24 września 2017, 16:52:27 - maciejko
Gol Mariusza Stępińskiego w debiucie w Chievo

Mariusz Stępiński strzelił gola w swoim debiucie dla AC Chievo Verona w wygranym 2-0 (0-0) meczu 6. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Cagliari Calcio. Polak pojawił się na boisku w 83. minucie, zmieniając Manuela Pucciarellego.

24 września 2017, 15:00 - Cagliari (Stadio Sant'Elia)
Cagliari Calcio 0-2 AC Chievo Verona
Roberto Inglese 53, Mariusz Stępiński 90

żółte kartki: Fabio Pisacane - Përparim Hetemaj, Lucas Castro.
czerwona kartka: Fabio Pisacane (83. minuta, Cagliari, za drugą żółtą).

sędziował: Gianluca Aureliano (Bolonia).

W drużynie gości całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział Paweł Jaroszyński.

Chievo zajmuje obecnie dziewiątą pozycję w tabeli z dorobkiem ośmiu punktów.

mario255 - 24 września 2017, 16:54:02 - *.echostar.pl
na nareszcie Mario!

kris - 24 września 2017, 16:57:43 - *.itsa.net.pl
No i jest nastepca Milika. Umarł Król, niech żyje król.

kris - chyba Cie Bóg opuścił

sbn - 24 września 2017, 17:42:09 - *.opera-mini.net (*.254.146.52)
Na podmęczonego rywala w sam raz, niech Lewusa zdejmą i Stępa wejdzie na 5-7min. z Armenią (dowołac go!!!)

zz - 24 września 2017, 18:27:52 - *.wad.pl
Taki punkt zwrotny tym bardziej że z zagranicy z naszych sriker's nikt się bardzo nie wyróżnił,Teo też jakiś uraz złapał,więc będzie ciekawie.

steve B - 24 września 2017, 19:02:47 - *.adsl.inetia.pl
...debiuty zawsze miał dobre...

Piotr - 24 września 2017, 19:20:36 - *.146.5.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale sa te wasze komentarze dziecinne,stepinski do kadry,co wy piszecie,obecnie bez formy bez bramek od roku nie gra,jak strzeli 40bramek w sezonie to mozna go powolac,a narazie on strzela jedna bramke na 3miesiace i gra dziesiec minut w miesiacu ulomki.

LEON - 24 września 2017, 21:29:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl