25 września 2017, 21:48:44 - bartekwr9
Bramka Wojciecha Golli

Wojciech Golla strzelił bramkę dla NEC Nijmegen w zremisowanym 3-3 (2-1) meczu 6. kolejki holenderskiej drugiej ligi z Jong PSV Eindhoven. Było to jego pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

25 września 2017, 20:00 - Eindhoven (Philips Stadion)
Jong PSV Eindhoven 3-3 NEC (Nijmegen)
Albert Guðmundsson 2 (k), Sam Lammers 66, 77 - Guus Joppen 23, Ted van de Pavert 44, Wojciech Golla 62

żółte kartki: Kenneth Paal, Bram van Vlerken - Calvin Verdonk, Guus Joppen.
czerwona kartka: Kenneth Paal (90. minuta, Jong PSV, za drugą żółtą).

sędziował: Joey Kooij.
widzów: 1463.

W 50. minucie Sven Braken (NEC) nie wykorzystał rzutu karnego (Eloy Room obronił).

Golla rozegrał cały mecz. W drużynie gości w 82. minucie na boisku pojawił się były zawodnik Legii Warszawa Steeven Langil, który zmienił Mohameda Rayhiego.

NEC ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje siódme miejsce w lidze.

Mac - 25 września 2017, 21:53:27 - *.130.106.199
Gol Golli

amaral - 25 września 2017, 21:53:27 - *.dynamic.chello.pl
ten Langil nakrywa czapką 90% obecnego składu miszczów eklapy, ale nie wiem dlaczego nie dano mu szansy. dwa mecze po 15 minut to nie szansa.

farfocel - 25 września 2017, 21:54:17 - *.centertel.pl
A mogła go Cracovia sprowadzić, szkoda, podobno w letnim okienku transferowym bardzo sie nim interesowała

farfocel - 25 września 2017, 21:56:53 - *.centertel.pl

sdef - 25 września 2017, 22:13:46 - *.191.82.10
Gol Golli goni gola Gola.

Smuda - 25 września 2017, 22:25:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziś dwa Gole. Jeden gol Gola a drugi gol Golli.

kdkdjgks - 26 września 2017, 9:33:09 - *.play-internet.pl
Swietny Langil, swiat sie na nim nie poznal. W Legii go odpalili, a caly swiat pilkarski przegapil ten nieoszlifowany diament i dlatego grq koncowki meczow w drugoligowcu z Holandii.

S - 26 września 2017, 12:03:30 - *.centertel.pl