30 września 2017, 17:51:47 - maciejko
Gol Kamila Grosickiego

Kamil Grosicki strzelił bramkę dla Hull w wygranym 6-1 (3-0) meczu 11. kolejki angielskiej Championship z Birmingham. Dla Polaka było to trzecie ligowe trafienie w tym sezonie. Grosicki zanotował także asystę przy szóstym golu dla Hull.

30 września 2017, 16:00 - Kingston upon Hull (KCOM Stadium)
Hull City AFC 6-1 Birmingham City FC
Fraizer Campbell 7, David Meyler 11 (k), Jarrod Bowen 26, Kamil Grosicki 72, Markus Henriksen 76, Sebastian Larsson 87 - Sam Gallagher 90

sędziował: Scott Duncan (Northumberland).
widzów: 15 608.

Grosicki rozegrał cały mecz, a w drużynie gości 90 minut zagrał Tomasz Kuszczak.

Hull zajmuje 17. miejsce z 12 punktami, a Birmingham jest na 22. miejscu z dorobkiem ośmiu punktów.

zz - 30 września 2017, 17:56:36 - *.wad.pl
Co oni zrobili z tym Birmingham...Czemu nie grał Kerim Frei

Smuda - 30 września 2017, 18:06:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Puszczak znowu w formie.

ryba - 30 września 2017, 18:14:53 - *.adsl.inetia.pl
Grosik uznany przez wszystkie agencje światowe największym bohaterem całej kolejki .Jego bramke uznano za najwaszniejszą bramke meczu .Po tej bramce drużynie Birmingham całkowicie odechciało się grać .

Papagol - 30 września 2017, 18:36:58 - *.play-internet.pl
Ech, szkoda Tomka Kuszczaka.

poli - 30 września 2017, 19:25:35 - *.icpnet.pl
Dlaczego 90minut podaje newsy o drugoligowcach? Słaby zawodnik, słaba drużyna i do tego II liga,rzenua...

... - 30 września 2017, 23:13:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl