoda zszedł po 10 minutach?

lapa - 17 września 2017, 20:20:59 - p5DEF3689.dip0.t-ipconnect.de
Adam-dobry mecz ,a sytuacja do strzelenia bramki w 93 min byla gut,jak bys zlamal na prawa strone to by byla 100 ok dobry mecz z twojej strony,wiecej ryzykuj trenerze czemu nie graja do bramkarza?-wybicie pilki na aut kosztowal was bramke i punkty - legia to ma dobrych pomagierow

SLY - 17 września 2017, 20:21:24 - host94231293.microchip.net.pl
Frekwencja... brawo dla stolicy ^^ VARszawa... liga polska niech się uczy od Bundesligi! Chociażby dzisiejszy mecz Dortmund/Köln ;)

lord - 17 września 2017, 20:22:18 - 89-73-71-246.dynamic.chello.pl
Jaki prezes taki klub Jaki trener taka gra.

ed - 17 września 2017, 20:23:53 - 89-64-7-50.dynamic.chello.pl
Haha, beka z Probierza i Cracovii

Bambusek - 17 września 2017, 20:24:56 - 178-36-97-65.adsl.inetia.pl
@Azael
A niby co Marciniak przekręcił? Nie dał karnego Cracovii w końcówce? Tam najpierw był spalony, więc z pretensjami gdzie indziej.
@wiki - rozumiem, że w Twojej wersji przepisów późniejsze przewinienie jest ważniejsze od wczesniejszego, ale mecz był rozgrywany według przepisów FIFA, a w 94 najpierw był spalony Cracovii.
@Zgoda - rozcięty łuk brwiowy.

andy 70 - 17 września 2017, 20:24:56 - 89-70-188-136.dynamic.chello.pl
@juve : bo to jest Legia. Im stale brakowało jąder i...... nadal brakuje.....

opat - 17 września 2017, 20:26:04 - user-94-254-140-250.play-internet.pl
Jeden plus nowego trenera to usadzenie pajaca Vuko tyko na jak długo?To on z Radoviczem wysadzii Magiere.

opat - 17 września 2017, 20:27:32 - user-94-254-140-250.play-internet.pl
Jeden plus nowego trenera to usadzenie pajaca Vuko tyko na jak długo?To on z Radoviczem wysadzii Magiere.

REKLAMA

fansport - 17 września 2017, 20:27:39 - 89-64-23-28.dynamic.chello.pl
frekwencja i tak doskonała jak na ligę której poziom jest jak bangladesz

wikol - 17 września 2017, 20:30:26 - aahk29.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Craxa nie bedzie wygrywać z takimi kelnerami, to z kim?

@fansport - 17 września 2017, 20:36:22 - adtk181.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak na miasto liczące 2 mln mieszkańców i jeden klub w promieniu 100km to jest żenada te 16 tysi...wyglada na to, że w Warszawie nikt nie interesuje się piłką.

jo - 17 września 2017, 20:37:52 - 031011131136.dynamic-zab-06.vectranet.pl
16 tyś. pasów 😲
Szacun!

zz - 17 września 2017, 20:44:08 - host-209-97.wad.pl
Najlepszym na boisku Marciniak,te gość ma nerwy ze stali! Brawo panie sędzio!

harcerz - 17 września 2017, 20:44:14 - 77-253-192-157.adsl.inetia.pl
Główkował w twarz finką czy finka tj finlandczyka Halamalainena?

Daro - 17 września 2017, 20:50:03 - x1-6-04-a1-51-31-ce-d3.cpe.webspeed.dk
Beznadziejna gra legii i ledwo wymeczone zwycieztwo z przedostatnia cracovią

jakizi - 17 września 2017, 21:01:54 - 178.43.72.203.ipv4.supernova.orange.pl
@Bambusek
No ja bym się z Tobą nie zgodził, pod koniec meczu, bodajże w 93 minucie nie było żadnego spalonego, gdyż Zenjov był przy piłce ale nie miał zamiaru podawać do kolegi z drużyny tylko strzelać na bramkę

jakizi - 17 września 2017, 21:04:21 - 178.43.72.203.ipv4.supernova.orange.pl
@Bambusek
No ja bym się z Tobą nie zgodził, pod koniec meczu, bodajże w 93 minucie nie było żadnego spalonego, gdyż Zenjov był przy piłce ale nie miał zamiaru podawać do kolegi z drużyny tylko strzelać na bramkę

Tylko Widz - 17 września 2017, 21:09:49 - public-gprs363385.centertel.pl
Grając w ekstraklasie i mając większy stadion kibiców niewiele więcej niż na 3-ligowym Widzewie Łódź.

