19 września 2017, 22:19:00 - koofel
Gol Roberta Lewandowskiego

Napastnik Bayernu Robert Lewandowski strzelił gola z rzutu karnego w wygranym 3-0 (2-0) meczu 5. kolejki Bundesligi z FC Schalke 04. Reprezentant Polski grał do 65. minuty, gdy zmienił go Thiago Alcântara. To jego szósta bramka w lidze.

19 września 2017, 20:30 - Gelsenkirchen (Veltins-Arena)
FC Schalke 04 0-3 FC Bayern München
Robert Lewandowski 25 (k), James Rodríguez 29, Arturo Vidal 75

żółte kartki: Breel Embolo - Thiago Alcântara.

sędziował: Marco Fritz (Wirtembergia).
widzów: 62 271.

Bayern ma dwanaście punktów i jest liderem tabeli.

Zes - 19 września 2017, 22:21:50 - *.77.87.76
Gol Lewego i slaba gra......

pl - 19 września 2017, 22:22:34 - *.adsl.net.t-com.hr
bravo Lewy

fbdcbj - 19 września 2017, 22:28:45 - *.dynamic.chello.pl
Jak wyrzucic 25 milion euro w bloto? Kupic embolo i przeplacic 10 krotnie.

on - 19 września 2017, 22:30:27 - *.dynamic.chello.pl
on je slaby

lewus oszu - 19 września 2017, 22:34:35 - *.opera-mini.net (*.72.187.70)
O golach z karnego Lewusa nie ma co pisać!
Przeciez to są oszustwa za każdym razem a sędziowie jak w matrixie jakimś!

M - 19 września 2017, 22:46:35 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
5 goli w 6 meczach? co za cienias...

fc7 - 19 września 2017, 22:51:16 - *.play-internet.pl
karne strzela dobrze, nie zatrzymuje się a jedynie zwalnia przed oddaniem strzału. Brawo rl9

ryba - 19 września 2017, 23:17:59 - *.adsl.inetia.pl
,, On się się nie zatrzymał , on tylko zwolnił '' tak mówił Tomasz Hajto po karnym w meczu Polska - Dania w Warszawie

kalina - 19 września 2017, 23:40:18 - *.10.204.75
haha jaki on słaby do ronaldo to on cienki jest

qmaty - 19 września 2017, 23:43:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile FC Bayern München w Gelsenkirchen?? oprawa była?

eee - 20 września 2017, 0:16:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No popatrz, międzynarodowi sędziowie się nie znają na przepisach odnośnie karnych...
Czemu w tym narodzie jest tyle głupich ludzi?

On same karniaki potrafi strzelać?
Taką piękną z akcji strzelił Portugalii na ostatnich ME. Brakuje mi takich...

fansport - 20 września 2017, 9:41:55 - *.dynamic.chello.pl
strzelił tylko z karnego i nie zachwycił, skoro został zmieniony, takie są fakty.

Kupis18 - 20 września 2017, 10:29:06 - *.dynamic.chello.pl
Został zmieniony żeby odpocząć bo dyma co mecz po 90 minut a Ty jesteś zwykły troll i to jest fakt.

fansport - 20 września 2017, 10:34:46 - *.dynamic.chello.pl
nic nie wiesz, dlaczego został zmieniony i tylko masz jakieś wyobrażenia, a trolle to są płatne, mi nikt nie płaci tak jak tobie.

eee - 20 września 2017, 12:21:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Do eee - jak ci żal sempiternę ściska mały zawistny polaczku, że rodak odnosi sukcesy za granicą, to wyjdź z domu i sam czegoś spróbuj, zamiast zalewać się żółcią przed kompem.

Dark - 20 września 2017, 19:59:21 - *.dynamic.chello.pl
lewus oszu - Tak, spisek łącznie z VAR...

LEON - 20 września 2017, 23:43:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl