13 października 2017, 19:52:04 - dyrovski

13 października 2017, 18:00 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)

Korona: 1. Maciej Gostomski - 26. Bartosz Rymaniak, 5. Adnan Kovačević, 23. Elhadji Pape Diaw, 2. Krystian Miś (70, 21. Łukasz Kosakiewicz) - 7. Marcin Cebula, 14. Jakub Żubrowski, 6. Goran Cvijanović (67, 32. Radek Dejmek), 8. Mateusz Możdżeń - 89. Elia Soriano (78, 22. Ivan Jukić), 27. Jacek Kiełb.

Wisła: 87. Seweryn Kiełpin - 20. Cezary Stefańczyk, 26. Igor Łasicki, 5. Bartłomiej Sielewski, 9. Arkadiusz Reca - 77. Konrad Michalak (69, 23. Semir Štilić), 8. Dominik Furman, 4. Damian Szymański (78, 19. Kamil Biliński), 7. Nico Varela (83, 27. Mateusz Piątkowski), 10. Giorgi Merebaszwili - 29. José Kanté.

żółte kartki: Kiełb, Żubrowski - Szymański, Sielewski, Kanté, Łasicki.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 6069.

Ka - 13 października 2017, 19:52:42 - *.play-internet.pl
Komentatorzy w eurosporcie dno jak można być tak nie obiektywnym i komentować cały mecz przeciw jednej drużynie.
Mogli powiedzieć że są za Wisłą dobrze jakby od przyszlego sezonu ta stacja nie pokazywała ekstraklasy

kielczanin - 13 października 2017, 19:54:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wielkie brawa i gratki moja kochana Koroneczko! Oby tak dalej. 😀😀😀😀⚽⚽

Trup - 13 października 2017, 19:55:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stefanczyk wyles jakby Ci nogę urwalo i grałeś masakra to jest dla mnie co miał Wasilewski zrobić jak mu urwaloza prawie ...wstyd chłopie

SGL - 13 października 2017, 19:55:47 - *.net.brewet.pl
Karma wróciła, tym razem do Kielc, powinni do przerwy przegrywać co najmniej 1-3, tak jak w Gliwicach do przerwy Koroniarze powinni mecz prowadzić 3-0, teraz wygrali będąc słabszym a z Piastem przegrali będąc lepszym, myślę że ofiarom Lasyka tez karma wróci.

2. - 13 października 2017, 19:55:55 - *.class101.petrotel.pl
Panowie jak można to było dzisiaj przegrać? Ten mecz powinien być wyjaśniony po pierwszych 45 minutach. Tyle sytuacji, że się w głowie nie mieści, ale niestety Korona miała dziś fenomenalnego Gostomskiego, a my... Kiełpina. W zimę koniecznie trzeba kogoś sprowadzić na tę pozycję, Sewer nie czuje zagrożenia i często zdarzają mu się takie błędy, bo Kryczka to jest bardziej poziom 1 ligowy.

y - 13 października 2017, 19:56:00 - *.146.101.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Varela - padaka miesiąca w lidze.
Bramkarza miał już praktycznie posadzonego na murawie -
i podał mu piłkę...
Własnie takich obcokrajowców sprowadza ekstraklapa.
Pierwszy lepszy polski piłkokop też tak potrafi.

Xxx - 13 października 2017, 19:59:00 - *.dynamic.mm.pl
Najlepiej wypadałoby przywitać piłkarzy szczególnie bramkarza jak piłkarzy legii :/ jak można przegrać wygrany mecz. Wstyd wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd :/

Aztek - 13 października 2017, 20:01:10 - *.14.0.156
Kiedy mordobicie Legii? ;)

Ggg - 13 października 2017, 20:03:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gra Wisły napawa optymizmem. Mimo porażki doceniam nasz zespół za bardzo dobrą grę. Zabrakło po prostu szczęścia, nic więcej.

jedrula - 13 października 2017, 20:03:19 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
szkoda lepsi polegli dzieki pajacowi Kiełpinowi [który to już mecz] Mereba ty samolubie sam grasz w tej drużynie szkoda 3 pkt

rezyser - 13 października 2017, 20:04:11 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Jako reżyser kina akcji zapraszam tego całego stefańskiego do grania w filmie i wydawania wycia przy scenach miłosnych. To jakiś cud dla fizjoterapeutów, niech zbadaja ten przypadek gdzie ten chłop wyzdrowiał w chwilę i był zdolny grać dalej. Za takie udawanie to powinni zawieszać. wstyd chłopczyku.

xxx - 13 października 2017, 20:06:45 - *.dynamic.mm.pl
Dodatkowo dodam że zamiast testowania pomocnika z Wybrzeża Kości słoniowej lepiej byłoby poszukać naprawdę dobrego bramkarza. Panie Kielpin dosyć mamy oglądania pana błędów.

Kibic - 13 października 2017, 20:06:55 - *.197.142.83.rev.metrointernet.pl
Znam co najmniej 4 osoby które zadeklarowały że dopóki w Wiśle gra ta parodia bramkarza to nie pojawią się na meczu

Arcziq94 - 13 października 2017, 20:09:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Widzę ze nie tylko ja smieje sie ze Stefanczyka ... faul był nawet na taką bardzo mocną żółtą pokusiłbym sie nawet o czerwo,ale te jego jęki jakby granat mu noge urwał i te włoski jakby go krowa lizła no kompromitacja ... Gostom MOTM !!!! pierwsza połowa słaba Korony za to w drugiej połowie już było widać przewagę Koroniarzy i zbliżamy się powoli do czołówki. HEJ MKS !!!!

TheBill - 13 października 2017, 20:20:21 - *.dynamic.mm.pl
kolejny raz kompromitacja sędziego..

CK 100% - 13 października 2017, 20:21:49 - *.play-internet.pl
Najgorszy mecz Korony w tym sezonie mimo wygranej Wisła powinna do przerwy prowadzić 3-0 FART dzisiaj po stronie Korony chociaż raz

Zks1947 - 13 października 2017, 20:22:44 - *.centertel.pl
Bramkarz tragedia powinnyśmy do przerwy ten mecz zakończyć zabrakło szczęścia i cwaniactwa w kilku sytuacjach !!!😞

as - 13 października 2017, 20:23:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze grali i przegrywali ....licza sie punkty ,Korona tez miała okazje

Wzllg - 13 października 2017, 20:28:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Super Korona ! Pozdrowienia z Lubina!!!

Kamil - 13 października 2017, 20:50:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czy Kiełb i Żubrowski nie dostali czasem 4-tej żółtej kartki?? Kto wie??

apsztyfika - 13 października 2017, 21:11:49 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
A co! Nam się też kiedyś taki mecz należał!

Qlfon - 13 października 2017, 21:12:15 - *.16-1.cable.virginm.net
Boom 💥 Jak przegrac wygrany mecz instruuje Wisla i mistrz niewykorzystanych sytuacji Mr.Kante .

L90M - 13 października 2017, 21:13:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wiacek Wniebowziety!! od razu leci do tych co go od skorumpowanych k..... wyzywali czyli do kalego i kepmpy
Maciek bierz w koncu ten klub masz TAAAAAka wiedze, umiesz zalatwiac to i tamto. i kanies jest gotowy ;) i super leń kaczmarek ktorego nikt nie chce
JA KOCHAM WIACKA!!

SO - 13 października 2017, 21:20:57 - *.dynamic.chello.pl
W setkach 1-7. Wynik koncowy 2-0... Wiacek ucieszony.

irek - 13 października 2017, 21:28:53 - *.play-internet.pl
To trzeba być mistrzem aby przegrać wygrany mecz.Panie brzęczek czy ma pan jaja?Ustawienie Recy na lewej obronie,który wyróżnia się tylko rzutami z autu to skandal,zdjęcie z boiska najlepszego zawodnika tj. Michalaka to pana kolejny błąd.Zawodnik o nazwisku Varela powinien je zmienić na nieudacznik.

zks - 13 października 2017, 21:30:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wielka szkoda przynajmniej 4 patelni w pierwszej połowie. Nasza gra napawa optymizmem juz bardzo dawno nie widziałem takiego meczu gdzie drużyna która nie istnieje wygrywa i to 2:0. Oby udało się wygrać ze Śląskiem no i kielpin bierz się do roboty bo obecnie mamy jednego ze słabszych bramkarzy w E a poprzednie sezony byłeś na bardzo wysokim poziomie.

Ndh - 13 października 2017, 22:07:01 - *.centertel.pl
Kiełpin zamiast selfie na Instagramie weź się za robotę wkoncu bo grasz w tym sezonie padline

Kibic - 13 października 2017, 22:40:24 - *.as13285.net
Bramkarz Kiełpin od czasu jak w 1 lidze zobaczyłem jego smieszne kiksy w meczach z Arką, kilka goli tak wpadło ale były zabawne sytuacje ktore nie wpadły, zawsze mowiłem ze to parodia bramkarza a on cały czas w składzie a lata lecą... od lat nazywam go Swir Paletka. przez swirowanie na boisku a paletka za jego wiesniacką opaske na głowie. dzis opaski już nie nosi ale dalej jest beznadziejny.

Jp - 13 października 2017, 22:54:24 - *.146.171.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Natychmiast nowy bramkarz o tym wiedzą wszyscy z wyjątkiem prezesa.

Olsztyn - 13 października 2017, 23:50:44 - *.10gbps.io
Hehehe dobry wynik dla drużyny o wielu nazwach

BP - 13 października 2017, 23:59:28 - *.dynamic.chello.pl
i z wyjątkiem Kielpinskiego co mu smsy wysyla i Wiacka DZIAŁACZA 70(LECIA)!! MACIEJ ODŁÓŻ POKERA MOŻE COŚ POPRACUJESZ W KOŃCU???

Ba - 14 października 2017, 8:37:55 - *.play-internet.pl
@Kamil
Jest taka fajna strona 90minut.pl gdzie można zawsze na bierząco sprawdzić ile ktoś ma kartek i nie trzeba wtedy się pytać "czy ktoś wie?"
n=91
Ale jeśli jesteś zbyt leniwy to powiem Ci że to byłych ich 2 żółte kartki

TSK - 14 października 2017, 9:11:17 - *.adsl.inetia.pl
W meczach z Zagłębiem czy Jagiellonią graliśmy dobrze ale bez punktów, wczoraj nam to oddano. Tak to jest w polskiej lidze że nie zawsze lepszy zespół wygrywa. Koronne Skarżysko

fan Wisła - 14 października 2017, 10:12:15 - *.class97.petrotel.pl
Kruszewski! Masłowski! Jak najszybciej- do dymisji! Ludzie bez pojęcia! Wiącek- ta szuja: do Nowakowskiego !!!Ślepi -wiedzą, że Kełpin to bramkarz max.na 2 ligę !!!

true - 14 października 2017, 10:17:30 - *.play-internet.pl
Olsztyn, jak tam twoja Warmia i Mazury?

P - 14 października 2017, 11:21:55 - *.dynamic.mm.pl
Pierwsza porażka po czterech dobrych meczach (10 punktów) i już żal dupsko ściska co niektórym. To fakt, że Varela (3 bramki w 4 ostatnich meczach) czy Kiełpin dziś zagrali słabiej, ale w poprzednich meczach grali bardzo dobrze i zamiast ich wspierać, jak prawdziwy kibic, pokazujecie ile sami jesteście warci.

ll - 14 października 2017, 11:43:18 - *.play-internet.pl
Karma wraca.Korona była lepsza z Zagłębiem,Piastem,Lechem a przegrała.Dziś się odwróciło

KIBIC - 14 października 2017, 13:02:15 - *.tzmo.com.pl
KILKA ZDAŃ DO TRENERA.
Panie Brzęczek wpuszczając na pierwszą zmianę Semira Stilica robi pan z siebie słabego trenera,który nie patrzy na dyspozycję swojego zawodnika tylko na nazwisko.Gość kompletnie nieprzygotowany do gry ani fizycznie ani mentalnie,zero ochoty do gry truchtanie, zero "agresywnośći".Na pomocy trzeba zapiepszać a nie przechodzić obok meczu.Ma pan na ławce rezerwowych młodego bardzo dobrego pomocnika reprezentanta młodzieżowego Damiana Rasak,który rozegrał w siedmiu pierwszych kolejkach z czubem ligi bardzo dobre mecze a pan wystawia zagraniczniaka,który ma za sobą najlepszy okres gry.Na rezerwie siedział też Kuba Łukowski,który też grał dobre mecze w naszej drużynie.Jak polscy młodzi zawodnicy mają grać dobrze w kadrach Polski młodzieżowych,jeżeli siedzą na ławkach rezerwowych kosztem słabiutkich zawodników zagranicznych.To samo tyczy się Nico Varela na siłę szuka pan mu miejsca na skrzydle nawet gdy gra słabo na "10",jakby pan znał dobrze zawodników,to wiedziałby pan,że np Rasak grając w Miedzi Legnica na skrzydle zdobył kilka bramek i zbierał pochwały za grę.Ja jako kibic przychodzę na mecze chcąc oglądać polskich piłkarzy a nie armię zaciężną,która myśli tylko o odcinaniu kuponów.Myślę,że ci wszyscy młodzi zawodnicy niedługo przy pana takim podejściu,odejdą z Płocka do innych drużyn szukając więcej gry,a pan ściągaj więcej zagraniczniaków,to na trybunach będą pustki,gdyż polski kibic oglądać chce polskich zdolnych piłkarzy.Pozdrawiam wszystkich kibiców Wisły Płock.

ADAM VQW - 14 października 2017, 13:16:10 - *.dynamic.chello.pl
w kato sie sprawdził to do płocka podszed

Tomek - 14 października 2017, 15:02:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zurawski odpusc komentowanie meczow bo nie masz chlopie pojecia o pilce.

Proboszcz - 14 października 2017, 18:08:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zgadzam się z KIBICEM. Stilic to jakiś żart. Obecnie facet miałby problemy na 1 skład w okręgówce. Varela dno, nie rozumiem czemu Brzęczek szuka mu na siłe miejsca w składzie. Mam dosyć patrzenia na cały zagraniczny szrot (może za wyjątkiem Mereby)...

reze - 14 października 2017, 18:19:22 - *.dynamic.chello.pl
13 piątek szczęśliwy dla Kielc, lepsza gra Petrochemii ale to Korona "strzelała" bramki

zibider - 15 października 2017, 22:26:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A mimo porażki Wisła ma najlepszą formę w ostatnich 5 meczach...