Bartosz Brodziński 53, Damian Warchoł 79 - Paweł Jaroszewski 81, Mariusz Muszalik 88 (k)

Kluczbork: 1. Kacper Majchrowski - 16. Jakub Skoczylas, 3. Paweł Gierak, 13. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz - 90. Tomasz Górkiewicz (88, 7. Lucjan Zieliński), 31. Donatas Nakrošius, 77. Sebastian Deja (46, 4. Michał Glanowski), 25. Damian Warchoł, 17. Dominik Kościelniak (63, 10. Paweł Baraniak) - 9. Dawid Wolny (83, 19. Miłosz Reisch).

ROW 1964: 1. Kacper Rosa - 5. Dawid Bober, 15. Szymon Jary, 11. Dawid Gojny - 24. Dawid Kalisz, 9. Mariusz Muszalik, 8. Mariusz Zganiacz (79, 13. Kamil Spratek), 10. Sebastian Siwek (65, 4. Paweł Jaroszewski), 23. Robert Tkocz, 18. Krzysztof Koch (57, 16. Damian Koleczko) - 86. Sebastian Musiolik.

żółte kartki: Warchoł, Górkiewicz, Nakrošius - Tkocz, Jaroszewski, Musiolik.

sędziował: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

źródło: własne / lajfy.com / ROW 1964 Rybnik

RuchFan - 7 października 2017, 20:15:54 - *.play-internet.pl
Myślałem że większych frajerów niż Ruch w tym sezonie nie ma. Ale myliłem się.

Galata - 7 października 2017, 21:08:21 - *.252.7.237.internetia.net.pl
Frajerów, ehhh, co poradzić, bywa przynajmniej punkty są na plusie cały czass;P
A co o nowego treneiro w MKSie, to może niech Gana dostanie szansę o końca rundy;) Papiery ma, budżetu nie zrenuje, a niewiele już zostało meczy, jakoś idzie mu nie najgorzej nawet, bo kolejne wynalazki typu trener D. czy A., o wuefistach nie wspominająć... to nie wiem czy ogarną się do końca sezonu, a co dopiero rundy... A wtedy może już nie być co zbierać;) Hej MKS!

Okaesiak - 7 października 2017, 21:26:09 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
buhahaha A tak wogóle panie "trenerze" to Dawida Wolnego należy wpuszczać na boisko koło 65 minuty na podmęczonego przeciwnika. W Opolu mamy lidera!

booboo - 7 października 2017, 21:56:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kurde, co tam się u Was w tym Kluczborku dzieje? Patrząc na te ogóry z II ligi to powinniście być w czołówce, pierwszej czwórce... Pozdro z Opola.

ofsajd - 7 października 2017, 21:59:32 - *.244.protonet.pl
Szkoda, że MKS nic nie strzelił z licznych sytuacji w I połowie. Inna sprawa, że Rosa pokazał,że jest kawał bramkarza. Kluczbork przy rogach stosował tzw. szarańczę, jak Motyka w Polonii Bytom. Zero piłkarzy w polu karnym i dopiero nadbiegali w momencie wykonywania rogu. Tak padł gol na 1-0 ale reszta rogów była bezproduktywna. Szkoda, że był remis, miałby wtedy Gana całkiem fajny bilans. No i w tabeli by się poprawiło. No cóż, trudno.

alex - 7 października 2017, 22:04:44 - *.160.110.246
Rybnik fajny klub a taka powalona nazwa.
Graliście w ekstraklasie pod nazwą ROW a tera taki fajans. Kocham Rybnik ale nie podoba mi się nazwa. Powinna być tylko nazwa ROW

Papkin - 7 października 2017, 22:20:31 - *.play-internet.pl
Mała prośba do spikera meczowego aby WOLNIEJ I WYRAŹNIEJ czytał składy. Robi to za szybko i trochę niedbale. Przy niezbyt dobrym nagłośnieniu kluczborskiego stadionu kompletnie nie można było zrozumieć nazwisk. Co do meczu, szkoda punktow ale też i skuteczność Kluczborka słaba, bo sytuacji bylo sporo. Pochwały dla bramkarza Rybnika. Natomiast takiego nerwusa jak trener Rybniczan nie widziałem w Klb. już dawno. Skakał, machał rękami, wrzeszczał ale przede wszystkim bardzo dużo bluźnił. Trochę to mało eleganckie było.

brel - 8 października 2017, 18:36:00 - *.ennet.pl
Czy szanowna redakcja może mnie sprostować?
"W obecnej fazie sezonu w przypadku równej liczby punktów między zespołami o kolejności w tabeli decyduje najpierw różnica bramek, a potem większa liczba tych zdobytych. Jeśli natomiast zdarzy się tak, że liczba zdobytych i straconych bramek jest idealnie równa, wówczas drużyny zajmują tę samą pozycję w tabeli. Na razie więc nie ma znaczenia ich bezpośredni mecz"
iejscu-w-tabeli-4376
Czy coś się zmieniło od tego czasu? Jeśli nie to dlaczego bierzecie pod uwagę bezpośrednie mecze w trakcie trwania sezonu przy ustalaniu kolejności?

mogiel - 8 października 2017, 18:58:27 - REDAKCJA
brel - dopiero w rundzie rewanżowej będą brane mecze bezpośrednie, bo niektóre drużyny będą miały już rozegrany komplet meczów między sobą.

Ziuut - 9 października 2017, 9:38:49 - *.ipv.net.pl
Gra MKS lepsza niż ostatnio, w końcu strzelone dwie bramki. Litwin znowu prokuruje karnego, drugi mecz z rzędu a wcześniej kartki żółte i czerwone. Należy się chyba zastanowić czy to jest obrońca. Tak nie można grać.

arturli - 10 października 2017, 9:20:23 - *.centertel.pl