23 września 2017, 19:00 - Kluczbork (Stadion Miejski)

Kluczbork: 94. Grzegorz Kleemann - 90. Tomasz Górkiewicz (49, 18. Krzysztof Bodziony), 21. Wojciech Kochański, 13. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz (90, 16. Jakub Skoczylas) - 17. Dominik Kościelniak (63, 39. Paweł Kubiak), 31. Donatas Nakrošius, 77. Sebastian Deja, 25. Damian Warchoł, 10. Paweł Baraniak - 19. Miłosz Reisch (46, 7. Lucjan Zieliński).

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 6. Michał Szeliga, 3. Michał Czekaj, 13. Przemysław Gałecki (46, 26. Przemysław Mońka), 7. Kamil Łączek - 9. Kacper Tabiś (68, 10. Kamil Bętkowski), 8. Michał Płonka, 14. Bartosz Jaroszek, 27. Daniel Paszek (76, 15. Daniel Kamiński), 19. Paweł Szołtys - 16. Bartosz Marchewka (64, 25. Piotr Barwiński).

żółte kartki: Kościelniak, Nakrošius, Kochański, Nitkiewicz - Jaroszek, Szeliga, Płonka.

sędziował: Paweł Kukla (Kraków).
widzów: 350.

źródło: własne / lajfy.com

MKS - 23 września 2017, 21:09:17 - *.play-internet.pl
Mistrzowie remisów...13 remisów spuściło nas do 2 ligi....te remisy w 2 lidzie spuszczą nas niechybne w odchłań 3 ligi....

He - 23 września 2017, 21:14:41 - *.146.42.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co sie dzieje z D. Wolnym ?

Kluczbork - 23 września 2017, 21:28:40 - *.dynamic.chello.pl
Brawo leżakowcy, taktyka sprawdziła sie przez 24 minuty. W następnym meczu liczymy na emocjonujące 0-0!

do kluczbo - 23 września 2017, 21:29:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
twoje panny tez ledwo wyszly z lozka

Ciekawe - 23 września 2017, 21:40:43 - *.opera-mini.net (*.38.132.134)
Haha aktorki z kluczborka znów wylezaly remis

Klb - 23 września 2017, 22:05:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trenera chcemy nie wuefistę Andrzeja !
DYMISJA

Maniek - 23 września 2017, 22:34:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trener out. Zarzadzie - zrobcie ten ruch!

dfdf - 23 września 2017, 22:37:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panowie - krotka piłka. To nie wina trenera. Ci piłkarze to jest 3 liga, to są patałachy.
To KIELAR musi dołożyć te 500 tys. do budżetu, aby móc zakontraktować przyzwoitych 4-5 zawodników na 2 ligę.
Bo z tego ochłapu to nawet Mourinho nic nie zrobi - zrozumcie to wreszcie!
Obcięli budżet i bedą pier..., po co te lampy? Na 3 lige nie potrzebne, kto przyjdzie na mecz?
Kielar musi wiedzieć jedno - jego posadka jest niezagrożona dopóki MKS dobrze przędzie, potem i jego czas przeminie. Także to na tej osobie należy wywrzeć presję. To on decyduje - to jest MIEJSKI klub Sportowy.
Sponsora nie było i nie będzie, za małe miasto. Proste.

kumaty - 23 września 2017, 22:41:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapraszam do dyskusji na temat sytuacji MKS, jeśli ktoś chce porozmawiać.

do dfdf - 23 września 2017, 22:48:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nigdy nie bylo sponsora a 1 liga byla i to na jakim poziomie. Chodzi o psychike klubu zrozum.

Jdjd - 23 września 2017, 23:15:45 - *.centertel.pl
Co masz na myśli mówiąc psychika klubu ?!
Na jakim poziomie pierwsza liga ?
Ta żałosna wiosna jak spadliśmy w kwietniu de facto z ligi ?
Czy sezon wstecz gdy grał Niiziiolek i Kowalczyk, swedrowski itp ale za godne pieniądze !!
Teraz Kielar obciął pensje i oni uciekli czego ty nie kumasz ?
Reischu zarabia 1 tys złotych da przykładu miesięcznie, to ile ma taki Warchoł ? Chłop wyglada jak anorektyk, zero agresji jak pachołek dla rywala.

