23 września 2017, 15:00 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Miejski)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Wisła Puławy
Krzysztof Gancarczyk 8 - Piotr Darmochwał 45 (k)

GKS 1962: 1. Grzegorz Drazik - 16. Dominik Kulawiak, 4. Piotr Pacholski, 3. Kacper Kawula, 5. Dawid Weis - 21. Bartosz Semeniuk (66, 15. Daniel Szczepan), 20. Damian Tront, 10. Farid Ali, 22. Krzysztof Gancarczyk (81, 11. Dominik Szczęch) - 6. Wojciech Caniboł (64, 27. Oskar Mazurkiewicz), 8. Kamil Jadach.

Wisła: 1. Sebastian Madejski - 16. Tomasz Sedlewski, 22. Jakub Poznański, 2. Piotr Żemło, 19. Bartosz Sulkowski - 18. Piotr Darmochwał, 20. Arkadiusz Maksymiuk (80, 3. Alen Ploj), 8. Kacper Szymankiewicz, 37. Niklas Zulciak (79, 98. Dawid Brzeski), 7. Jakub Smektała (65, 77. Irakli Meschia) - 15. Robert Hirsz.

żółte kartki: Szczepan, Weis - Darmochwał, Sedlewski, Sulkowski.
czerwona kartka: Kacper Kawula (62. minuta, GKS 1962, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Piotr Urban (Warszawa).
widzów: 500.

źródło: własne / lajfy.com

Fafik - 23 września 2017, 16:57:11 - *.play-internet.pl
Co sie dzieje z Patejukiem, ze nie gra

GKS 1962 - 23 września 2017, 17:14:57 - *.hsd1.il.comcast.net
gramy dalej! lepiej chlopaki krecili grajac w oslabieniu... szkoda tych kilku sytuacji... p.s. gdzie jest tomc? mecz sie skonczyl a koles jeszcze komentarza nie zamiescil?? skandal... tomc wroc!!!

NIE!!!!!!! - 23 września 2017, 17:20:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chyba nasi piłkarze uwierzyli w hasło "Gieksa walcząca do końca" i będą mogli przelebrować pierwszą połowę i w końcówce meczu strzelą gola dającego zwycięstwo!!
Nie panowie nie tędy droga.Wstyd za dzisiejszy mecz!!!!
Wielki wstyd!!!!Wstyd...wstyd za brak ambicji, za brak chęci sam Jadach nie, wygra meczu.

elo - 23 września 2017, 17:23:44 - *.hsi15.unitymediagroup.de
puchniecie powoli, za pare kolejek dół tabeli

KSW1923 - 23 września 2017, 17:27:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejne stracone 2 punkty...

gks - 23 września 2017, 17:33:27 - *.dynamic.chello.pl
Dlaczego na mecznu nie było naszego trenera??? Jakas sytuacja rodzinna ??? Co do chłopaków...dziekuje za walke proponuje w tym tygodniu strzały noga nie ta co lubicie bo to porazka zeby zawodnikk prawo nozny nie potrafił z 6 m trafic w bramke z lewej nogi ... Gksa walczaca

Tb - 23 września 2017, 17:34:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Wisła 1:1 Puławy, widać że biorą przykład ze swojej imienniczki z ekstraklasy z sezonu 2015/16.

leon - 23 września 2017, 17:45:06 - *.internetia.net.pl
do gks:
Szkoleniowiec beniaminka z Jastrzębia Jarosław Skrobacz w trakcie ostatniego meczu z Wartą Poznań został usunięty z ławki rezerwowych. Komisja Dyscyplinarna PZPN ukarała trenera GKS-u 1962 Jastrzębie dyskwalifikacją w jednym meczu. Dzisiaj na ławce zastąpi go Henryk Papierok, trener koordynator Szkółki Piłkarskiej MOSiR Jastrzębie.
Trener beniaminka Jarosław Skrobacz w poprzednim meczu jastrzębian z Wartą Poznań został usunięty z ławki rezerwowych przez sędziego Pawła malca z Łodzi. W czwartek sprawą szkoleniowca GKS-u 1962 Jastrzębie zajęła się Komisja Dyscyplinarna PZPN. Trener Skrobacz wysłał obszerne wyjaśnienia dotyczące swojego zachowania, opisał również bierne zachowanie rozjemców w sytuacjach, gdy piłkarze gospodarzy symulowali kontuzje lub chłopcy do podawania piłek celowo je odrzucali na „żądanie” piłkarzy Warty. Nie pomogło, Jarosław Skrobacz został zdyskwalifikowany na jeden mecz.

tomek - 23 września 2017, 17:49:04 - *.104.106.7
Pierwsza połowa dla Puław jeśli chodzi o grę. Naszym piłkarzą chyba aura przeszkadzała albo to ze trener miał kare za mecz w Poznaniu i oglądał mecz z trybun. W przerwie poszedł do szatni i zespól w końcu zaczął grac swoje, nawet w osłabieniu miał bardzo dobre okazje na bramki, głupia czerwona kartka i chyba sędzia zbyt pochopnie ja dał.Szkoda ze Kawula który bardzo dobrze gra nie potrafi zapanować nad emocjami. Mimo wszystko mecz na plus.

62 - 23 września 2017, 17:59:58 - *.internetia.net.pl
Wynik srpawiedliwy,mecz zacięty ale uważam że gdyby murawa nie była tak zalana,to byśmy obejrzeli ciekawsze spotkanie

Pol - 24 września 2017, 11:37:16 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Ile tam ludzi przeszło ? było z 1.500 ? na te arenę...

oko - 24 września 2017, 14:10:38 - *.bielskobiala.vectranet.pl
myślę ,że na koniec obecnego sezonu Jastrzębie miejsce 4-6

polgks - 24 września 2017, 20:03:44 - *.play-internet.pl
Jak się nie da wygrać to trzeba zremisować!!! GKS Jastrzębie!!!

endriu - 25 września 2017, 7:53:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jastrzębie dawajcie do Radomia czekamy na Was będzie super atmosfera .Mam nadzieje że stawicie się licznie bo po za ROW /pozdro/ to jakoś mało ekip przyjeżdża. Niech wygra lepszy na boisku.