[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


11 października 2017, 12:44:24 - euzi
Seweryn Dybizbański i Przemysław Siudak na treningu Chrobrego

Seweryn Dybizbański i Przemysław Siudak z drużyny rezerw Chrobrego Głogów rozpoczęli treningi z pierwszą drużyną pierwszoligowca.

Obaj zawodnicy mają 18 lat. Dybizbański w przeszłości grał w UKP Zielona Góra, a Siudak przed sezonem przeszedł do Chrobrego z Zagłębia Lubin.


źródło: Chrobry Głogów

REKLAMA

Tom - 11 października 2017, 13:30:08 - user-94-254-226-158.play-internet.pl
Nitek wie co robi !!! Pozrafi wprowadzać młodzież do gry. TAG !!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

REKLAMA

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas