22 września 2017, 22:20:50 - euzi
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił bramkę dla Bayernu w zremisowanym 2-2 (2-0) meczu 6. kolejki niemieckiej Bundesligi z Wolfsburgiem. Był to jego siódmy ligowy gol. Reprezentant Polski wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na nim.

22 września 2017, 20:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 2-2 VfL Wolfsburg
Robert Lewandowski 33 (k), Rafinha 42 - Maximilian Arnold 56, Daniel Didavi 83

żółte kartki: Arturo Vidal - Marcel Tisserand, William.

sędziował: Christian Dingert (Południowy Zachód).
widzów: 75 000.

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, a w drużynie gości w przerwie na boisku pojawił się Jakub Błaszczykowski, który zastąpił Williama.

Bayern jest wiceliderem z dorobkiem 13 punktów po sześciu meczach. Wolfsburg jest jedenasty z sześcioma punktami.

spec - 22 września 2017, 22:22:07 - *.koba.pl
Błaszczykowski tylko w przerwie się pojawił na boisku, czy po przerwie też grał?

Golbi - 22 września 2017, 23:47:59 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Alez oni forsują ten Bayern. Normalnie jak Legie w Polsce. Borussia gra we wtorek w LM z Realem a Bayern w środę ale to Bayern gra w piątek

KCH - 23 września 2017, 0:13:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to kto to w końcu na 2-0 strzelił, Robben czy Rafinha? Livescore i Bundesliga.de podaje że Robben, dla mnie bardziej Rafinha od którego odbiła się piłka, która po strzale Holendra w bramkę raczej nie leciała.

Mądry - 23 września 2017, 4:00:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dla kibiców POLSKI ważniejsze że wszedł Błaszczykowski.
Lepiej by Lewandowski pomylił się z karnego teraz niż na MŚ bo kiedyś się pomyli.

Marcus - 23 września 2017, 6:24:49 - *.17.253.130
Golbi jak następnym razem będziesz chciał błysnąć to posyp się brokatem, w komentarzu używaj tylko słów, których znaczenie znasz. Jeśli ktoś kogoś forsuje oznacza między innymi, że .......tu zapraszam do słownika.
Twój komentarz jest bez sensu.

Marx - 23 września 2017, 7:27:19 - *.play-internet.pl
Ale ten lewy słaby przereklamowany!!!Kulki o dwie klasy lepszy

taki4 - 23 września 2017, 7:48:39 - *.adsl.inetia.pl
@Golbi Następnym poproś kogoś dorosłego o napisanie komentarza bo tego bełkotu nie da się czytać
@Marx Chciałbyś tak jak on.

RR1910 - 23 września 2017, 12:06:58 - *.play-internet.pl
Do fansport: Jak tylko z karnych, oglądaj też inne mecze i dopiero mów.

shk - 23 września 2017, 12:47:20 - *.opera-mini.net (*.254.162.129)
Jesli Bayern chce cokolwiek wygrac to musi Wypożyczyć Cavaniego, a Karniakovski na ławke bedzie karny to wejdzie taka to miernota.
Patent na repre Polski?
Nie dopuscic do karnego.
Płaczka 2 zera jesli nie będzie karnych z ARM i MON

A2kt - 23 września 2017, 13:35:54 - *.146.99.120.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Panie Robercie, będzie lepiej, proszę iść ciągle do przodu. Krytycy zawsze się znajdą; w sumie biedni ludzie, żyją cudzym życie i jeszcze czerpią z tego satysfakcję. Także tylko do przodu, może być Pan tylko lepszy.

ja - 23 września 2017, 14:12:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciężko nie dopuścić do karnego jak on przy każdym kontakcie kładzie się na przeciwnika i domaga się karnego. Ten karny to śmiech na sali.

DO_A2kt - 23 września 2017, 14:14:19 - *.toya.net.pl
Dziękuję gościu, przeczytałem i wiem, że oni są złośliwi, ja strzelam gole i fochy! Chcę do Realu Madryt iść. Te marne 4 mln € na rok gry mnie nie cieszą

do DO A2kt - 23 września 2017, 14:44:12 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Robert w Łodzi słaby poziom piłkarski, stamtąd daleeeeko do Madrytu :-) a 4 mln przez całe życie nie zarobisz.

klin - 23 września 2017, 17:15:45 - *.cable-modem.tkk.net.pl