25 września 2017, 17:53:04 - koofel
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol zdobył bramkę dla Amkara Perm w wygranym 3-0 (1-0) meczu 11. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z SKA-Eniergiją Chabarowsk. 31-letni pomocnik grał do 71. minuty, gdy zmienił go Michaił Gaszczenkow. To jego pierwszy gol w tym sezonie.

25 września 2017, 16:00 - Perm (Zwiezda)
Amkar Perm 3-0 SKA-Eniergija Chabarowsk
Janusz Gol 38, Darko Bodul 84, Pawieł Komołow 90

żółte kartki: Nikołaj Zajcew - Ismaił Edijew.

sędziował: Władimir Moskalow (Woroneż).

Cały mecz w zespole gospodarzy rozegrali Pawieł Komołow (w przeszłości GKS Bełchatów) i Michaił Siwakow (kiedyś Wisła Kraków).

Amkar z jedenastoma punktami zajmuje jedenaste miejsce w tabeli.

Młynek - 25 września 2017, 17:56:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Być może warto by było go sprawdzić w miejsce słabiutkiego Mączyńskiego w kadrze. Gol gra od kilku lat w niezłej lidze rosyjskiej i ma tam wyrobioną markę. Na pewno poziom tej ligi miażdży naszą szmaciankę

ko - 25 września 2017, 18:39:39 - *.dynamic.chello.pl
@Młynek: Gol pół meczu na takim poziomie nie zagrał, na jakim Mączyński sprawdził się już wielokrotnie, więc nie pajacuj

888 - 25 września 2017, 18:47:52 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Gol Gola Janusza.

Robin - 25 września 2017, 18:52:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pierwszą i trzecią bramkę dla Amkara zdobyli byli piłkarze GKS-u Bełchatów.

oko - 25 września 2017, 19:10:40 - *.toya.net.pl
Janusz Gol Janusza Gola

Czop - 25 września 2017, 19:45:50 - *.adsl.inetia.pl
Piłka bramka Gol

spec - 25 września 2017, 20:20:34 - *.koba.pl
sporo znajomych z ekstraklasy w amkarze. Nawet Bodul był sprawdzany kiedyś w jagiellonii, ale jaga wzięła górskiego

@ko - 25 września 2017, 22:46:49 - *.89-22-37-204.matrix-net.pl
Ale jakimś dziwnym trafem od lat gra w lidze rosyjskiej, a największy sukces Mączyńskiego to kilka meczów w drugiej lidze chińskiej...

LEON - 26 września 2017, 3:52:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl