[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


11 października 2017, 12:44:24 - euzi
Seweryn Dybizbański i Przemysław Siudak na treningu Chrobrego

Seweryn Dybizbański i Przemysław Siudak z drużyny rezerw Chrobrego Głogów rozpoczęli treningi z pierwszą drużyną pierwszoligowca.

Obaj zawodnicy mają 18 lat. Dybizbański w przeszłości grał w UKP Zielona Góra, a Siudak przed sezonem przeszedł do Chrobrego z Zagłębia Lubin.


źródło: Chrobry Głogów

Tom - 11 października 2017, 13:30:08 - *.play-internet.pl
Nitek wie co robi !!! Pozrafi wprowadzać młodzież do gry. TAG !!!

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas