7 października 2017, 15:00 - Stargard (Miejski Stadion Piłkarski)
Błękitni Stargard Szczeciński 1-2 Rozwój Katowice
Patryk Skórecki 20 - Adam Żak 17, Michał Płonka 48

Błękitni: 57. Mariusz Rzepecki - 25. Grzegorz Szymusik, 11. Patryk Burzyński, 19. Tomasz Pustelnik, 24. Rafał Gutowski - 18. Wojciech Fadecki, 15. Damian Mosiejko, 26. Patryk Włóka (46, 17. Maciej Więcek), 20. Michał Magnuski (63, 9. Sebastian Inczewski), 10. Patryk Skórecki - 27. Mateusz Węsierski.

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 26. Przemysław Mońka, 3. Michał Czekaj, 14. Bartosz Jaroszek, 7. Kamil Łączek - 9. Kacper Tabiś (68, 16. Bartosz Marchewka), 8. Michał Płonka, 25. Piotr Barwiński, 27. Daniel Paszek (87, 15. Daniel Kamiński), 10. Kamil Bętkowski (90, 19. Daniel Kaletka) - 20. Adam Żak.

żółte kartki: Pustelnik, Włóka, Szymusik, Magnuski, Węsierski, Skórecki - Jaroszek, Płonka, Paszek.
czerwone kartki: Mateusz Węsierski (po meczu, Błękitni, za drugą żółtą) - Adam Żak (88. minuta, Rozwój, za brutalny faul), Michał Płonka (90. minuta, Rozwój, za drugą żółtą).

sędziował: Damian Kos (Gdańsk).
widzów: 289.

Kibic - 7 października 2017, 17:01:19 - *.play-internet.pl
Żenada to co zaprezentowali w tym meczu gospodarze...

widz - 7 października 2017, 17:04:29 - *.dynamic.chello.pl
Rozwój zdecydowanie lepszy, dziwi że tylko 2:1, że 4-5 powinno być

Gol - 7 października 2017, 17:05:35 - *.dynamic.mm.pl
Zastanówcie sie Błękitni nad sobą bo wstyd przynosicie kibicom i miastu.

MKS - 7 października 2017, 17:22:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stargard miasto Pogoni

Star - 7 października 2017, 18:06:44 - *.centertel.pl
MKS ogarnij się i nie pisz głupot w internecie.

kibic - 7 października 2017, 18:48:01 - *.fiberway.pl
Gratulacje dla Rozwoju od kibiców Puszczy,szczegolnie dla Kamila Łaczka.

BS - 7 października 2017, 20:27:36 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
MKS - chyba kibiców sukcesu

KR - 7 października 2017, 20:52:01 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Rozwój!!!

Maniek - 7 października 2017, 23:10:47 - *.adsl.inetia.pl
Dla mnie kpina to jest sędzia i pokazanie czerwonej kartki Żakowi...

filip - 7 października 2017, 23:32:14 - *.19.181.116
Kolejny beton który nawet na B klase się nie nadaje na sędziowanie .PZPn wybiera tych sędziów - raczej kto otworzy drzwi to już sędzia .Żenua .

GRYF - 8 października 2017, 0:41:47 - *.21-109-161.tkchopin.pl
Super! Pozdrowienia z wejherowa!

Max - 8 października 2017, 3:01:52 - *.dynamic.mm.pl
Może już czas by trener Kapuściński w końcu rozstał się z drużyną ? A może czas by przed kolejnymi wyborami samorządowymi, wykopać zarząd klubu?

luki - 8 października 2017, 6:46:58 - *.25.165.67.static.3s.pl
W imieniu kibiców Rozwoju, którzy byli wczoraj w Stargardzie i niestety można było ich policzyć na palcach jednej ręki dziękuję Panu z biura Błękitnych za sprawne załatwienie naszych wejściówek na mecz. Pozdrawiam także tych kibiców ze Stargardu, z którymi spotkaliśmy się podczas meczu. Zapraszamy wiosną na mecz rewanżowy w Katowicach. Może Wy wesprzecie Wasz zespół liczniej niż mieli to wczoraj piłkarze Rozwoju. A co do meczu. Takiej ambicji i walki brakowało nam szczególnie w meczach z Gryfem i Gwardią. Były szanse na podwyższenie jeszcze wyniku ale i Stargard miał szanse na 2:2 kiedy poprzeczka zatrzymała strzał. Obrona Błękitnych to był ser szwajcarski. Cieszy gol Adama Żaka. Mam nadzieję,że teraz już tak jak kiedyś będziemy się cieszyć częściej z jego bramek. A do kibiców Rozwoju prośba przyjdźcie i wesprzyjcie naszych zawodników w meczu ze Stalą. Nigdy nie należy wątpić Pozdrowienia

needle - 8 października 2017, 9:37:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety tylko 1 wpis godny najwyższego szacunku
===> Luki, gratki
IGła
PS1 Lubię obie drużyny i obu życzę awansu [powiedzmy w przyszłym sezonie]
PS2 Gdy przejeżdżałem przez Stargard w wielu miejscach widziałem napisy hołubiące POGOŃ zatem nie dziwi mnie wpis usera z zapożyczonym od klubu [obciach! ] nickiem
PS3 Przecież nie masz pojęcia o sędziowaniu jakiejkolwiek dyscypliny to skąd możesz takie rzeczy wiedzieć ciekawym...? Ktoś Ci tak powiedział...???
PS4 Pamiętam czasy gdy były ligi normalnie numerowane i jak BŁĘKITNI grali w [czołówce] III to mieli rekord frekwencji na stadionie -ok 4000; nie wiem co się stało, ze kibice odeszli...; czyżby znaleźli pracę za granicą...?

KiKe - 8 października 2017, 12:47:45 - *.centertel.pl
PS2 to że ktoś kupił sprey w castoramie i pobazgral na murze to nie znaczy że dane miasto im kibicuje. Jest może w Stargardzie grupka 50 chłopa która uważa Że Stargard to miasto Pogoni i tyle. Trochę wstyd bo mają klub w swoim miescie a wybierają życie na wyjeździe.
PS4 z frekwencja na Błękitnych to dziwna sprawa. Potrafi nie być biletów na mecz i potrafi być około 500 ludzi. Nie wiem od czego to zależy.moze od tego że klub nie bije się o awans i zarząd do wymiany.