Adzik - 17 września 2017, 21:14:30 - aaek14.neoplus.adsl.tpnet.pl
Probierz już raz spuścił Cracovię jako trener Wisły, jak tak dalej pójdzie to spuści jako trener Cracovii.

czarny - 17 września 2017, 21:15:54 - 80.50.114.42
CRACOVIA bez pomysłu z przodu a z tyłu i tak im coś wkopią.Oglądanie tego to męka.Probierz niema materiału do grania , albo sam nie jest materiałem na trenera.

lato - 17 września 2017, 21:19:43 - 188.146.96.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Liniowy nie podniosl choragiewki wiec jaki spalony? Ewidentny karny.obiektywny kibic ekstraklapy

trrg - 17 września 2017, 21:19:51 - 159-205-242-192.adsl.inetia.pl
jakizi - masz problem z dwoma rzeczami:
1. ze znajomością przepisów, zwłaszcza tego o spalonym
2. z myśleniem

Tylko - 17 września 2017, 22:10:38 - public-gprs367463.centertel.pl
Dlaczego trener Cracovii zabiera juniorom szansę na awans do pierwszej szóstki? Dlaczego Kanach i Lucjusz nie mogli zagrać?

Tom - 17 września 2017, 22:10:39 - user-164-126-244-197.play-internet.pl
W Warszawie dużo ludzi interesuję się piłką ale kibicowanie Legii to obciach gdyż jest to domeną drobnomieszczaństwa i dresiarstwa...

(L) - 17 września 2017, 22:19:49 - 89-64-30-82.dynamic.chello.pl
Probierz jak zwykle prosto ze stadionu Ł3 pojechał na whisky

ax - 17 września 2017, 22:27:31 - google-proxy-66-249-81-86.google.com (2a01:118f:51e:9800:39d6:fbd2:e599:df53)
W Cracovii mam wrażenie, że coś nie gra w szatni, ze jest jakiś wewnetrzny problem, który powoduje słabą grę.

TORCIDA - 17 września 2017, 22:45:44 - 213.205.252.170
Tylko My Jestesmy w stanie zapelnic kazdy stadion!legia bez pomocy sedziow dawno by grala w 3 lidze!

Ktoś - 17 września 2017, 22:50:49 - 188.146.104.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Probierz wywalił Brzyskiego, który ma 3 młodość w Sandecji, ten Brzyski jeszcze jeśli bramkę z Cracovią.

tsubasa - 17 września 2017, 23:34:16 - afpq111.neoplus.adsl.tpnet.pl
słaba publika 26.500 to co innego

Sedzia - 17 września 2017, 23:35:28 - d149-194.icpnet.pl
Z tegorocznych przepisów FIFA dostępnych na stronie PZPN na sezon 2017/2018:
Przewinienia na zawodniku, który jest spalony/na pozycji spalonej
3. Jeżeli zawodnik drużyny broniącej naruszył przepisy Artykułu 12
w odniesieniu do przeciwnika, który jest spalony, w związku z zapisami
Artykułu 5 mają miejsce następujące rozstrzygnięcia:
• Jeżeli przewinienie obrońcy miało miejsce równocześnie z zaistnieniem
spalonego, sędzia podyktuje rzut wolny bezpośredni/rzut karny (jeśli taka
kara wynika z charakteru przewinienia obrońcy) lub rzut sędziowski
(jeśli obrońca popełnił przewinienie karane rzutem wolnym pośrednim).
• Jeżeli przewinienie obrońcy miało miejsce po tym, jak zaistniał spalony,
sędzia odgwiżdże spalonego.
Spalony (przeszkadzanie przeciwnikowi w walce o piłkę) mial miejsce równocześnie przy faulu , wiec rzut karny w 100% , Cracovii zabrano zasłużony karny.

borubar - 17 września 2017, 23:48:36 - user-94-254-183-53.play-internet.pl
nie lubie jednych i drugich

Sedzia - 17 września 2017, 23:59:42 - d149-194.icpnet.pl
Z tegorocznych przepisów FIFA dostępnych na stronie PZPN na sezon 2017/2018:
Przewinienia na zawodniku, który jest spalony/na pozycji spalonej
3. Jeżeli zawodnik drużyny broniącej naruszył przepisy Artykułu 12
w odniesieniu do przeciwnika, który jest spalony, w związku z zapisami
Artykułu 5 mają miejsce następujące rozstrzygnięcia:
• Jeżeli przewinienie obrońcy miało miejsce równocześnie z zaistnieniem
spalonego, sędzia podyktuje rzut wolny bezpośredni/rzut karny (jeśli taka
kara wynika z charakteru przewinienia obrońcy) lub rzut sędziowski
(jeśli obrońca popełnił przewinienie karane rzutem wolnym pośrednim).
• Jeżeli przewinienie obrońcy miało miejsce po tym, jak zaistniał spalony,
sędzia odgwiżdże spalonego.
Spalony (przeszkadzanie przeciwnikowi w walce o piłkę) mial miejsce równocześnie przy faulu , wiec rzut karny w 100% , Cracovii zabrano zasłużony karny.

Cesio - 18 września 2017, 1:19:54 - public-gprs363804.centertel.pl
Wszyscy zafajdani przeciwnicy nienawidzący LEGII.Możecie wypisywać co wam ślina przyniesie na język a i tak na komiec sezonu będziecie wyć i ujadać ze wściekłości bo
MISTRZEM POLSKI BĘDZIE LEGIA, LEGIA,LEGIA,LEGIA,LEGIA, LEGIA

Zajmon Leg - 18 września 2017, 2:55:58 - 188.146.163.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powtórki pokazały ze wcześniej był spalony dlatego Marciniak nie dał karnego.
Była sytuacja z karnym na Hamie i karnego nie gwizdal.
Marciniak jest ostatnim sędzia który jest za Legia

@ zajmon l - 18 września 2017, 3:37:02 - d149-194.icpnet.pl
pozycja spalona to nie jest jeszcze spalony.... spalony zaistnial gdy napastnik wszedł przed obrońce ,ale w tym samym czasie go sfaulował , wiec rzut karny ;)

Mahallo - 18 września 2017, 5:57:52 - d8d873ae4.access.telenet.be
Jedyne co sie zmieniło to trener bo grają to samo - piach

pewnyTyp - 18 września 2017, 6:09:43 - 89-64-6-227.dynamic.chello.pl
Czemu Probierz ciągle gra Sandomierskim w bramce???? Był Wilk były wyniki.

rafalko - 18 września 2017, 7:23:03 - ip-89-161-92-208.tel.tkb.net.pl
@ Cesio- nie w tym sezonie.Legia skompromitowała sie w pucharach a więc Pzpn nie dopuści do takiego blamażu po raz drugi.

Pizza - 18 września 2017, 7:26:54 - ip-81-15-136-10.unregistered.net.exatel.pl
Słaba publika po padało a z 2 strony jak to mowią nasza liga to padaka więc mało kto chodzi czy to na Wisłe itp

@pewnyTyp - 18 września 2017, 8:17:00 - dsm170.neoplus.adsl.tpnet.pl
Will na farcie grał w miarę ale w końcu fart go opuścił a umiejętności to ma na II ligę.

alberto - 18 września 2017, 10:08:37 - user-94-254-131-9.play-internet.pl
mocny wywiad z Vrdoljakiem. jakby robil tak jak pisali to kiedys moglby wrocic do Legii nie jako zawodnik

Kibic1921 - 18 września 2017, 10:09:26 - 188.146.169.202.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Za rok Cracovia bedzie grala derby ale nie z Wisła tylko z Garbiarnia z Krakowa.

Zajmon Leg - 18 września 2017, 11:30:08 - 188.146.163.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powtórki pokazały ze wcześniej był spalony dlatego Marciniak nie dał karnego.
Była sytuacja z karnym na Hamie i karnego nie gwizdal.
Marciniak jest ostatnim sędzia który jest za Legia

gf - 18 września 2017, 12:18:32 - host-79.173.5.91.tesatnet.pl
Czyli według przepisów Cracovii należał się karny.

przemarsz - 18 września 2017, 12:48:06 - 77-253-28-192.adsl.inetia.pl
spalony był wcześniej, zawodnik cracovii wracał ze spalonego po piłkę, wtedy nastąpił faul, więc o karnym nie mogło być mowy

99 - 18 września 2017, 14:04:55 - 91.229.22.26
do sędzia - obejrzyj sobie powtórkę sytuacji a nie bezmyślnie i tendencyjnie pisz, że karny na 100% - na spalonym nie był zawodnik, o którym mówisz że równocześnie był faulowany lecz inny zawodnik - więc nie było karnego na 100%

99 - 18 września 2017, 14:12:56 - 91.229.22.26
do sędzie - a poza tym spalony był znacznie wcześniej a nie równocześnie z faulem

Kraken - 18 września 2017, 14:36:43 - abkl39.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Cracovii została już tylko nazwa...niestety.

Kibic - 18 września 2017, 15:13:13 - d219-250.icpnet.pl
@kraken , a co w Twoim mniemaniu zostalo teraz ? To , że zawodnicy sie zmienili i do tego nie graja żle tylko brakuje im szczęścia albo uczciwego sędziowania to chyba nie mozna mówić , że Cracovia jest już tylko z nazwy. Przypominam również wszystkim co biadola , że trenerowi i zespolowi nie idzie , że Cracovia z " gwiazdami " na czele w poprzednim sezonie utrzymala sie tylko w ekstraklasie jednym punktem... dajcie spokojnie trenerowi pracowac i lepiej niech ktos zadba o to by sędziowanie meczów sie poprawilo i bynajmniej nie ma m na mysli wczorajszego meczu Cracovii z Legią.

piotrek - 18 września 2017, 15:25:25 - host-89-228-60-1.dynamic.mm.pl
po pierwsze boczny nie podniosl choragiewki wiec glowny nie wiedzial o tym i gdyby nie geniusz stefanski przy samovarze ktory w ostatnich 3 kolejkach nie gwizdnal ewidentnych 4 karnych lysy pokazal by na wapno,po drugie od kiedy to zawodnik ktory jest na pozycji spalonej i tej pilki nie dotyka bo wczesniej zostaje wyciety sedzia uznaje za spalonego,a lysy nawet tego na monitorze nie sprawdzal,z tego co do tej pory widzialem zawodnik jest na spalonym i kiedy jest kontakt z pilka wtedy jest spalony a nie wczesniej chyba ze w jakis sposob przeszkadza bramkarzowi podczas strzalu

sss - 18 września 2017, 16:08:06 - m052.class101.petrotel.pl
Najpierw nie odgwizdany ewidentny rzut karny dla Wisły w Płocku, teraz Cracovia i później się dziwicie, że nikt Legii nie lubi?

Cesio - 18 września 2017, 18:04:48 - public-gprs357577.centertel.pl
LEGIA LEGIA LEGIA LEGIA LEGIA LEGIA TYLKO LEGIA!!!!!!!!!!!
Poszczekajce sobie kundle
Legia na najwyższym pudle
Poszczekajcie sobie pieski
Przy LEGII zawsze nebieski

Sedzia - 18 września 2017, 18:16:38 - d149-194.icpnet.pl
Pozycja spalona to nie jest spalony! W momencie podania zawodnik byl na pozycji spalonej , ale spalony nastapil przy przeszkadzaniu przeciwnikowi , a w tym samym czasie zostal sfaulowany więc karny... @99 w momencie dosrodkowania dwoch zawodników bylo na pozycji spalonej , a spalony zaistnial rownoczesnie z faulem nie wczesniej. Któremu niby zawodnikowi w tej sytuacji sedzia zagwizdał spalonego ?

OO - 18 września 2017, 18:20:27 - static-145.130.33.245.ip.telfort.nl
szkoda

OO - 18 września 2017, 18:21:47 - static-145.130.33.245.ip.telfort.nl
szkoda

Cesio - 18 września 2017, 18:48:54 - public-gprs357577.centertel.pl
@Sędzia
Jednemu i drugiemu bo obaj byli na spalonym.Tak ci to ciężko zrozumieć.
A swoją drogą to zmień nicka bo cię PIS zweryfikuje

Ma-kum-ba - 18 września 2017, 19:25:41 - a28-02-09.opera-mini.net (89.68.165.101)
1. Dla mnie wyglądało to tak, że zawodnik Cracovii (Wdowiak) wepchnął na siłę nogę przed nadbiegającego, żeby wybić piłkę, legionistę (Jędrzejczyka). Ewidentnie szukał karnego, nie był zainteresowany piłką. No, ale dobra - niech będzie, że faul był i karny mógł być w tej sytuacji podyktowany. Ale...
2. Wdowiak w momencie dośrodkowania, 2-3 sekundy wcześniej, był na wyraźnym spalonym. Nie mógł więc w ogóle o tę piłkę walczyć, bo wykorzystywał w ten sposób swoją wcześniejszą, niedozwoloną pozycję.
Koniec tematu karnego.
Zatem: 100% słuszna decyzja sędziego Marciniaka o nieprzyznaniu rzutu karnego i odgwizdaniu spalonego. Żeby było jasne: nie kibicuję Legii i uważam, że z przebiegu gry mecz był raczej na remis. Dość szczęśliwe zwycięstwo Legii, ale tym razem bez pomocy sędziego.

Bambusek - 18 września 2017, 20:16:55 - 178-36-97-65.adsl.inetia.pl
@Sedzia
W momencie podania był na pozycji spalonej, ale w chwili, gdy z niej wracał wpłynął na grę Jędrzęjczyka. Spalony i tyle.

Bambusek - 18 września 2017, 20:26:01 - 178-36-97-65.adsl.inetia.pl
@Sedzia
Zresztą uroczo wkleiłeś ten fragment przepisów, który Tobie pasuje, a pominąłeś inny:
zawodnik przemieszczający się z pozycji spalonej, lub stojący na niej, znajduje się na drodze poruszania się przeciwnika, tym samym wpływając na jego poruszanie się w kierunku piłki, to takie zachowanie zostanie ukarane z tytułu spalonego, jeżeli wpływa ono na możliwość przeciwnika zagrania lub walki o piłkę
I to ma zastosowanie w sytuacji z 94 minuty wczorajszego meczu.

emezake - 18 września 2017, 22:54:17 - 159-205-205-13.adsl.inetia.pl
bramka legii ze spalonego

LEON - 19 września 2017, 1:37:11 - esh156.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie widzę żadnej różnicy

fan - 19 września 2017, 11:53:50 - 031011128196.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Ludzie po co jet Cafe futbol nich to się nazywa Cafe legia bo pręż cały program mówią tylko o legii niech to trasmintuja tylko w Warszawie bo nie tylko legia jest w Polsce

Bambusek - 19 września 2017, 12:11:58 - 77-253-51-54.adsl.inetia.pl
@emezake
Sandomierski ma cały czas wzrok skupiony na piłce, stojącego tam Hamalainena ma gdzieś. Bramka prawidłowa.

99 - 19 września 2017, 13:18:55 - 91.229.22.26
do sedzia - a nie sadzisz ze obaj powracali z pozycji spalonej? Czyli spalony - karnego nie ma - posluchaj takze wypowiedzi pana Sławka w tym zakresie

przełom - 20 września 2017, 9:43:46 - bgd132.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przeżywacie i fascynujecie się tą ligą jak stonka wykopki,a ja twierdze że ta liga to wielkie dno i szambo,gdyby taką kase dał chłopakom z 3 ligi jaką mają np w Legi to by zdobyli mistrza,a w lidze kopanina brak walki i ambicji,dla mnie czy Legia czy Lech i ta reszta to kaleki,powinni utworzyć puchary dla niepełnosprawnych to pewnie była by szansa gry w ćwierć finałach,podniecacie się kalekami

PIOTREK - 20 września 2017, 18:41:03 - user-94-254-133-10.play-internet.pl
Poziom nasej ligi jest katastrofalnie niski. Pokazały to puchary. Odpaść z Kazachstanem, Moldawia, Azerbejdżanem to wstyd. Właściwie 1 liga niczym nie ustępuje ekstraklasie. Dowodem są wyniki Gornika i Samdecji w tym sezonie. Totalna amatorka.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: