30 września 2017, 17:26:45 - bartekwr9
Bramka Janusza Gola

Janusz Gol strzelił bramkę dla Amkara Perm w wygranym 1-0 (0-0) meczu 12. kolejki rosyjskiej ekstraklasy z Rubinem Kazań. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

30 września 2017, 15:30 - Kazań (Kazań Ariena)
Rubin Kazań 0-1 Amkar Perm
Janusz Gol 83

żółte kartki: Yann M'Vila, Władimir Granat - Aleksandar Miljković, Janusz Gol, Artur Nigmatullin.

sędziował: Michaił Wiłkow (Niżni Nowogród).

Gol został zmieniony w 90. minucie przez Michaiła Siwakowa (kiedyś Wisła Kraków). Cały mecz w drużynie gości zagrał Pawieł Komołow (w przeszłości GKS Bełchatów).

Amkar ma na koncie czternaście punktów i zajmuje dziewiąte miejsce w lidze.

jacekM - 30 września 2017, 17:27:41 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Równo z gwizdkiem. Ładna bramka.

M - 30 września 2017, 17:28:56 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl
Czy to jest jakaś rodzina Wojciecha Golla? Obaj strzelają jak miło.

sto - 30 września 2017, 17:41:04 - *.dk.customer.tdc.net
Mógłby Nawałka go powołać chociaż na jakiś sparing, zwłaszcza, że mundial będzie w Rosji - o ile tam awansujemy

spec - 30 września 2017, 17:42:44 - *.koba.pl
Chyba już za późno na powołanie, ze 3 lata temu można już go było śmiało powoływać. Choć chętnie bym go zobaczył w kadrze.

Borubar - 30 września 2017, 17:53:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol Janusza Bramki

enri - 30 września 2017, 17:58:35 - *.215.35.248
Do kadry mógłby iść co najwyżej w ostateczności, ale po co skoro w pomocy nie mamy jakiegoś strasznego deficytu.

@@@ - 30 września 2017, 18:03:18 - *.20-1.cable.virginm.net
Ciekawy przypadek, że Gol i Golla zawsze strzelają w ten sam weekend(w zeszłym to już nie był pierwszy raz!)

Smuda - 30 września 2017, 18:05:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu gole strzelaja Gol i Golla

Młynek - 30 września 2017, 18:45:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak ostatnio proponowalem go do kadry na jakis mecz towarzyski mowiac ze gosc od kilku lat gra na przyzwoitym poziomie stawiajac go w rankingu wyzej od Maczynskiego to zostalem zwyzywany od januszy nie znajacych sie na pilce...a teraz widze wiecej takich januszy :-D:-D:-D:-D pozdro dla kumatych

qmaty - 30 września 2017, 18:53:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzięki młynek!! pozdro dla ciebie też!! :-D

@Młynek - 30 września 2017, 21:30:31 - *.89-22-37-204.matrix-net.pl
Ej no, druga liga chińska przecie mocniejsza od pierwszej rosyjskiej :-D :-D :-D

LEON - 1 października 2017, 1:45:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Janusz

s - 1 października 2017, 20:03:00 - *.play-internet.pl
Ale nam się rozstrzelali ostatnio Janusz Bramka i Wojciech Bramkka.

NewUser - 1 października 2017, 23:13:17 - *.play-internet.pl
Jak to możliwe, że zawodnik, który był\jest podstawowym graczem w zespołach gdzie występował\ występuje nie gra w kadrze i nawet nie jest do niej powoływany? Szkoda

Do NewUser - 2 października 2017, 16:30:29 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
To samo tyczy się zawodników z ligi Wysp Owczych lub innych luksemburskich?