Ksjd - 23 września 2017, 23:23:23 - *.centertel.pl
A i jeszcze jedno
Kto odpowiada za takiego Warchoła ?
Dyrektor sportowy - Robert Płaczkowski. Powinien podać się do dymisji, on i prezes niejaki Sasin. H wie kto to w ogóle jest ten Sasin.
Amatorzy wzięli się za klub to mamy efekty. Kielar jak się nie obudzi i nie zrobi porządku to będzie pozamiatane na wiosnę.
A trener jest tu Bogu ducha winny.
W mnie jedynie Brodzinski, Nitkiewicz, Bodziony się nadają na 2 ligę.

bolszewik - 23 września 2017, 23:51:48 - *.rudcom.pl
Remis sprawiedliwy. Pierwsza połowa dla Rozwoju, druga to wyraźna przewaga gospodarzy. Trochę szkoda, że tak głęboko cofnęliśmy się po przerwie i że trener robił tak defensywne zmiany. Brawa dla chłopaków za walkę i ambicję. Najwyższa pora zacząć wygrywać, bo remisy nic nam nie dadzą niestety.

cichy1 - 24 września 2017, 0:07:27 - *.204.242.167.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Ciekawe jakie są przedmeczowe założenia taktyczne trenera MKS-u ?, a jak są one realizowane przez zawodników ?

janek - 24 września 2017, 7:13:50 - *.ipv.net.pl
Cały pseudo zarząd do dymisji, dno , karierowicze ,którzy nic nie robią. Sasin słup pana Sarnickiego, Płaczkowski co on tam robi bo jeśli dyrektor sportowy to tych których sprowadziła to pokaz jego kompetencji, klawisz z ciepłą posadką w MKS, tylko nie piszcie że robi za darmo. Kto w tym kraju robi za darmo, chyba ten co w przerwie linie sypał.

luki - 24 września 2017, 8:34:53 - *.25.165.67.static.3s.pl
W imieniu tych kibiców Rozwoju, którzy byli wczoraj na meczu w Kluczborku dziękuję serdecznie panu z MKS za jak zawsze dobre załatwienie sprawy związanej z możliwością obejrzenia przez nas meczu. Z przyjaznego podejścia do kibiców przyjezdnych klub z Kluczborka jest znany. Serdecznie zapraszamy kibiców MKS na mecz rewanżowy przy Zgody w Katowicach. Mamy drugi pod względem ilości ludzi wyjazd tej jesieni i może ktoś zacznie pewne sprawy rozumować by miało to tendencję wzrostową. Daje do myślenia. A co do meczu to jak napisał kibic Rozwoju, który ma do Katowic ponad 200 km ( i często pojawia się przy Zgody) pierwsza połowa nasza druga dla MKS. Choć i Rozwój miał w drugiej dwie sytuacje, z których powinien paść gol. Bartek Marchewka bardzo dobrze i obyś teraz strzelał jak najczęściej dla Rozwoju. Dopisujemy punkt a za tydzień walka tak jak wczoraj bo na pewno ambicji nam nikt nie mógł odmówić. Może zacznie to wreszcie przynosić efekt w postaci zwycięstw. Pozdrowienia.

Edek - 24 września 2017, 8:49:31 - *.43.12.239.ipv4.supernova.orange.pl
Po pierwsze nie Sasin, tylko Sosin, chcesz zwalniać, ale nie wiesz nawet kogo.
Ci sami amatorzy zrobili ci dwa awanse do 1 ligi, więc trochę szacunku i tabletki na odświeżenie pamięci.
Nie przypominam sobie, żeby Kowalczyk czy Swędrowski pomogli nam w utrzymaniu. Pierwszy grzał ławę i leczył plecy, drugi cały czas się praktycznie leczył. Więc kolejne pudło.
Warchoł - anorektyk. No, gdyby trafił w okienko a nie w spojenie, albo dał nam zwycięstwo w doliczonym, pisałbyś zapewne o zakontraktowani świetnego napastnika.
Ponieważ nie posługujesz się nawet nickiem, jesteś zwyczajnym NIKIM, taką wieczorowa szumowinką, która przyszła wylać frustracje na publicznym forum.

OKS - 24 września 2017, 9:16:11 - *.adsl.inetia.pl
A Wrzesień wiadomo jaki uraz i ile pauzuje czy co się z nim dzieje ? Czekam aż Wolny i Niemczyk zaczną grac w MKS to wyniki się poprawią

Ziuut - 24 września 2017, 9:27:34 - *.ipv.net.pl
Mam nadzieje, ze Orlowicz i Kojder wroca niedlugo do druzyny bo niektorych trzeba odstawic na trybuny.

luki - 24 września 2017, 10:12:43 - *.25.165.67.static.3s.pl
OKS z tego co zostało napisane na stronie Rozwoju to Wrzesień ma uraz wykluczający go z gry na parę miesięcy Szkoda bo bardzo by się teraz nam przydał

JotPe - 24 września 2017, 14:00:51 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie Wolny i Niemczyk z Odry co do was przeszli? Kluczbork jaja sobie robicie, bez tych gości, to spadek macie pewny!

Fanatyk - 24 września 2017, 16:01:41 - *.protonet.pl
Gratuluje punktu Rozwojowi,no i Bartkowi gratuluje gola,a trenerowi żeby wychodzili z tym pierwszym składem co w tym meczu było dobrze może nastąpi tendencja zwyżkowa punktowa bo pierwsze oznaki już widać powodzenia.A młodym jak widać trochę krytyki się przydało widać ich pozytywną reakcję na boisku
pozdrawia i gani co dobre to chwali taki jestem.